Zbiórka Pabianiccy sportowcy dla PCM - zdjęcie główne

Pabianiccy sportowcy dla PCM

5 671 zł z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 79 osób
Jacek Hiler - awatar

Jacek Hiler

Organizator zbiórki

Drodzy pabianiccy sportowcy - wiele razy rywalizowaliśmy wspólnie na boisku, parkiecie czy macie.  Teraz przyszło nam stoczyć być może jeden z trudniejszych meczów w życiu.  Zwracamy się z prośbą do wszystkich ludzi SPORTU – zawodników, trenerów, działaczy, ale także do naszych sponsorów i kibiców – do wszystkich, którzy czują ducha pabianickiego sportu. 

Musimy zrobić wszystko co w naszej mocy aby liczba osób zarażonych, a nie daj Boże zmarłych w naszym mieście i powiecie była jak najniższa.  Żeby się tak stało nasi lekarze, pielęgniarki i ratownicy medyczni muszą być bezpieczni. Dlatego organizujemy tę zbiórkę na najpotrzebniejsze środki ochrony osobistej dla naszych medyków. Im nie może tego zabraknąć!! 

Pieniądze ze zbiórki przeznaczone będą na maseczki, rękawiczki, kombinezony, gogle ochronne a przede wszystkim środki do dezynfekcji. Tego najbardziej w tej chwili brakuje.

Kochani!! Nie raz pokazaliśmy, że sportowcy to ludzie z charakterem. Każdy z Was wie ile pracy i wysiłku wkłada w swoją pasję jaką jest Sport.  Pokażmy, że Sport w naszym mieście to również walka we wspólnym celu. Że nasi sportowcy to ludzie nie tylko z charakterem ale i wielkimi sercami. Że walcząc razem zawsze zwyciężymy!!!

Zachęcamy do wpłat wszystkie kluby, stowarzyszenia, grupy sportowe ale także sportowców amatorów – biegaczy, rolkarzy, rowerzystów, wszystkich tych dla których sport to nie tylko sposób na zabicie czasu ale pasja i sposób na życie!!! 

Pomóżmy naszym medykom. Dobro szybko wróci a my znów spotkamy się razem na boisku, parkiecie, macie sportowej lub trasie biegowej!! !

P.S. dokonując wpłat zachęcamy do podpisywania się nazwą klubu z którym sympatyzujemy np.: PTC Pabianice, Pabiks Pabianice (w przypadku klubów sportowych) lub BIEGACZ, KOLARZ, w przypadku sportowców amatorów.

Aktualizacje


 • Jacek Hiler - awatar

  Jacek Hiler

  17.04.20
  17.04.20

  Kochani!! Zbliżamy się powoli do końca naszej zbiórki! Zostały ostatnie 3 dni. Dziękujemy za wszystkie dokonane wpłaty!! Na koncie mamy już prawie 5 tysięcy złotych!! Dzìś wpadła prawdziwa i długo wyczekiwana bomba! Pabianicki Klub sportów wodnych przekazał aż 1600 zł!! Wodniacy pokazali, że nie obca jest im maksyma: ,,Wszystkie ręce na pokład". Serdecznie dziękujemy i wieeeelkie brawa dla Was. Postawiliscie wysoko poprzeczkę :) Wielu darczyńców pozostaje anonimowych - im także dziękujemy !! Także kochani! Ostatnie 3 dni zbiórki. Działamy, zachęcamy, wkładamy!! Pomagamy naszym medykom i już niedługo widzimy się na naszych boiskach, parkietach, matach, ścieżkach biegowych, trasach rowerowych, czy na wodzie!! PABIANICE SPORTEM STOJĄ!!!

Komentarze


 • G.Mackiewicz - awatar

  G.Mackiewicz

  06.04.20
  06.04.20

  Dzięki za pomysł. Bardzo potrzebna inicjatywa!

  • Jacek Hiler - awatar

   Jacek Hiler - Organizator zbiórki

   06.04.20
   06.04.20

   Dziękujemy Panie Prezydencie :) Razem damy radę !

5 671 zł z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 79 osób
Jacek Hiler - awatar

Jacek Hiler

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 79

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Tomasz Bartczak - awatar
Tomasz Bartczak
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Radek Urbaniak - awatar
Radek Urbaniak
50
Radek Znojek - awatar
Radek Znojek
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Renata Węgrzynowska - awatar
Renata Węgrzynowska
50
Paweł Kołacki - awatar
Paweł Kołacki
20
Krzysztof Habura - awatar
Krzysztof Habura
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij