Zbiórka Mokra karma i ubranie dla Leosia - zdjęcie główne

Mokra karma i ubranie dla Leosia

200 zł z 200 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Szymon Ciurzyński - awatar

Szymon Ciurzyński

Organizator zbiórki

Zęby Leosia są w strasznym stanie... Kamień nazębny (zęby całe brązowe), cofnięte dziąsła oraz próchnica... 20 grudnia Leoś przejdzie zabieg usuwania kamienia nazębnego jak i pewnie "paru" zębów. Możliwe że ponad połowa z nich będzie do usunięcia... Już teraz dziadek ma problem z gryzieniem. Co będzie po zabiegu? Zbieramy pieniądze na mokrą karmę. Suchej nawet moczonej nie chce jeść.

Na dworze coraz większe mrozy, Leoś jest wychudzony i cały czas staramy się żeby przybrał na wadze. Ma jedno ubranko ale jest za cienkie i trochę za duże. Dzięki pieniądzom ze zbiórki, możliwy będzie również zakup nowego, ciepłego ubranka dla Leosia.


Trochę o Leosiu:

Trafił do schroniska w Środzie Wielkopolskiej jakoś w październiku. Został porzucony. Znaleziono go na ulicy, wychudzonego. Zima przed nami, nocami na termometrach już nawet -6 stopni a ok 12 letni (jak nie starszy) Leoś, błąkał się po ulicy... Jak nazwać takiego człowieka?
Od tygodnia przebywa w Lublinie na domu tymczasowym. Jaki jest? Bardzo spokojny, przyjacielski, nie wykazuje oznak agresji. Dogaduje się z innymi psami, gryzonie w zoologicznym ignorował. Z kotami nie powinno być problemu, na dniach go sprawdzimy. Mimo swoich ok 12 lat, jest naprawdę żwawym dziadkiem :). Nie przepada za noszeniem na rękach, sam schodzi po schodach (wiem że nie powinien ale co zrobić jak nie chce żeby go nosić?). Czasami zdarzy mu się trochę pobiegać a nawet przeskoczyć nad swoją małą współlokatorką (mieszka razem z dwoma suczkami).
Samodzielnie wskakuje na kanapę, krzesła nie są dla niego przeszkodą. Trzeba uważać żeby czasem nie wszedł na stół i nie zjadł czegoś czego nie powinien.

Utrzymuje czystość w domu upominając się że musi wyjść za potrzebą. Czasami zdarzą mu się wypadki ale jest to raczej spowodowane sędziwym wiekiem. Nie niszczy, zostaje sam w domu. Można by powiedzieć że pies ideał. A jednak ktoś go porzucił...

Obecnie waży 9kg. Nie je dużo, praktycznie przesypia cały dzień.

Dziękujemy za pomoc


200 zł z 200 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Szymon Ciurzyński - awatar

Szymon Ciurzyński

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 7

Anita - awatar
Anita
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Martyna S - awatar
Martyna S
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Jola - awatar
Jola
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Magda - awatar
Magda
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij