Zbiórka Kocia bieda,głód i bezdomność - zdjęcie główne

Kocia bieda,głód i bezdomność

888 zł  z 700 zł (Cel)
Wpłaciło 30 osób
Justyna Chrząszcz - awatar

Justyna Chrząszcz

Organizator zbiórki

Kochani bardzo prosimy Was o pomoc.                                                                             Bezdomnymi kotami zajmuję się od 6 lat. Leczę , sterelizuję i szukam nowych domów.
Jestem też domem tymczasowym.                                                                                                                   Zbiórka jest zrobiona na zakup karmy dla kotów bezdomnych. Często są to koty, które na ulicę trafiły nie z własnego wyboru. Niestety jest ich coraz więcej. W tej chwili 35 sztuk. Bez pomocy ludzi nie mają szans na przetrwanie, a niestety większość naszego społeczeństwa omija je z obrzydzeniem. Najwięcej serca okazują osoby starsze, które dbają o ich pełne brzuszki.
Z braku finansów głownym składnikiem kociej diety są nerki :( .                                                                 Proszę mi wierzyć, te koty cieszą się z każdego jedzonka. Codziennie staramy się, żeby coś było. Przed zimą zadbaliśmy aby koty nie marzły i zorganizowaliśmy im kocie budki.                             Zbieramy na zakup karmy mokrej i suchej. Jeśli ktoś z Państwa może przeznaczyć na ten cel nawet skromne  5zł, to dla nas i dla nich będzie bardzo wielka pomoc. Poniżej na zdjęciach nasi podopieczni oraz osoby dzięki którym te koty nie umierają z głodu.

Komentarze


 • Janina Nykiel - awatar

  Janina Nykiel

  29.04.2018
  29.04.2018

  Powodzenia :)

 • Iwona Rysztowska - awatar

  Iwona Rysztowska

  22.04.2018
  22.04.2018

  Powodzenia kochani :)

888 zł  z 700 zł (Cel)
Wpłaciło 30 osób
Justyna Chrząszcz - awatar

Justyna Chrząszcz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 30

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Renata - awatar
Renata
30
Janina Nykiel - awatar
Janina Nykiel
32
Anna - awatar
Anna
20
Anita - awatar
Anita
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Pani Redaktor TOZu :-) - awatar
Pani Redaktor TOZu :-)
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
300
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij