Zbiórka Stolarnia dla Kowala - zdjęcie główne

Stolarnia dla Kowala

14 521 zł z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciły 194 osoby
Karolina Wie - awatar

Karolina Wie

Organizator zbiórki

Kochani, potrzebujemy dziś Waszego wsparcia.

W nocy 30 stycznia w Koniecwałdzie spłonął warsztat stolarski Krzysztofa Kowala. Zakład ten był miejscem pracy kilku osób i jedynym źródłem dochodu jego rodziny.
Jakby tego było mało niedawno zdiagnozowano ciężką chorobę u jego starszego syna i wymaga on stałej opieki oraz regularnych wizyt w klinikach specjalistycznych. 

Krzysztof to bardzo dobry, skromny i ciepły człowiek o wielkim sercu i nie wyobrażam sobie pozostawienie ich bez pomocy.
Dlatego jeżeli macie możliwość to zachęcam do wpłat. Każda złotówka ma znaczenie, każda złotówka pomoże odbudować to co pochłonął ogień.

Celem zbiórki jest zebranie środków na zakup maszyn oraz materiałów stolarskich, które umożliwią Krzysztofowi szybki powrót do pracy.

Cel 20tys. to tylko liczba, bo straty są znacznie większe. Dlatego dziękuję za każdą złotówkę, którą wpłacacie!


100 osób x 1zł = 100zł
Każda złotówka ma znaczenie! Każde 1zł. To nie wstyd pomagać :) <3


Wierzę w nas. 

DZIĘKUJĘ!


EDIT: Nie miałam pojęcia, że pomagam.pl pobiera 7,5% prowizji. Szkoda, bo to nie oni  są w potrzebie :(


Komentarze


 • KATARZYNA I GRZEGORZ - awatar

  KATARZYNA I GRZEGORZ

  10.02.19
  10.02.19

  ŻYCZYMY POWODZENIA

 • www.idzpodprad.pl - awatar

  www.idzpodprad.pl

  08.02.19
  08.02.19

  „I gdybym rozdał na jałmużnę całą majętność moją, a ciało wystawił na spalenie, lecz miłości bym nie miał, nic bym nie zyskał. Miłość cierpliwa jest, łaskawa jest. Miłość nie zazdrości, nie szuka poklasku, nie unosi się pychą; nie dopuszcza się bezwstydu, nie szuka swego, nie unosi się gniewem, nie pamięta złego; nie cieszy się z niesprawiedliwości, lecz współweseli się z prawdą. Wszystko znosi, wszystkiemu wierzy, we wszystkim pokłada nadzieję, wszystko przetrzyma.” 1 List do Koryntian 13, 3-8

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  07.02.19
  07.02.19

  Proszę pomóżcie temu dobremu człowiekowi

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  06.02.19
  06.02.19

  Powodzenia! Trzymamy za Was kciuki

 • Elżbieta Pajewska - awatar

  Elżbieta Pajewska

  05.02.19
  05.02.19

  Mam nadzieję że uda się odbudować stolarnię, podarował pan niedawno półkę mojemu synowi dobro powraca życzymy wszystkiego dobrego ☺

14 521 zł z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciły 194 osoby
Karolina Wie - awatar

Karolina Wie

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 194

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
500
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
130
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Piotr - awatar
Piotr
20
Jacek - awatar
Jacek
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
KATARZYNA I GRZEGORZ - awatar
KATARZYNA I GRZEGORZ
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
24
Grażyna Łukasiewicz - awatar
Grażyna Łukasiewicz
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij