Szymon Ciurzyński - awatar

Szymon Ciurzyński

Organizator zbiórki

Zęby Leosia są w strasznym stanie... Kamień nazębny (zęby całe brązowe), cofnięte dziąsła oraz próchnica... 20 grudnia Leoś przejdzie zabieg usuwania kamienia nazębnego jak i pewnie "paru" zębów. Możliwe że ponad połowa z nich będzie do usunięcia... Już teraz dziadek ma problem z gryzieniem. Co będzie po zabiegu? Zbieramy pieniądze na mokrą karmę. Suchej nawet moczonej nie chce jeść.

Na dworze coraz większe mrozy, Leoś jest wychudzony i cały czas staramy się żeby przybrał na wadze. Ma jedno ubranko ale jest za cienkie i trochę za duże. Dzięki pieniądzom ze zbiórki, możliwy będzie również zakup nowego, ciepłego ubranka dla Leosia.


Trochę o Leosiu:

Trafił do schroniska w Środzie Wielkopolskiej jakoś w październiku. Został porzucony. Znaleziono go na ulicy, wychudzonego. Zima przed nami, nocami na termometrach już nawet -6 stopni a ok 12 letni (jak nie starszy) Leoś, błąkał się po ulicy... Jak nazwać takiego człowieka?
Od tygodnia przebywa w Lublinie na domu tymczasowym. Jaki jest? Bardzo spokojny, przyjacielski, nie wykazuje oznak agresji. Dogaduje się z innymi psami, gryzonie w zoologicznym ignorował. Z kotami nie powinno być problemu, na dniach go sprawdzimy. Mimo swoich ok 12 lat, jest naprawdę żwawym dziadkiem :). Nie przepada za noszeniem na rękach, sam schodzi po schodach (wiem że nie powinien ale co zrobić jak nie chce żeby go nosić?). Czasami zdarzy mu się trochę pobiegać a nawet przeskoczyć nad swoją małą współlokatorką (mieszka razem z dwoma suczkami).
Samodzielnie wskakuje na kanapę, krzesła nie są dla niego przeszkodą. Trzeba uważać żeby czasem nie wszedł na stół i nie zjadł czegoś czego nie powinien.

Utrzymuje czystość w domu upominając się że musi wyjść za potrzebą. Czasami zdarzą mu się wypadki ale jest to raczej spowodowane sędziwym wiekiem. Nie niszczy, zostaje sam w domu. Można by powiedzieć że pies ideał. A jednak ktoś go porzucił...

Obecnie waży 9kg. Nie je dużo, praktycznie przesypia cały dzień.

Dziękujemy za pomoc


Szymon Ciurzyński - awatar

Szymon Ciurzyński

Organizator zbiórki

Wpłaty - 7

Anita - awatar
20
Anita
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Martyna S - awatar
50
Martyna S
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
Jola - awatar
20
Jola
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Magda - awatar
20
Magda

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij