Zbiórka Mokra karma i ubranie dla Leosia - zdjęcie główne

Mokra karma i ubranie dla Leosia

200 zł  z 200 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Szymon Ciurzyński - awatar

Szymon Ciurzyński

Organizator zbiórki

Zęby Leosia są w strasznym stanie... Kamień nazębny (zęby całe brązowe), cofnięte dziąsła oraz próchnica... 20 grudnia Leoś przejdzie zabieg usuwania kamienia nazębnego jak i pewnie "paru" zębów. Możliwe że ponad połowa z nich będzie do usunięcia... Już teraz dziadek ma problem z gryzieniem. Co będzie po zabiegu? Zbieramy pieniądze na mokrą karmę. Suchej nawet moczonej nie chce jeść.

Na dworze coraz większe mrozy, Leoś jest wychudzony i cały czas staramy się żeby przybrał na wadze. Ma jedno ubranko ale jest za cienkie i trochę za duże. Dzięki pieniądzom ze zbiórki, możliwy będzie również zakup nowego, ciepłego ubranka dla Leosia.


Trochę o Leosiu:

Trafił do schroniska w Środzie Wielkopolskiej jakoś w październiku. Został porzucony. Znaleziono go na ulicy, wychudzonego. Zima przed nami, nocami na termometrach już nawet -6 stopni a ok 12 letni (jak nie starszy) Leoś, błąkał się po ulicy... Jak nazwać takiego człowieka?
Od tygodnia przebywa w Lublinie na domu tymczasowym. Jaki jest? Bardzo spokojny, przyjacielski, nie wykazuje oznak agresji. Dogaduje się z innymi psami, gryzonie w zoologicznym ignorował. Z kotami nie powinno być problemu, na dniach go sprawdzimy. Mimo swoich ok 12 lat, jest naprawdę żwawym dziadkiem :). Nie przepada za noszeniem na rękach, sam schodzi po schodach (wiem że nie powinien ale co zrobić jak nie chce żeby go nosić?). Czasami zdarzy mu się trochę pobiegać a nawet przeskoczyć nad swoją małą współlokatorką (mieszka razem z dwoma suczkami).
Samodzielnie wskakuje na kanapę, krzesła nie są dla niego przeszkodą. Trzeba uważać żeby czasem nie wszedł na stół i nie zjadł czegoś czego nie powinien.

Utrzymuje czystość w domu upominając się że musi wyjść za potrzebą. Czasami zdarzą mu się wypadki ale jest to raczej spowodowane sędziwym wiekiem. Nie niszczy, zostaje sam w domu. Można by powiedzieć że pies ideał. A jednak ktoś go porzucił...

Obecnie waży 9kg. Nie je dużo, praktycznie przesypia cały dzień.

Dziękujemy za pomoc


200 zł  z 200 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Szymon Ciurzyński - awatar

Szymon Ciurzyński

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 7

Anita - awatar
Anita
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Martyna S - awatar
Martyna S
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Jola - awatar
Jola
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Magda - awatar
Magda
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij