Zbiórka Boston niewidomy kociak! - zdjęcie główne

Boston niewidomy kociak!

379 zł z 350 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób

Pies na Zakręcie Wolontariat na Rzecz Zwierząt dotkniętych bezdomnością, to ludzie którzy w wolnym czasie pomagają tym najsłabszym, pokrzywdzonym stworzeniom. Działamy charytatywnie poświęcając każdą wolną chwilę aby naszym braciom mniejszym żyło się lepiej. 

19 grudnia pod nasze skrzydła trafił około 3 miesięczny kociak Boston to dzięki Panu Bartkowi, który zabrał z ulicy nieboraka, nakarmił i przywiózł do Warszawy z Darniłowo-Parcele gdzie zapewne błąkał się przeganiany z miejsca na miejsce. 

Wieczorem kociak trafił do lecznicy gdzie został odpchlony, odrobaczony, zaczipowany oraz miał zrobione podstawowe badania. Został skierowany na RTG płuc i jamy brzusznej - na szczęście nie stwierdzono nieprawidłowości. Boston cierpi na świerzbowca, prawdopodobnie nie widzi lub widzi bardzo słabo - na początku stycznia ma umówioną wizytę u okulisty dr Garncarza.  Boston do tego wszystkiego ma obcięty ogonek.

Bardzo prosimy o pomoc w finansowaniu leczenia Bostona, zbieramy również pieniądze na konsultację okulistyczną. Będziemy niezmiernie wdzięczni za każdą złotówkę a ze swojej strony obiecujemy znaleźć tej cudownej istotce najlepszy dom z możliwych!


379 zł z 350 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób

Wpłaty: 11

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
9
Piotr Nasiłowski - awatar
Piotr Nasiłowski
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
25
Anna Lapucha - awatar
Anna Lapucha
15
Joanna - awatar
Joanna
10
Olga - awatar
Olga
30
Tata Bartek ;-) - awatar
Tata Bartek ;-)
100
Ewa R. - awatar
Ewa R.
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij