Zbiórka Nowe wyposażenie SPK Wrocław - zdjęcie główne

Nowe wyposażenie SPK Wrocław

1 044 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 48 osób

Jesteśmy jednym z oddziałów Stowarzyszenie Pomocy Królikom, działamy na terenie Wrocławia. Nasza działalność opiera się tylko i wyłącznie na kilku Domach Tymczasowych. Przyjmujemy nowe króliki, zapewniamy schronienie, leczymy i szukamy nowych domów. 

Niestety zaczyna brakować klatek i transporterów i drobnych akcesoriów, te które obecnie są w użytku prawie wszystkie nadają się do wymiany.  

W jakim celu zbiórka? 

Chcemy zakupić kilka nowych klatek, wymienić te które są w użytku gdyż długo już nie posłużą.  Staramy się nie odmawiać pomocy, lecz na chwilę obecną nie mamy żadnej wolnej dobrej klatki ani transporterka aby wydać wraz z królikiem do Domu Tymczasowego lub przyjąć kolejnego nowego podopiecznego. 

Chcielibyśmy również odpowiednio wyposażyć dwa większe Domy Tymczasowe które pod swoją opieką mają po kilka królików, w jednym z nich przebywają głównie chore króliki często wymagające specjalistycznej opieki.

Potrzebujemy waszej pomocy! Może się to udać tylko dzięki wam! 

Udostępnij zbiórkę, to także forma pomocy. 
Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Gosia - awatar

  Gosia

  24.02.2017
  24.02.2017

  🐰

 • Gabriela Kramarz - awatar

  Gabriela Kramarz

  04.02.2017
  04.02.2017

  Powodzenia :)

 • Magda - awatar

  Magda

  12.01.2017
  12.01.2017

  Powodzenia :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  11.01.2017
  11.01.2017

  Na zdrówko :)

1 044 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 48 osób

Wpłaty: 48

Gosia - awatar
Gosia
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Kinga Piotr - awatar
Kinga Piotr
20
PAULINA - awatar
PAULINA
30
maciejk - awatar
maciejk
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Dorota Kozłowska - awatar
Dorota Kozłowska
50
Kuba - awatar
Kuba
30
Joanna Arvaniti - awatar
Joanna Arvaniti
30
Anna Pawlikowska - awatar
Anna Pawlikowska
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij