Zbiórka Akcja Sterylizacja w FMK - miniaturka zdjęcia

Akcja Sterylizacja w FMK

Zbiórka Akcja Sterylizacja w FMK - zdjęcie główne

Akcja Sterylizacja w FMK

305 zł z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Wpłać teraz
 

W piotrkowskiej społeczności świadomość na temat opieki nad kotami wolno żyjącymi oraz potrzeby ich kastracji  stopniowo rośnie.  Z nieukrywaną dumą uważamy, że działania Fundacji Miasto Kotów mają w tym swój skromny udział.

W temacie kotów wolno żyjących działamy na wielu płaszczyznach:  

-współpracujemy z karmicielami,  

-uświadamiamy prawnie,

-wspieramy karmą, kastrujemy,

- leczymy, użyczamy sprzętu lub pomagamy w odławianiu  zwierząt.

Zasięg naszych działań uzależniony jest przede wszystkim od możliwości finansowych fundacji. Nasza organizacja ma tylko tyle, ile otrzyma z darowizn. Bo choć w mieście istnieje program opieki nad zwierzętami bezdomnymi, to nie ma w nim miejsca na współpracę z lokalną fundacją w zakresie kastracji zwierząt wolno bytujących. Rąk jednak nie załamujemy tylko szukamy wszelkich możliwych sposobów na pokrycie ponoszonych kosztów.

A koszty są niemałe. Dlatego kolejny raz zwracamy się z prośbą o wsparcie i kolejny raz mamy nadzieję, że wielu ludzi o wielkich sercach pomoże nam w realizacji naszej misji. Pieniądze szczęścia nie dają, ale bardzo szczęściu pomagają. A my uwielbiamy ten moment, gdy podwórkowe kocury są zdrowie i szczęśliwe.

Na co zbieramy? Zbieramy na konkrety. Fundusze, o które prosimy przyniosą wymierne efekty. Dzięki zbiórce wykonamy min. 30 kastracji.

Nasza opieka nad zwierzęciem odłowionym do kastracji nie ogranicza się wyłącznie do zabiegu. Każdy odłowiony kot spędza odpowiedni czas w szpitaliku współpracującej z nami kliniki weterynaryjnej. Złapany „dzikus” jest leczony, jeśli tego wymaga, zostaje odpchlony i odrobaczony. Nigdy też nie wypuszczamy  go zaraz po zabiegu tylko przetrzymujemy na tzw. rekonwalescencji.  Zdarza się, że gdy kotek wykazuje zainteresowanie ludźmi, zachowuje się bardzo łagodnie, gdy jest po prostu kotem oswojonym, który prawdopodobnie stracił dom – już nie wraca w miejsce bytowania tylko szukamy mu opiekuna.


Kilkadziesiąt piotrkowskich dzikusków ma szansę na zdrowsze i bardziej komfortowe życie. Dzięki Wam…

Kim jesteśmy  ?

Fundacja Miasto Kotów powstała w celu niesienia pomocy zwierzętom, poprawy warunków ich bytowania oraz walki z bezdomnością. Kochamy koty, pomagamy im, dlatego powstanie FMK jest naturalną konsekwencją działań, którymi zajmujemy się prywatnie od wielu lat. Przede wszystkim skupiamy się na tych najbardziej skrzywdzonych, porzuconych i niechcianych oraz szukaniu im dobrych, odpowiedzialnych opiekunów.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
305 zł z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 8

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Kasia - awatar
Kasia
20
Ankh - awatar
Ankh
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anna Rokitowska - awatar
Anna Rokitowska
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Magda Papuga - awatar
Magda Papuga
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij