Akcja ZNICZ - Linia 102.pl

1 100 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób
Wacław Majka - awatar

Wacław Majka

Organizator zbiórki

Nie czekajmy na smutny miesiąc Listopad 2017. Ceny zniczy są jeszcze niskie przed dniem 1-go Listopada ( Wszystkich Świętych )  Wykorzystajmy to by zakupić ich dużo. By na każdym grobie w Niżankowicach zapłonął  ZNICZ pamięci. Zacznijmy od dziś wspólnie i społecznie wraz ze Stowarzyszeniem linia 102.pl  w Przemyślu - " Akcję społeczną zaświećmy ZNICZ "   NIE zapominajmy o wielkich i sławnych Polakach spoczywających w Niżankowicach /Ukraina/  na  cmentarzu Św. Jana. 

Stowarzyszenie linia 102.pl zaplanowało za zezwoleniem odpowiednich władz i służb Polski i Ukrainy, zakupione znicze zawieźć drezyną " Przemyślanką " w dniu 28.10.2017 do Niżankowic.  Zawieźć zakupione symboliczne znicze, przez nieczynne przejście  kolejowe Malhowice-Niżankowice, którego nie ma na żadnych mapach Europy i Świata !  Nie zapomnijmy o tych którzy odeszli.  Tak rodzi się Historia i pamięć.

 MY pamiętamy -  czy miłośnicy- sympatycy Stowarzyszenia linii 102.pl oraz brać kolejarska pomogą społecznie  ??? 

    ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEJ SPOŁECZNEJ AKCJI "ZAŚWIEĆ SYMBOLICZNIE ZNICZ"

                                               " Znicz to symbol pamięci o zmarłych "  

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Wacław Majka - awatar

  Wacław Majka

  16.09.2017
  16.09.2017

  To wspaniała społeczna Akcja ZNICZ

  • Wacław Majka - awatar

   Wacław Majka - Organizator zbiórki

   18.10.2017
   18.10.2017

   W imieniu Zarządu linia 102.pl Serdecznie DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM DARCZYŃCOM za POMOC I WSPARCIE. Dzięki wam za darowizny - zawieziemy ZNICZE do Niżankowic na polskie mogiły i ukraińskie by zapalić znicze, By nie zapomnieć - Pamięć zawsze żywa. Przez czas akcji : zapal ZNICZ byliście i jesteście KOCHANI . Zapraszamy do naszego Stowarzyszenia na dobrą kawę i ciekawe rozmowy na temat planów i rozwoju Stowarzyszenia linia 102.pl i innych -

1 100 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób
Wacław Majka - awatar

Wacław Majka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 14

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
120
Anna Miłosz - awatar
Anna Miłosz
50
Szymon Odyjewski - awatar
Szymon Odyjewski
100
Małgorzata Czubińska Zięć - awatar
Małgorzata Czubińska Zięć
20
Andrzej Szurek - awatar
Andrzej Szurek
300
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Andrzej Fortuna - awatar
Andrzej Fortuna
23
Karol Gajdzik - awatar
Karol Gajdzik
15
igor wójciak - awatar
igor wójciak
20
Elżbieta Duńska - awatar
Elżbieta Duńska
12

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij