Sprawne łapki dla Pimpka

1 120 zł  z 900 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób

Nazywam się Pimpuś. Mam dopiero 4 lata. Mieszkam wraz ze starszą, samotną  i schorowaną Babcią. Babcia opiekuje się mną jak tylko może ale sama już na nic nie ma siły :( . Uchyliłaby mi nieba ale sama ledwo wiąże koniec z końcem…  ale od początku… opowiem Wam moją historie…  Pamiętam jak byłem szczeniakiem…  spacery,  zabawy to była moja miła codzienność ,  aż do tego pechowego dnia….  dnia, gdy raz byłem niegrzeczny  i uciekłem Babci.  Pobiegłem za dziećmi  bo lubiłem się z nimi bawić i nagle stało się coś strasznego, co to było?  tego nie wiem… może  auto, a może jakiś człowiek  zabrał moje beztroskie życie szczeniaka :( …  obudziłem się w rowie, byłem cały brudny i wszystko bardzo mnie bolało, a najgorsze było to , że nie mogłem pobiec już do domu, więc zacząłem wzywać pomocy.  Po jakimś czasie usłyszały i  znalazły mnie dzieci. Zawołały Babcie, która płacząc zabrała mnie do domu. Była ze mną u weterynarza ale nie stać jej było na drogą diagnostykę i kosztowne  leczenie oraz rehabilitacje.  Tego dania straciłem szczenięcą radość życia a dostałem ból i cierpienie a moja Babcia  patrzy na to każdego dnia i widzę jak cichutko w kącie popłakuje z bezsilności.  Przyzwyczaiłem się , że nie mogę już pobiegać razem z dziećmi, bo gdy ciągnę moje łapki to kamienie ranią mi brzuch i łapki,  wtedy mnie znów bardzo boli.

 Zdradzę Wam moje największe marzenie. chciałbym bez bólu pobiec za czerwoną piłeczką, która tak bardzo lubię albo po  kwiecistej łące za kolorowym motylkiem, który odlatuje w stronę słońca.  Oddałbym wszystko by zobaczyć uśmiech na twarzy mojej Babci… proszę pomóżcie mi …Pimpuś.

Wolontariuszka zabrała Pimpusia do gabinteru Redvet w Bogatyni na konsultację.

Zrobiono wstępne badania, za które sama  już zapłaciła 242 zł.

Lekarz stwierdził, że jeszcze nie wszystko stracone.

 Priorytetem  jest rozszerzona diagnostyka, czyli rezonans na , który Wolontariuszka już Pimpusia umówiła. 

 Odbędzie się we Wrocławiu 28 marca 2019  koszt badania 700 zł. wcześniej trzeba będzie wykonać jeszcze szereg innych badań, których ceny w tej chwili nie znamy. 

Po diagnostyce odbędzie się operacja  koszt około 1500 zł  ale wszytko może ulec zmianie. Ale to nie wszystkie koszty.

Najkosztowniejsza będzie rehabilitacja. 

Pimpuś dostał jakiś czas temu wózeczek ale 89-letnia Babcia nie umie sobie poradzić z zakładaniem go. 

Wstępnie prosimy o wsparcie na rezonans i badania.  Później lekarz zdecyduje co dalej.

Prosimy o pomoc dla tego maleńkiego pieska, który marzy o bieganiu jak normalny piesek a nie jak gąsienica. 

Aktualizacje


 • Bolesławieckie Koty - awatar

  Bolesławieckie Koty

  29.04.2019
  29.04.2019

  Bardzo dziękujemy za wpłaty ale sprawą Pimpusia zajęła się Fundacja Centaurus. Pani Milenka przekazała swoją wpłatę na Bolesławieckie Koty. Za cała kwotę kupimy karmę dla bezdomniaków.
  Bardzo dziękujemy za wsparcie w imieniu Niczyjaków.

  Zdjęcie aktualizacji 30 474

1 120 zł  z 900 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób

Wpłaty: 6

Piotr Gębicki - awatar
Piotr Gębicki
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Eliasz Hayat - awatar
Eliasz Hayat
10
Agata Wężyk - awatar
Agata Wężyk
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Milena Drepeć - awatar
Milena Drepeć
1 000

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij