Zbiórka Zbiorka na sp długu za sterylki - zdjęcie główne

Zbiorka na sp długu za sterylki

680 zł z 1 200 zł (Cel)
Wpłaciło 18 osób
Iwona Kwaśnik - awatar

Iwona Kwaśnik

Organizator zbiórki

Codziennie spotykam na swojej drodze bezdomne i skrzywdzone  zwierzęta. Niestety nie każdemu jestem w stanie pomóc . W pierwszej kolejności staram się pomóc psom chorym,szczeniętom i suczkom . Często namawiam właścicieli na wsiach  na sterylizację ich suk.  Szczególnie kiedy widzę i wiem,że suka rodzi co cieczkę. Często zabieram te suki i sterylizuje na swój koszt,bo właściciel owszem zgodę wyraża,ale zapłacić nie zapłaci. Ja i tak się cieszę ,że mogę im zaoszczędzić cierpienia . Tych suk nawet nie pokazuje ,bo przecież nie są bezdomne. Ech. One już nie będą rodziły ,ale mnie zostały długi. Proszę o pomoc w zapłacie za sterylizację 4 suczek. Dziękuję. 

680 zł z 1 200 zł (Cel)
Wpłaciło 18 osób
Iwona Kwaśnik - awatar

Iwona Kwaśnik

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 18

Piotr Głowacki - awatar
Piotr Głowacki
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Agnieszka FrMa - awatar
Agnieszka FrMa
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Kinga - awatar
Kinga
20
Magda - awatar
Magda
20
Ola Wąsik - awatar
Ola Wąsik
20
Kasia - awatar
Kasia
20
Dorota - awatar
Dorota
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij