Zbiórka Sterylizacja i profilaktyka Soni - zdjęcie główne

Sterylizacja i profilaktyka Soni

560 zł  z 550 zł (Cel)
Wpłaciło 20 osób

Sonia jest sunią podrzuconą na posesje pewnej rodzinie w jednej z podwarszawskich miejscowości. Była chuda jak pięć nieszczęść, jak ją zaczęli odkarmiać to urosła w oczach, a chwilę później powiła na świat potomstwo! Jedynym dzieckiem, które przeżyło jest Sisi. Rodzina zgłosiła się do nas z prośbą o pomoc w znalezieniu im odpowiedzialnych domów.

Obie sunie pojechały do domu tymczasowego. Zostały zaczipowane, odrobaczone i odpchlone. Sisi ma zaledwie kilka tygodni i do końca lutego musi przebywać jeszcze z mamą, po tym czasie obie Panie będą szukać domów. Jak tylko Sonia straci mleko musi zostać wysterylizowana, aby już nigdy nie przynieść na świat kolejnych niechcianych, przypadkowych dzieci. 

Otworzyliśmy zbiórkę, aby pokryć koszty czipowania, profilaktyki oraz sterylizacji Soni. 

Szacujemy, ze wyjdzie to około 550 zł, choć koszt może wzrosnąć o kolejne szczepienia w zależności od tego jak długo będziemy mieli je pod opieką. 

Bardzo prosimy o pomoc!

Komentarze


 • Aleksandra Górecka - awatar

  Aleksandra Górecka

  08.02.2018
  08.02.2018

  Trzymam kciuki ! :)

  • Rasowy Kundel - awatar

   Rasowy Kundel - Organizator zbiórki

   18.03.2020
   18.03.2020

   Hej, z tej strony Dorota z Fundacji Rasowy Kundel. Bardzo dziękuję za przekazaną pomoc! Każda wpłata i każde udostępnienie jest dla nas ważne! Błagam o pomoc naszym podopiecznym poprzez zbiórkę: https://pomagam.pl/rasowekundle Sytuacja robi się dramatyczna :( Dziękuję z góry za poświęcony czas i wsparcie :) Dodatkowo szukamy innych opcji zbiórki, np. puszki do kwestowania lub opcja payroll dla firm. Z przyjemnością opowiem więcej. Zapraszam do kontaktu. 502 507 466, [email protected]

560 zł  z 550 zł (Cel)
Wpłaciło 20 osób

Wpłaty: 20

Paula - awatar
Paula
150
Grzegorz Waśniewski - awatar
Grzegorz Waśniewski
47
Aleksandra Górecka - awatar
Aleksandra Górecka
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Monika Nowak - awatar
Monika Nowak
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Natalia - awatar
Natalia
15
Ania - awatar
Ania
20
jono - awatar
jono
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij