Zbiórka Starty w zawodach jeździeckich - zdjęcie główne

Starty w zawodach jeździeckich

420 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób

Jesteśmy klubem jeździeckim zarejestrowanym w DZJ i Stowarzyszeniem Rozpowszechniania Jeździectwa "Galopuj z nami" działającym przy stajni White Mare w gminie Wińsko na Dolnym Śląsku.

Niektórzy jeżdżą konno od dawna inni dopiero rozpoczynają swoją przygodę w siodle. Najmłodsi mają 10 lat i mniej, najstarsi... już długo są pełnoletni ;)

Zdobyte umiejętności jeźdźcy i konie testują jeżdżąc w tereny lub uczestnicząc w zawodach sportowych.

Startujemy z sukcesami w bardzo wielu dyscyplinach jeździeckich klasycznych  i westernowych: skoki przez przeszkody, ujeżdżenie, trail, extreme trail, polish cowboy race, trec pttk.

Mamy na swoim koncie kilka tytułów Mistrzów i Vice Mistrzów Polski. Wartościowe są zwłaszcza miejsca na podium Mistrzostw w Jeździe bez Ogłowia (skoki junior i senior, trail senior, liberty trail junior i senior), Mistrzostw Polski Polskiej Ligi Western i Rodeo (Trail i Polish Cowboy Race) czy Mistrzostw Polski TREC PTTK (2016 i 2017).

W 2018 roku nasz klub na różnych zawodach reprezentowało w sumie 15 osób.

Większość naszych startów rejestrujemy kamerą i publikujemy na youtube. Dostępne są też filmy z treningów i wyjazdów w teren. Zapraszam do oglądania.

https://www.youtube.com/user/jechane/

Każdy wyjazd na zawody generuje spore koszty. Wyjazd jednej osoby (transport konia, wpisowe, boksy na kilkudniowych zawodach) to od ok. 150 do nawet 500 zł zależnie od dyscypliny, odległości i rangi zawodów.

Niektórych stać na jeden start w zawodach w ciągu roku, inni się zapożyczają, żeby startować częściej. Słowem każdy stara się jak może. Niebagatelny wpływ na to ma fakt, że znajdujemy się w jednej z najuboższych gmin w Polsce.

Stąd pomysł na rozpoczęcie zbiórki funduszy, które pozwolą nam kontynuować, a niektórym z nas rozpocząć, starty w zawodach.

Nasze plany:

- Polish Cowboy Race - Żółkiewka, Western City w Ścięgnach, Mistrzostwa Polski i inne ogłoszone

- Westernowe konkurencje techniczne Trail i Horsemanship - zawody wg kalendarza Polskiej Ligi Western i Rodeo

- Extreme Trail

- TREC PTTK - zawody w rejonie dolnośląskim, lubuskim i wielkopolskim (i odleglejszych w miarę możliwości) oraz udział w Mistrzostwach Polski

- zawody w skokach przez przeszkody i w ujeżdżeniu - regionalne wg kalendarza Dolnośląskiego Związku Jeździeckiego i inne

- Mistrzostwa Polski w Jeździe bez Ogłowia (skoki, konkurencje techniczne western)

Oczywiście powstaną w miarę naszych możliwości filmy z powyższych przedsięwzięć.

Pozyskane fundusze zamierzamy przeznaczać na dofinansowywanie do 50% kosztów wpisowego i transportu koni dla uczestników zawodów, dzieląc je równo pomiędzy startujących.

Liczymy, że dzięki temu uda się zwiększyć zaangażowanie w treningi i starty naszych jeźdźców. Dodatkowo przyczyni się to do większej promocji sportu jeździeckiego (zwłaszcza dyscyplin westernowych) w okolicy.

Nasze działania śledzić można przez Facebook:

https://www.facebook.com/whitemareczaplice/

https://www.facebook.com/mtpawlowicz


Pozdrawiam serdecznie

w imieniu zespołu

Grzegorz Grodzicki

420 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób

Wpłaty: 5

Paulina Sroka - awatar
Paulina Sroka
50
Krzysztof Klinikowski - awatar
Krzysztof Klinikowski
100
Gabi - awatar
Gabi
50
Magdalena Pichul - awatar
Magdalena Pichul
200
Stowarzyszenie Rozpowszechniania Jeździectwa "Galopuj z nami" - awatar
Stowarzyszenie Rozpowszechniania Jeździectwa "Galopuj z nami"
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij