Zbiórka Akcja Sterylizacja w FMK - zdjęcie główne

Akcja Sterylizacja w FMK

305 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób

W piotrkowskiej społeczności świadomość na temat opieki nad kotami wolno żyjącymi oraz potrzeby ich kastracji  stopniowo rośnie.  Z nieukrywaną dumą uważamy, że działania Fundacji Miasto Kotów mają w tym swój skromny udział.

W temacie kotów wolno żyjących działamy na wielu płaszczyznach:  

-współpracujemy z karmicielami,  

-uświadamiamy prawnie,

-wspieramy karmą, kastrujemy,

- leczymy, użyczamy sprzętu lub pomagamy w odławianiu  zwierząt.

Zasięg naszych działań uzależniony jest przede wszystkim od możliwości finansowych fundacji. Nasza organizacja ma tylko tyle, ile otrzyma z darowizn. Bo choć w mieście istnieje program opieki nad zwierzętami bezdomnymi, to nie ma w nim miejsca na współpracę z lokalną fundacją w zakresie kastracji zwierząt wolno bytujących. Rąk jednak nie załamujemy tylko szukamy wszelkich możliwych sposobów na pokrycie ponoszonych kosztów.

A koszty są niemałe. Dlatego kolejny raz zwracamy się z prośbą o wsparcie i kolejny raz mamy nadzieję, że wielu ludzi o wielkich sercach pomoże nam w realizacji naszej misji. Pieniądze szczęścia nie dają, ale bardzo szczęściu pomagają. A my uwielbiamy ten moment, gdy podwórkowe kocury są zdrowie i szczęśliwe.

Na co zbieramy? Zbieramy na konkrety. Fundusze, o które prosimy przyniosą wymierne efekty. Dzięki zbiórce wykonamy min. 30 kastracji.

Nasza opieka nad zwierzęciem odłowionym do kastracji nie ogranicza się wyłącznie do zabiegu. Każdy odłowiony kot spędza odpowiedni czas w szpitaliku współpracującej z nami kliniki weterynaryjnej. Złapany „dzikus” jest leczony, jeśli tego wymaga, zostaje odpchlony i odrobaczony. Nigdy też nie wypuszczamy  go zaraz po zabiegu tylko przetrzymujemy na tzw. rekonwalescencji.  Zdarza się, że gdy kotek wykazuje zainteresowanie ludźmi, zachowuje się bardzo łagodnie, gdy jest po prostu kotem oswojonym, który prawdopodobnie stracił dom – już nie wraca w miejsce bytowania tylko szukamy mu opiekuna.


Kilkadziesiąt piotrkowskich dzikusków ma szansę na zdrowsze i bardziej komfortowe życie. Dzięki Wam…

Kim jesteśmy  ?

Fundacja Miasto Kotów powstała w celu niesienia pomocy zwierzętom, poprawy warunków ich bytowania oraz walki z bezdomnością. Kochamy koty, pomagamy im, dlatego powstanie FMK jest naturalną konsekwencją działań, którymi zajmujemy się prywatnie od wielu lat. Przede wszystkim skupiamy się na tych najbardziej skrzywdzonych, porzuconych i niechcianych oraz szukaniu im dobrych, odpowiedzialnych opiekunów.

305 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób

Wpłaty: 8

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Kasia - awatar
Kasia
20
Ankh - awatar
Ankh
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anna Rokitowska - awatar
Anna Rokitowska
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Magda Papuga - awatar
Magda Papuga
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij