Zbiórka Pomóż sfinansować operację Żabki - zdjęcie główne

Pomóż sfinansować operację Żabki

1 080 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 28 osób
Fundacja Człowiek Dla Zwierząt - awatar

Fundacja Człowiek Dla Zwierząt

Organizator zbiórki

Żabka jeszcze niedawno biegała zdezorientowana i przerażona bo bardzo ruchliwej ulicy w Krakowie. Była sobota rano i pani Józefa ze swoim mężem jechali właśnie do gabinetu weterynaryjnego ze swoimi kocimi podopiecznymi, których mają kilkadziesiąt, gdzyż starsza pani prowadzi dom tymczasowy dla kotów. Na widok Żabki natychmiast zatrzymali samochód i zabrali suczkę ze sobą. Weterynarz orzekł, że to starsza sunia, a do tego wymaga szybkiej pomocy ze względu na dużego guza listwy mlecznej, który może się okazać niebezpieczny dla jej życia. Przez ponad tydzień Pani Józefa z pomocą wolontariuszy naszej fundacji szukała właścicieli Żabki, ale chyba oni nie szukali jej. Zapadła więc decyzja, że nie ma na co czekać i należy podjąć leczenie suni. Żabce wykonano wszystkie konieczne z racji wieku badania i poddano operacji usunięcia guza i sterylizacji. Suczka jest już po zabiegu i czuje się coraz lepiej, ale wciąż wymaga troskliwej opieki i leczenia. Pani Józefa i jej mąż są już na emeryturze, a ich przychody są bardzo skromne. Starają się pomóc wielu potrzebującym zwierzętom kosztem własnej wygody, lepszego jedzenia czy zakupu leków. Dlatego serdecznie proszą o pomoc w sfinansowaniu operacji i leczenia Żabki, która dzięki nim ma jeszcze szansę na spokojną starość. Więcej na temat pani Józefy i jej pomocy dla zwierzaków można się dowiedzieć na stronie www.facebook.com/kotyJozefy

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  11.03.2017
  11.03.2017

  dla kochanej zabki ,,zdrowka

 • Jewuś - awatar

  Jewuś

  26.02.2017
  26.02.2017

  powodzenia

1 080 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 28 osób
Fundacja Człowiek Dla Zwierząt - awatar

Fundacja Człowiek Dla Zwierząt

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 28

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Elżbieta - awatar
Elżbieta
30
Daria - awatar
Daria
20
Magdalena - awatar
Magdalena
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
150
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Cavalli211 - awatar
Cavalli211
300
Dorota k-sz - awatar
Dorota k-sz
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij