Zbiórka Boston niewidomy kociak! - zdjęcie główne

Boston niewidomy kociak!

379 zł  z 350 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób

Pies na Zakręcie Wolontariat na Rzecz Zwierząt dotkniętych bezdomnością, to ludzie którzy w wolnym czasie pomagają tym najsłabszym, pokrzywdzonym stworzeniom. Działamy charytatywnie poświęcając każdą wolną chwilę aby naszym braciom mniejszym żyło się lepiej. 

19 grudnia pod nasze skrzydła trafił około 3 miesięczny kociak Boston to dzięki Panu Bartkowi, który zabrał z ulicy nieboraka, nakarmił i przywiózł do Warszawy z Darniłowo-Parcele gdzie zapewne błąkał się przeganiany z miejsca na miejsce. 

Wieczorem kociak trafił do lecznicy gdzie został odpchlony, odrobaczony, zaczipowany oraz miał zrobione podstawowe badania. Został skierowany na RTG płuc i jamy brzusznej - na szczęście nie stwierdzono nieprawidłowości. Boston cierpi na świerzbowca, prawdopodobnie nie widzi lub widzi bardzo słabo - na początku stycznia ma umówioną wizytę u okulisty dr Garncarza.  Boston do tego wszystkiego ma obcięty ogonek.

Bardzo prosimy o pomoc w finansowaniu leczenia Bostona, zbieramy również pieniądze na konsultację okulistyczną. Będziemy niezmiernie wdzięczni za każdą złotówkę a ze swojej strony obiecujemy znaleźć tej cudownej istotce najlepszy dom z możliwych!


379 zł  z 350 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób

Wpłaty: 11

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
9
Piotr Nasiłowski - awatar
Piotr Nasiłowski
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
25
Anna Lapucha - awatar
Anna Lapucha
15
Joanna - awatar
Joanna
10
Olga - awatar
Olga
30
Tata Bartek ;-) - awatar
Tata Bartek ;-)
100
Ewa R. - awatar
Ewa R.
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij