Zbiórka Odbudowa dachu w Starej Iwicznej - zdjęcie główne

Odbudowa dachu w Starej Iwicznej

10 108 zł  z 25 000 zł (Cel)
Wpłaciło 80 osób
Justyna Gawęda - awatar

Justyna Gawęda

Organizator zbiórki

Jestem mieszkanką Nowej Iwicznej w Gminie Lesznowola . Przyjaciółka Kasia Przemyska - poinformowała mnie , że jest rodzina w potrzebie . W Starej Iwicznej po ulewnych deszczach zawalił się dach.Dom jest bardzo stary - ma ponad 140 lat . Właścicielka p. Maria nie mogła wcześniej zabrać się za remont, gdyż przez ostatnie 4 lata opiekowała się  chorym na raka mężem.Pół roku temu p. Roman zmarł.Teraz pani Maria i córka Karolina zamiast opłakiwać męża i ojca muszą martwić się o dach nad głową.W rozbiórce i układaniu stropu na części nieruchomosci pomaga rodzina i sąsiedzi. To dzięki p. Ani Oślak wiadomość o tym nieszczęściu dotarła do wielu osób . Trzeba się spieszyć aby deszcz nie zalał domu. Druga cześć stropu jest w opłakanym stanie. Drewno zbutwiałe , w każdej chwili może się zawalić. Dzięki wsparciu Parafii  i GOPS można było opłacić murarza , wynająć kontenery , zakupić bloczki na strop . Obecnie kontenery na gruz i papę podstawiła za darmo firma Jarper !
Jest już zatrudniony kierownik  budowy , który również wystawi rachunek .Rodzina rozebrała rozsypujący się narożnik domu, teraz trzeba go odbudować .Dzięki pierwszym wpłatom zakupione zastały cegły na odbudowę dwoch ścian narożnych .Stop został zalany , więźba dachowa zakupiona ( wsparcie fundacji ) Pan Piotr postawił dach i teraz wchodzi firma dekarska . To kosztowny etap. Cały czas trwa osuszanie wnętrza . Nie mamy pieniędzy na pozostałe prace . Oprócz prac dekarskich , został zakup wełny na dach i tynki wewnątrz . Dużo dobrego zrobili ludzie związani ze Szlachetna Paczka  w Lesznowoli. Wielkie dzięki 😘 

Nawet najmniejsza  wpłata przybliża nas do celu . Dziękuję za okazaną empatię ! Pamiętajcie , ze każdy z nas może kiedyś potrzebować wsparcia 

Aktualizacje


 • Justyna Gawęda - awatar

  Justyna Gawęda

  12.12.2021
  12.12.2021

  Dach już ma odeskowanie .
  Cieśla - Pan Piotr spisał się na medal!
  Pomógł też w innych sprawach za co ogromnie dziękujemy :)
  Teraz została praca dla dekarza
  Potrzebujemy dodatkowych 11 tyś
  Dziękuję za wspaniałą niespodziankę od Szlachetna Paczka Lesznowola . Specjalne podziękowania dla Madzi Łyszcz
  Proszę udostępnianie

  Zdjęcie aktualizacji 83 763

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  03.12.2021
  03.12.2021

  Trzymamy kciuki

  • Justyna Gawęda - awatar

   Justyna Gawęda - Organizator zbiórki

   03.12.2021
   03.12.2021

   Bardzo dziękuję w imieniu p. Marii i p. Karoliny ❤️

 • Katarzyna Przemyska - awatar

  Katarzyna Przemyska

  12.10.2021
  12.10.2021

  Powodzenia!

10 108 zł  z 25 000 zł (Cel)
Wpłaciło 80 osób
Justyna Gawęda - awatar

Justyna Gawęda

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 80

Joanna - awatar
Joanna
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2 000
Magdalena Łyszcz - awatar
Magdalena Łyszcz
50
ArturM - awatar
ArturM
100
Sąsiad - awatar
Sąsiad
200
Joanna - awatar
Joanna
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1 000
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij