Zbiórka Na spłatę długów w lecznicach - miniaturka zdjęcia

Na spłatę długów w lecznicach Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Na spłatę długów w lecznicach - zdjęcie główne

Na spłatę długów w lecznicach

1 700 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 30 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Styczeń-kwiecień 2022: 

41 interwencji. 

15 psów wydanych do adopcji. 

20 kotów wydanych do adopcji. 

Pięknie wygląda i jesteśmy z tego dumni. Ale za każdym zwierzęciem kryją się...wydatki. To koszty leczenia zwierząt odebranych, maltretowanych, bezdomnych. 

Bobby zabrany z podtarnowskiej wsi. Guz przy odbycie, trzy śruty w ciele. Obecnie zdiagnozowany nowotwór. Cały czas w opiece weterynaryjnej. Edit: Bobby za Tęczowym Mostem, już zbyt cierpiał. 

Przy okazji zabierania chorego Bobbiego, zabraliśmy cztery koty. Koty przeszły leczenie na koci katar oraz zabiegi kastracji. 

Henio to skrajnie zaniedbany pies w typie shih tzu. Został znaleziony na świętyokrzyskiej wsi. Był na wizycie u groomera oraz jest w trakcie leczenia zapalenia spojówek. 

8 kotek od Pani Marii, która trafiła do hospicjum. Wszystkie koty wymagały leczenia - były przeziębione, wymagały wsparcia odporności, odkarmienia, podstawowych zabiegów weterynaryjnych. 

Naszym celem jest również ograniczanie bezdomności zwierząt. Stąd 16 kotów i 7 psów w tym roku zostało poddanych zabiegom kastracji, za które zapłacił nasz inspektorat. Oprócz tego opłaciliśmy leczenie 22 zwierząt. 

A poniżej przedstawiamy kilka faktur za usługi weterynaryjne. I choć wiemy, że nie uda się uzbierać pełnej kwoty (suma wydatków za I kwartał 2022 roku wyniosła 20 000!!!), będziemy wdzięczni za wszelką okazaną pomoc.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • OTOZ Animals - Inspektorat w Tarnowie - awatar

  OTOZ Animals - Inspektorat w Tarnowie

  12.07.2022
  12.07.2022

  Zawsze razem, nigdy osobno. Oglądające się za sobą, wtulające w siebie. Nawet siusiu robią w tym samym czasie. Siostry, a może towarzyszki niedoli, które połączyła bezdomność. Obie mają około roku i są malutkie Blanka ( jaśniejsza) waży 3,8 kg, Rudi 4,5. Obie grzeczne, choć przy pierwszym kontakcie trochę nieśmiałe. Suczki zostały zabrane z opuszczonej posesji wraz z innymi psiakami. Zostały także poddane zabiegowi sterylizacji.

  Zdjęcie aktualizacji 98 085

1 700 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 30 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 30

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Kamil - awatar
Kamil
10
EDYTA - awatar
EDYTA
50
Roksana - awatar
Roksana
300
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Barbara G - awatar
Barbara G
40
Justyna - awatar
Justyna
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
EllaBe - awatar
EllaBe
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij