Zbiórka Woda dla Staruszkowa - zdjęcie główne

Woda dla Staruszkowa

4 814 zł  z 25 000 zł (Cel)
Wpłaciło 96 osób w ciągu 13 dni.
Wpłać terazUdostępnij
 
Krystyna Seemayer - awatar

Krystyna Seemayer

Organizator zbiórki

Brak wody to bardzo poważny problem z którym Krystyna Seemayer założycielka STARUSZKOWA boryka się od początku marca tego roku. Jak wiemy i kojarzymy Staruszkowo to hospicjum dla starych,schorowanych i niechcianych psiaków ,to oaza spokoju i sielanki dla braci mniejszych. Od kiedy  Krystyna ze swoimi psiakami uwolniła się od tyrana ,który nękał ją i zwierzaki w Karpaczu , to Wasza zasługa bo to Wy  kupiliście tą oazę spokoju , Krysia otwarcie mówi że jest tu w Krzewiu szczęśliwa to właśnie jest to czego skrycie pragnęła dla siebie i swoich dzieci .Przez trzy lata remontowała i modernizowała Psi domek .  Wy właśnie pozwoliliście Krystynie i jej seniorką  być szczęśliwymi. Tak było do niedawna ,do momentu kiedy zaczęło brakować wody w studni. Krystyna myślała że to chwilowe,ale niestety problem narastał z dnia na dzień .Dzisiaj Nasz Anioł musi prosić o pomoc jest zmuszona do wlewania wody do studni bo woda znalazła ujście i ucieka .Dlatego też 2000 litrów ledwo starcza na trzy dni.Przez to Krystyna musi bardzo oszczędzać .Ograniczać zużycie wody do minimum żeby biedne seniorki i ona sama mieli co pić w czym prać ,czym myć podłogi. Jest to dramatyczna sytuacja . Co robić ? 

Dzisiaj dodzwoniłam się do firmy która zajmuje się odwiertami studni. Przedstawiciel pojechał do Staruszkowa odradził pogłębianie starej studni i zaproponował nową studnie głębinową z gwarancją że wodę będziemy mieli na lata . Ale co za tym idzie ? 

Na pewno szczęście Krysi i jej dziadeczków że już im wody nie zabraknie . Ale jest pewien problem to KOSZT WYKONANIA NOWEJ STUDNI aż 25000 zł ,a niestety Staruszkowa nie stać . Wiecie kochani że Krystyna utrzymuje Staruszkowo z Waszych darowizn i nie jest w stanie sama bez Waszej pomocy tego dokonać. Prace firma zacznie po wpłacie zaliczki w wysokości 15000 zł. a resztę musimy dopłacić na koniec wykonanej pracy . Dlatego z mojej strony płynie ogromna prośba WSPOMÓŻ MY STARUSZKOWO jego rezydentów i Naszego Anioła bo kto Kurna jak nie Krystyna pomoże porzuconym zwierzakom. ❤❤❤


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
4 814 zł  z 25 000 zł (Cel)
Wpłaciło 96 osób w ciągu 13 dni.
Wpłać terazUdostępnij
 
Krystyna Seemayer - awatar

Krystyna Seemayer

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 96

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Ewa Łagowska - awatar
Ewa Łagowska
20
Agata - awatar
Agata
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Paweł - awatar
Paweł
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Catalina - awatar
Catalina
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij