Zbiórka Wykastrujmy bezdomność... - miniaturka zdjęcia

Wykastrujmy bezdomność...

Zbiórka Wykastrujmy bezdomność... - zdjęcie główne

Wykastrujmy bezdomność...

1 660 zł z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 52 osoby
Wpłać teraz
 

Brakuje nam sił i pieniędzy. 

Każdego dnia odbieramy dramatyczne apele o pomoc dla dzikich kotek, które już są w ciąży. Dzwonią mieszkańcy Oświęcimia, Rajska, Brzeszcz, Polanki Wielkiej, Poręby, Zatora, Wadowic i innych miejscowości. Dzwonią i proszą o pomoc w sterylizacji kotek, które się przybłąkały. Jedne są dzikie, inne oswojone. Wszystkim chciałoby się pomóc. Każdą kotkę chciałoby się wysterylizować i już nigdy więcej nie narażać na rodzenie niechcianych dzieci i ich śmierć w męczarniach. 

Od początku roku wykanaliśmy 40 sterylizacji. Conajmniej 10 to były sterylizacje aborcyjne, które kosztują ok. 300 zł. W ostatnim czasie trafiły do nas trzy kotki , dwie z nich które okazały się być oswojone, dlatego nie mogą wrócić na wolność. Dwie były w wysokiej ciąży... 

Nie stać nas już na kolejną pomoc. Staramy się, jak możemy. Poświęcamy bardzo wiele, ale nasza sytuacja finansowa nigdy nie była łatwa. Jednak teraz  nawet nie wiemy, czy wystarczy nam pieniędzy dla zwierząt, które są pod naszą opieką. 

Błagamy o pomoc. Dla kotek, które rodzą kilka razy do roku. Błagamy o ratunek dla tysięcy nienarodzonych kociąt, na które czekałaby w naszym świecie tylko śmierć. Po prostu pomóżcie nam... 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
1 660 zł z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 52 osoby
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 52

Katarzyna Wilk - awatar
Katarzyna Wilk
100
ASIA - awatar
ASIA
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Joanna Urbańska-Pająk - awatar
Joanna Urbańska-Pająk
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Dominika Maligłówka - awatar
Dominika Maligłówka
15
Marzena - awatar
Marzena
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Marcin Bartuś - awatar
Marcin Bartuś
50
Anna Foks - awatar
Anna Foks
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 sierpnia zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij