Zbiórka Pomóż dzieciom odkryć talenty! - zdjęcie główne

Pomóż dzieciom odkryć talenty!

1 510 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 20 osób

Pięć tysięcy złotych, to kwota, która dzieli nas, Stowarzyszenie Strasna Zaba, od sfinansowania warsztatów "Artystyczne Lato 3". 

Działamy przy Gimnazjum im. K.I. Gałczyńskiego w Płochocinie od 2016 roku i prężnie rozwijamy swoją działalność organizując zajęcia, warsztaty, spotkania czy gry terenowe dla dzieci, młodzieży, a także dorosłych. Zorganizowaliśmy m.in. Mikołajkowy Nordic Walking, Koncerty Noworoczne, Warsztaty tworzenia pisanek wielkanocnych, Popołudnie z grami planszowymi i RPG czy Zimowe półkolonie oraz Letnie warsztaty. Naszym ostatnim przedsięwzięciem był Wojewódzki Konkurs Wokalny oraz Piknik Rodzinny. Działamy więc na rzecz wielu pokoleń, Młodszych i Starszych. Chcemy wywoływać radość, kształcić, inspirować i odkrywać talenty.


W tym roku zorganizowaliśmy kolejną edycję warsztatów letnich, na których dzieci będą uczestniczyły w zajęciach wokalnych, tanecznych, plastycznych,teatralnych, zajęciach z robotyki oraz gier planszowych i RPG. Spędzimy dwa tygodnie w nadmorskiej miejscowości Rowy w ośrodku Albatros. W trakcie wyjazdu planujemy wycieczkę do Doliny Charlotty oraz Ustki. Pierwsza edycja odbyła się w formie półkolonii w Płochocinie, druga zaś w Marózie, na Mazurach.

Aby w pełni sfinansować koszt warsztatów, materiały na zajęcia oraz wycieczkę, potrzebujemy Państwa wsparcia. Bez dofinansowań z projektów oraz bez pomocy darczyńców, nie wszystkie dzieci mogłyby pozwolić sobie na wyjazd, dla niektórych jedyny w trakcie wakacji. 

Dzięki uczestnictwie w naszych warsztatach, dzieci mogą rozwijać swoje talenty, kształtować swoją wrażliwość, poznać nowych przyjaciół, a także nabywać nowe umiejętności i spędzać kreatywnie czas. Każda złotówka jest dla nas na wagę złota. Będziemy wdzięczni za każdą pomoc oraz udostępnienie! 

Stowarzyszenie Strasna Zaba

Aktualizacje


 • Stowarzyszenie Strasna Zaba - awatar

  Stowarzyszenie Strasna Zaba

  02.07.18
  02.07.18

  Dziękujemy za wsparcie

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  25.06.18
  25.06.18

  Warto wspierać innych! ❤

1 510 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 20 osób

Wpłaty: 20

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
na dobrą zabawę - awatar
na dobrą zabawę
50
Edyta Lubelska - awatar
Edyta Lubelska
200
Za usmiech - awatar
Za usmiech
50
Katarzyna Ossowska - awatar
Katarzyna Ossowska
100
Kinga Multan - awatar
Kinga Multan
300
ziarnko do ziarnka ... - awatar
ziarnko do ziarnka ...
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
T.K. - awatar
T.K.
300

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij