Zbiórka Kocia bieda,głód i bezdomność - zdjęcie główne

Kocia bieda,głód i bezdomność

888 zł z 700 zł (Cel)
Wpłaciło 30 osób
Justyna Chrząszcz - awatar

Justyna Chrząszcz

Organizator zbiórki

Kochani bardzo prosimy Was o pomoc.                                                                             Bezdomnymi kotami zajmuję się od 6 lat. Leczę , sterelizuję i szukam nowych domów.
Jestem też domem tymczasowym.                                                                                                                   Zbiórka jest zrobiona na zakup karmy dla kotów bezdomnych. Często są to koty, które na ulicę trafiły nie z własnego wyboru. Niestety jest ich coraz więcej. W tej chwili 35 sztuk. Bez pomocy ludzi nie mają szans na przetrwanie, a niestety większość naszego społeczeństwa omija je z obrzydzeniem. Najwięcej serca okazują osoby starsze, które dbają o ich pełne brzuszki.
Z braku finansów głownym składnikiem kociej diety są nerki :( .                                                                 Proszę mi wierzyć, te koty cieszą się z każdego jedzonka. Codziennie staramy się, żeby coś było. Przed zimą zadbaliśmy aby koty nie marzły i zorganizowaliśmy im kocie budki.                             Zbieramy na zakup karmy mokrej i suchej. Jeśli ktoś z Państwa może przeznaczyć na ten cel nawet skromne  5zł, to dla nas i dla nich będzie bardzo wielka pomoc. Poniżej na zdjęciach nasi podopieczni oraz osoby dzięki którym te koty nie umierają z głodu.

Komentarze


 • Janina Nykiel - awatar

  Janina Nykiel

  29.04.18
  29.04.18

  Powodzenia :)

 • Iwona Rysztowska - awatar

  Iwona Rysztowska

  22.04.18
  22.04.18

  Powodzenia kochani :)

888 zł z 700 zł (Cel)
Wpłaciło 30 osób
Justyna Chrząszcz - awatar

Justyna Chrząszcz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 30

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Renata - awatar
Renata
30
Janina Nykiel - awatar
Janina Nykiel
32
Anna - awatar
Anna
20
Anita - awatar
Anita
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Pani Redaktor TOZu :-) - awatar
Pani Redaktor TOZu :-)
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
300
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij