Zbiórka Sterylizujemy NON STOP! - zdjęcie główne

Sterylizujemy NON STOP!

5 100 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 46 osób

Sterylizacja to jedyna, słuszna droga do zmniejszenia nadpopulacji bezdomnych kotów. 

Każdy wysterylizowany kot czy kotka to kilkanaście zwierząt mniej, to mniej cierpienia, głodu, to mniej aktów znęcania się nad zwierzętami. 

Rocznie jesteśmy w stanie wysterylizować ponad 200 kotów. Praktycznie cały rok łapiemy zwierzaki na zabiegi. W ten sposób udało nam się przez ostatnie lata poddać zabiegom ponad 1000 kotów!

Zarówno kot, jak i kotka po zabiegu zostają w lecznicy - odpowiednio 7 i 2 dni. Musimy opłacić nie tylko sam zabiegi, ale także koszty pobytu, odrobaczenia i odpchlenia. 

Początek roku jest zawsze trudny, ponieważ kończy się dotacja na ten cel z Urzędu Miasta i nie mamy środków, aby opłacić faktury, a kolejka kotów do zabiegów robi się coraz dłuższa. 

Nie chcemy odmawiać karmicielom zabiegów, chcemy ich robić jak najwięcej, aby na wiosnę nie zbierać zgłoszeń o małych kociakach. 

Niestety, nie wyrabiamy finansowo z opłaceniem zabiegów. To jest ponad nasze siły. 

Uzbieranie tej kwoty pomoże nam pokryć zabiegi dla ok 35 kotów. 


5 100 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 46 osób

Wpłaty: 46

Malgorzata Mikiciuk - awatar
Malgorzata Mikiciuk
100
Renata - awatar
Renata
200
Agata  Odelska - awatar
Agata Odelska
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
DominikS - awatar
DominikS
30
Ulka - awatar
Ulka
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Renata - awatar
Renata
120

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij