Zbiórka Staruszki, których nikt nie chce - zdjęcie główne

Staruszki, których nikt nie chce

18 000 zł  z 18 000 zł (Cel)
Wpłaciły 453 osoby

Pod opieką OTOZ Animals znajduje się wiele porzuconych i schorowanych staruszków. W naszej siedzibie robimy wszystko aby godnie i szczęśliwie przeżyły ostatnie lata. W schroniskach prowadzonych przez OTOZ Animals opiekujemy się ponad 2000 porzuconych zwierząt, wiele z nich to opuszczone staruszków. Oto kilka z nich znajdujących się w siedzibie głównej stowarzyszenia w Bojanie. 

GŁUCHY ŁOKER 

Łoker nigdy nie miał prawdziwego domu. Nigdy nie poznał co to kochająca rodzina. Psiak jest niestety głuchy. Zawsze przemyka po cichutku obok nas tak jakby chciał pozostać niezauważony. Jakby myślał, że jest niechciany. Niestety starość rządzi się swoimi prawami. Mimo naszych starań choroby u staruszków są nieuniknione. Łoker cierpi z powodu stawów. Niezbędne są dla niego leki takie jak AptoFlex czy ArthroFos. 

LUDWIŚ

Ludwik to jeden z najstarszych psiaków, które przebywają pod naszą opieką. Został porzucony na starość jak zepsuta rzecz. Psiak potrzebuje natychmiastowej operacji, ponieważ wykryto u niego guzy. Ludwiczek to cudowny, przekochany psiak, o którego życie będziemy walczyć

 JEDNOOKI KUBUŚ

Historia Kubusia jest bardzo przykra. Za kratami schroniska spędził  ok. 10 lat, dlatego zabraliśmy go do naszej siedziby. Niestety musiał zostać operowany, jedno oczko zostało usunięte. Kuba od dłuższego czasu przyjmuje lek Theovent. Od kilku dni jego stan troszkę się pogorszył, potrzebne są środki na specjalistyczne, dodatkowe badania i leczenie. 

BABUSZKA

Były właściciel Babuszki postanowił zostawić ją na pastwę losu. Psina miała liczne złamania łapek, z którymi nic nie zrobił. Żyła tak przez dłuższy czas, nie otrzymawszy od właścicela żadnej pomocy. Niestety złamania są już nieoperacyjne. Babuszka  teraz potrzebuje leków na serce m.in  Enarenal.

Na zdjęciu widać tylko kilka psiaków ze Staruszkowa. Wszystkie psiaki  zostały skrzywdzone przez człowieka. Porzucone, trzymane na łańcuchach. Jedno jest pewne - nigdy nie zaznały prawdziwej opieki ze strony człowieka, dlatego nasi opiekunowie robią wszystko, aby na starość już nigdy  im jej nie zabrakło. 

 NIEWIDOMY KAPITAN

Mały, kochany  psiak o wielkim sercu. Niech Was nie zwiedzie jego postura. Kapitan, jak samo imię wskazuje jest szefem w naszym Staruszkowie :) Ma w sobie ogrom radości i energii. Ciężko opisać jego historię kiedy jej się nie zna, ponieważ nikt dotychczas się po niego nie zgłosił, nie pytał, nie szukał!  Nasz mały przywódca potrzebuje leków na wątrobę.

BURUŚ MIAŁ ZOSTAĆ ZABITY ŁOPATĄ

 Gdyby nie nasi inspektorzy tak zakończyłaby się jego historia.  Buruś to 14  letni psiak. 13  lat spędził na łańcuchu zanim trafił pod naszą opiekę. Został odebrany interwencyjnie, ponieważ właściciel chciał zabić go łopatą. Pomoc nadeszła w ostatniej chwili. Buruś, jak większość naszych psów, przyjmuje lek Karsivan, które zapobiega i ogranicza zmiany patologiczne. 

 Spacery, czyli ulubiona część dnia dla  psów i  ich opiekunów. Staruszki mają do dyspozycji duży wybieg. 

MANIA

Mania bez oczka też nie miała szczęścia. Kiedy do nas trafiła była wystraszona i wycofana. Kolejna ofiara ludzkiej znieczulicy. Mania ma swoje lata... Niestety ostatnio potrzebuje częstych wizyt lekarza weterynarii oraz kroplówek. Jej stan się pogarsza. Oczywiście zrobimy wszystko, żeby była z nami jak najdłużej. Dlatego też potrzebujemy Waszej pomocy. 

 NIEWIDOMA MEGI

O Megi może słyszeliście już wcześniej. Psiak odebrany interwencyjnie. Całe życie na łańcuchu. Jej oczy były w takim stanie, że potocznie mówiąc - prawie wybuchły. Operacja była niezbędna. Dzięki darczyńcom udało nam się sfinansować jej pierwszą operację. 

Kochani... W naszym przytulisku jest więcej ślepych, chorych i starych psów niż zdołaliśmy tutaj opisać.  Leki, operacje, kroplówki, suplementy, podkłady, kołnierze pooperacyjne, karma, wizyty lekarza weterynarii... Można wymieniać w nieskończoność. To wszystko jest nam potrzebne, abyśmy mogli im pomóc. Robimy wszystko, aby były szczęśliwe i zdrowe, jednak bez Waszej pomocy to się nie uda. Prosimy bardzo o pomoc w utrzymaniu naszego Staruszkowa.

 Z całego serca dziękujemy wszystkim darczyńcom. 

Aktualizacje


 • OTOZ Animals - awatar

  OTOZ Animals

  29.10.2018
  29.10.2018

  Serdecznie dziękujemy za pomoc w realizacji całej zbiorki!

  Zakupiliśmy wszystkie potrzebne leki i karmę dla naszych
  podopiecznych.
  Traktujemy je jak nasze domowe psiaki, przyzwyczailiśmy się do nich
  bardzo mając na względzie , ze znalezienie nowych domów będzie dla
  nich trudne.
  Chociaż zdarzają się cuda i - Babuniusia znalazła nowy , cudowny
  dom! Na takie dni czekamy z utęsknieniem
  Reszta psiaków jest z nami i prawdopodobnie spędzi z nami zimę

  Jeszcze raz serdecznie dziękujemy, serca nam rosną kiedy dzięki
  Państwa pomocy możemy dalej pomagać zwierzętom!
  Pozdrawiamy serdecznie, trzymajcie się mocno!

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Bianka Bijak - awatar

  Bianka Bijak

  02.10.2018
  02.10.2018

  brawo dla Was !

  • OTOZ Animals - awatar

   OTOZ Animals - Organizator zbiórki

   02.10.2018
   02.10.2018

   Dziękujemy z całego serca !

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  02.10.2018
  02.10.2018

  Jesteście wspaniali. Wszystkiego co najlepsze!

  • OTOZ Animals - awatar

   OTOZ Animals - Organizator zbiórki

   02.10.2018
   02.10.2018

   Dziękujemy bardzo, życzymy wszystkiego dobrego

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  01.10.2018
  01.10.2018

  Dobrze, że jesteście.

  • OTOZ Animals - awatar

   OTOZ Animals - Organizator zbiórki

   01.10.2018
   01.10.2018

   Najmocniej dziękujemy za miłe słowa i wsparcie

 • dla piesków zawsze :) - awatar

  dla piesków zawsze :)

  27.09.2018
  27.09.2018

  na takie bidule warto wydać tych kilka złotówek

  • OTOZ Animals - awatar

   OTOZ Animals - Organizator zbiórki

   28.09.2018
   28.09.2018

   Najmocniej dziękujemy ! Nasze Staruszki pozdrawiają

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  27.09.2018
  27.09.2018

  <3

  • OTOZ Animals - awatar

   OTOZ Animals - Organizator zbiórki

   28.09.2018
   28.09.2018

   <3

18 000 zł  z 18 000 zł (Cel)
Wpłaciły 453 osoby

Wpłaty: 453

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
59
Magda Makowska - awatar
Magda Makowska
20
Katarzyna Górna - awatar
Katarzyna Górna
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Aleksandra - awatar
Aleksandra
20
Aneta Aneta Aneta - awatar
Aneta Aneta Aneta
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Roza - awatar
Roza
50
OSKAREK (*) - awatar
OSKAREK (*)
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij