Strażnicy

5 480 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 70 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Grzegorz Hercuń - awatar

Grzegorz Hercuń

Organizator zbiórki

Walka o Wolność- Strażnicy Wolności!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Grzegorz Hercuń - awatar

  Grzegorz Hercuń

  04.05.21
  04.05.21

  Podsumowanie owocnych działań STRAŻNIKÓW WOLNOŚCI w okolicach weekendu majowego. Byliśmy na wielu frontach, począwszy od piątkowych protestów w Wałbrzychu, przez spotkanie u Ani Martynowskiej w Kotlinie Kłodzkiej po piknik rodzinny w Miasteczku Śląskim, połączony z rozmowami na temat strategi działań przyjaciół ze Śląska i Zagłębia.

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  16.06.21
  16.06.21

  Pozdrawiam serdecznie Bóg Honor Ojczyzna

 • Antoni Trojanowski - awatar

  Antoni Trojanowski

  28.05.21
  28.05.21

  Wspaniała robota. Pozdrawiam.

 • Janek - awatar

  Janek

  17.05.21
  17.05.21

  Kropla drąży skałę. Proszę się nie poddawać. Wiele osób potrzebuje właśnie takich jak Wy. W końcu przejrzą na oczy.

 • Stanisław - awatar

  Stanisław

  27.04.21
  27.04.21

  W Waszych działaniach nadzieja

5 480 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 70 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Grzegorz Hercuń - awatar

Grzegorz Hercuń

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 70

B.Paul - awatar
B.Paul
20
Marek - awatar
Marek
20
Olga Kurowska - awatar
Olga Kurowska
50
Beata M. - awatar
Beata M.
50
Dariusz Wantuch - awatar
Dariusz Wantuch
20
Wojciech - awatar
Wojciech
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anna Anna - awatar
Anna Anna
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij