Zbiórka Stara Berta, wesprzyj jej walkę! - zdjęcie główne

Stara Berta, wesprzyj jej walkę!

1 798 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 67 osób

Update, maj 2018 r.

Niestety, pożegnaliśmy Bertę. Cudowną seniorkę zapomnianą przez cały świat. 

Jej stan systematycznie się pogarszał. 2 tygodnie temu dostała ataku pseudo padaczkowego, po którym wszystko zaczęło się sypać... Kilkanaście dni próbowaliśmy ze wszystkich sił ją z tego  wyciągnąć  i faktycznie mieliśmy wrażenie, że się uda ale... wczoraj Berta nie prosiła już o kolejną kroplówkę, która pomoże na kilka dni, bo nie miała na to siły. Przestała jeść, samodzielnie chodzić, była nieobecna. Jedynym co mogliśmy dla niej zrobić to pomóc odejść. 

Po Bercie pozostał DŁUG w lecznicy Animal Center w Warszawie! Pomóżcie nam go spłacić :(

Faktura nr 120/01/2018, Faktura nr 158/01/2018, Faktura nr 162/01/2018

*

Berta do tej pory żyła sama na opuszczonej posesji. Jej całym światem był kojec i zimna buda. Jedyny  kontakt jaki miała z ludźmi to miski przestawiane przez płot... 

Prawdopodobnie nie widzi i nie słyszy a sposób w jaki się porusza świadczy o bolesnych stawach i kręgosłupie. Tej zimy mogłaby nie przeżyć... :(

Berta natychmiast trafiła do kliniki weterynaryjnej, gdzie została przebadana. Jej uszy były w tragicznym stanie - istna kopalnia brudu! Musiały nie być czyszczone wiele miesięcy a nawet lat... 

Oczy również pozostawiały wiele do życzenia, silny stan zapalny spojówek. Wydawało nam się, że sierść Berty jest po prostu brudna, pozlepiana błotem. Jednak po jej wygoleniu ukazała się nam zaczerwieniona, swędząca skóra.

Berta ma na pewno ponad 10 lat. Waży 15 kg. Jest przekochana, grzeczna i lubi ludzi. Nie powinna mieć problemu w kontaktach z innymi psami. 

Przeszła wstępną diagnostykę. Teraz czeka ją badanie USG, będzie musiała być kąpana i mieć regularnie czyszczone uszy. Musi pozostać w szpitalu. Być może konieczne będą kolejne konsultacje specjalistyczne. To wszystko, jak wiecie - kosztuje... 

Bardzo potrzebujemy Waszego WSPARCIA! Pomóżcie nam przywrócić Bercie wiarę w ludzi!


*


FV za leczenie starutkiej Berty odebranej z pustej posesji opiewa na 6 162,00 zł za badania krwi, kąpiele lecznicze, badania i kontrole USG, długie leczenie szpitalne, posiew, badanie okulistyczne, badania RTG, badanie kardiologiczne, specjalistyczną dietę

Aktualizacje


 • Viva! Interwencje - awatar

  Viva! Interwencje

  23.05.2018
  23.05.2018

  Pożegnaliśmy Bertę. Cudowną seniorkę zapomnianą przez cały świat.
  Jej stan systematycznie się pogarszał. 2 tygodnie temu dostała ataku pseudo padaczkowego, po którym wszystko zaczęło się sypać... Kilkanaście dni próbowaliśmy ze wszystkich sił ją z tego wyciągnąć i faktycznie mieliśmy wrażenie, że się uda ale... wczoraj Berta nie prosiła już o kolejną kroplówkę, która pomoże na kilka dni, bo nie miała na to siły. Przestała jeść, samodzielnie chodzić, była nieobecna. Jedynym co mogliśmy dla niej zrobić to pomóc odejść.

  Pozostał dług w lecznicy, pomóżcie nam go spłacić :(

  Zdjęcie aktualizacji 15 509

Komentarze


 • marcin n - awatar

  marcin n

  24.05.2018
  24.05.2018

  Spij slodko kochana staruszko.... :(

 • Karolina - awatar

  Karolina

  16.05.2018
  16.05.2018

  powodzenia

 • Barbara Bartuzi-Manterys - awatar

  Barbara Bartuzi-Manterys

  28.03.2018
  28.03.2018

  Pomyślności Sunieczko, będę Cię wspierać :-)

 • Marcin Chmielewski - awatar

  Marcin Chmielewski

  04.02.2018
  04.02.2018

  Całym sercem jestem z Wami Viva! Popieram i wspieram jak mogę każdą waszą akcję ratującą i polepszającą byt naszych przyjaciół zwierząt na Ziemi :) Oby było nas jak najwięcej!

  • Viva! Interwencje - awatar

   Viva! Interwencje - Organizator zbiórki

   07.02.2018
   07.02.2018

   Dziękujemy za te słowa!!! :)

 • Ewa Ka - awatar

  Ewa Ka

  08.12.2017
  08.12.2017

  Zdrówka Berciu...

  • Viva! Interwencje - awatar

   Viva! Interwencje - Organizator zbiórki

   09.12.2017
   09.12.2017

   Dziękujemy :) przekażemy!

1 798 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 67 osób

Wpłaty: 67

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Dominika - awatar
Dominika
100
marcin n - awatar
marcin n
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Barbara Bartuzi-Manterys - awatar
Barbara Bartuzi-Manterys
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
3
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Karolina - awatar
Karolina
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij