Zbiórka Sterylizacja Stabłowice - zdjęcie główne

Sterylizacja Stabłowice

430 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób

Od czerwca 2018 roku nasz grupa zajęła się sterylizacją kotów działkowych na osiedlu Stabłowice we Wrocławiu. Kotów jest bardzo dużo, w tym część kotek już w ciąży... Śpieszymy się ze sterylizacją aby jak najmniej było bezdomnych kotów i kocich nieszczęść ale powoli zaczynają nas ograniczać fundusze.


Do tej pory od czerwca udało nam się złapać 5 kotek, z czego jedną musieliśmy wypuścić bo była karmiąca. Kotki są nie ufne i łapanie ich jest bardzo czasochłonne ale do zimy chcieliśmy wysterylizować przyjnajmniej te 4 o których jeszcze wiemy. 


FV staramy się opłacać na bieżąco, żeby nie mieć długów u weterynarzy, ale oprócz kosztów sterylizacji kotek dochodzą też koszty ich noclegu w szpitaliku- przy obecnym nawale kociąt nie jesteśmy w stanie brać dzikich i niezaszczepionych kotów do domów, więc kotki przez conajmniej 3 doby są w szpitalikach póki ich nie wypuścimy na działki. 

Koszty szpitaliku podwyższają znacząco wartości fv i właśnie o pomoc w pokryciu tych kosztów chcielibyśmy Was prosić. 


Kim jesteśmy?

Neko znaczy kot. Jesteśmy grupą wolontariuszy Fundacji Hospicjum dla Kotów bezdomnych działającą na terenie Wrocławia. Połączyła nas chęć niesienia pomocy kotom bezdomnym, porzuconym, skrzywdzonym.

Prowadzimy domy tymczasowe dla kotów bezdomnych, w których są one leczone i socjalizowane. Następnie szukamy dla nich odpowiedzialnych opiekunów.


Aktualizacje


 • Neko - awatar

  Neko

  11.02.2019
  11.02.2019

  Kolejny chłopak złapany na zabieg :) ten już nie wróci na działki, będziemy szukać dla niego domu :) Wszystkie informacje dotyczące Sterylizacji na Stabłowicach są bieżąco wrzucane na nasz profil na Facebooku https://www.facebook.com/GrupaNeko/

  Zdjęcie aktualizacji 25 976

Komentarze


 • Monika - awatar

  Monika

  01.12.2018
  01.12.2018

  Żeby bezdomniaczki miały lepiej...

 • Monika - awatar

  Monika

  31.08.2018
  31.08.2018

  Dziękuję w imieniu wszystkich kotków, którym pomagacie. Jesteście WIELCY :)

430 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób

Wpłaty: 14

Wojciech Damsz - awatar
Wojciech Damsz
20
Eliza Ove - awatar
Eliza Ove
20
Anna Pawelec - awatar
Anna Pawelec
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Monika - awatar
Monika
20
Maria Regina - awatar
Maria Regina
15
Agnieszka Siedlecka - awatar
Agnieszka Siedlecka
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Marta Gluszczyk - awatar
Marta Gluszczyk
100
Monika - awatar
Monika
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij