Pies na Zakręcie Wolontariat na Rzecz Zwierząt dotkniętych bezdomnością, to ludzie którzy w wolnym czasie pomagają tym najsłabszym, pokrzywdzonym stworzeniom. Działamy charytatywnie poświęcając każdą wolną chwilę aby naszym braciom mniejszym żyło się lepiej. 

19 grudnia pod nasze skrzydła trafił około 3 miesięczny kociak Boston to dzięki Panu Bartkowi, który zabrał z ulicy nieboraka, nakarmił i przywiózł do Warszawy z Darniłowo-Parcele gdzie zapewne błąkał się przeganiany z miejsca na miejsce. 

Wieczorem kociak trafił do lecznicy gdzie został odpchlony, odrobaczony, zaczipowany oraz miał zrobione podstawowe badania. Został skierowany na RTG płuc i jamy brzusznej - na szczęście nie stwierdzono nieprawidłowości. Boston cierpi na świerzbowca, prawdopodobnie nie widzi lub widzi bardzo słabo - na początku stycznia ma umówioną wizytę u okulisty dr Garncarza.  Boston do tego wszystkiego ma obcięty ogonek.

Bardzo prosimy o pomoc w finansowaniu leczenia Bostona, zbieramy również pieniądze na konsultację okulistyczną. Będziemy niezmiernie wdzięczni za każdą złotówkę a ze swojej strony obiecujemy znaleźć tej cudownej istotce najlepszy dom z możliwych!


Wpłaty - 11

Anonimowy Darczyńca - awatar
9
Anonimowy Darczyńca
Piotr Nasiłowski - awatar
50
Piotr Nasiłowski
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
25
Anonimowy Darczyńca
Anna Lapucha - awatar
15
Anna Lapucha
Joanna - awatar
10
Joanna
Olga - awatar
30
Olga
Tata Bartek ;-) - awatar
100
Tata Bartek ;-)
Ewa R. - awatar
50
Ewa R.
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij