Zbiórka Starty w zawodach jeździeckich - zdjęcie główne

Starty w zawodach jeździeckich

420 zł z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób

Jesteśmy klubem jeździeckim zarejestrowanym w DZJ i Stowarzyszeniem Rozpowszechniania Jeździectwa "Galopuj z nami" działającym przy stajni White Mare w gminie Wińsko na Dolnym Śląsku.

Niektórzy jeżdżą konno od dawna inni dopiero rozpoczynają swoją przygodę w siodle. Najmłodsi mają 10 lat i mniej, najstarsi... już długo są pełnoletni ;)

Zdobyte umiejętności jeźdźcy i konie testują jeżdżąc w tereny lub uczestnicząc w zawodach sportowych.

Startujemy z sukcesami w bardzo wielu dyscyplinach jeździeckich klasycznych  i westernowych: skoki przez przeszkody, ujeżdżenie, trail, extreme trail, polish cowboy race, trec pttk.

Mamy na swoim koncie kilka tytułów Mistrzów i Vice Mistrzów Polski. Wartościowe są zwłaszcza miejsca na podium Mistrzostw w Jeździe bez Ogłowia (skoki junior i senior, trail senior, liberty trail junior i senior), Mistrzostw Polski Polskiej Ligi Western i Rodeo (Trail i Polish Cowboy Race) czy Mistrzostw Polski TREC PTTK (2016 i 2017).

W 2018 roku nasz klub na różnych zawodach reprezentowało w sumie 15 osób.

Większość naszych startów rejestrujemy kamerą i publikujemy na youtube. Dostępne są też filmy z treningów i wyjazdów w teren. Zapraszam do oglądania.

https://www.youtube.com/user/jechane/

Każdy wyjazd na zawody generuje spore koszty. Wyjazd jednej osoby (transport konia, wpisowe, boksy na kilkudniowych zawodach) to od ok. 150 do nawet 500 zł zależnie od dyscypliny, odległości i rangi zawodów.

Niektórych stać na jeden start w zawodach w ciągu roku, inni się zapożyczają, żeby startować częściej. Słowem każdy stara się jak może. Niebagatelny wpływ na to ma fakt, że znajdujemy się w jednej z najuboższych gmin w Polsce.

Stąd pomysł na rozpoczęcie zbiórki funduszy, które pozwolą nam kontynuować, a niektórym z nas rozpocząć, starty w zawodach.

Nasze plany:

- Polish Cowboy Race - Żółkiewka, Western City w Ścięgnach, Mistrzostwa Polski i inne ogłoszone

- Westernowe konkurencje techniczne Trail i Horsemanship - zawody wg kalendarza Polskiej Ligi Western i Rodeo

- Extreme Trail

- TREC PTTK - zawody w rejonie dolnośląskim, lubuskim i wielkopolskim (i odleglejszych w miarę możliwości) oraz udział w Mistrzostwach Polski

- zawody w skokach przez przeszkody i w ujeżdżeniu - regionalne wg kalendarza Dolnośląskiego Związku Jeździeckiego i inne

- Mistrzostwa Polski w Jeździe bez Ogłowia (skoki, konkurencje techniczne western)

Oczywiście powstaną w miarę naszych możliwości filmy z powyższych przedsięwzięć.

Pozyskane fundusze zamierzamy przeznaczać na dofinansowywanie do 50% kosztów wpisowego i transportu koni dla uczestników zawodów, dzieląc je równo pomiędzy startujących.

Liczymy, że dzięki temu uda się zwiększyć zaangażowanie w treningi i starty naszych jeźdźców. Dodatkowo przyczyni się to do większej promocji sportu jeździeckiego (zwłaszcza dyscyplin westernowych) w okolicy.

Nasze działania śledzić można przez Facebook:

https://www.facebook.com/whitemareczaplice/

https://www.facebook.com/mtpawlowicz


Pozdrawiam serdecznie

w imieniu zespołu

Grzegorz Grodzicki

420 zł z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób

Wpłaty: 5

Paulina Sroka - awatar
Paulina Sroka
50
Krzysztof Klinikowski - awatar
Krzysztof Klinikowski
100
Gabi - awatar
Gabi
50
Magdalena Pichul - awatar
Magdalena Pichul
200
Stowarzyszenie Rozpowszechniania Jeździectwa "Galopuj z nami" - awatar
Stowarzyszenie Rozpowszechniania Jeździectwa "Galopuj z nami"
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij