Strażnicy

13 569 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 190 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Grzegorz Hercuń - awatar

Grzegorz Hercuń

Organizator zbiórki

Walka o Wolność- Strażnicy Wolności!

Jeżeli uważacie Państwo,że to co robimy ma sens-prosimy o wsparcie naszych działań

Od ponad roku działamy na kilku płaszczyznach, walcząc o WOLNOŚĆ, GODNOŚĆ i PRZETRWANIE WOLNYCH LUDZI.

JESTEŚMY ORGANIZACJĄ- zrzeszamy Strażników nie tylko lokalnie, lecz również w Polsce i za granicami kraju. Stąd nasze częste wyjazdy do mniejszych i większych miejscowości, by się poznać, zintegrować, wymienić doświadczeniami-by następnie przedsiębrać kolejne działania

JESTEŚMY AKTYWISTAMI- początkowo incydentalnie, w weekendy ,raz w miesiącu-braliśmy udział w marszach, demonstracjach lub akcjach wsparcia dla potrzebujących. z czasem sytuacja przerodziła się w codzienny ciąg aktywności,które z całego serca wspieramy swoją obecnością i działaniem. Walka z wrogiem ale i z czasem oraz brakiem środków  i narzędzi jest obecnie naszym głównym planem. Pracujemy po godzinach, rezygnujemy z atrakcji, urlopów i zabaw, gdyż świadomość zniewolenia i na naszych oczach rozgrywającego się ludobójstwa tłumaczy nasze postępowanie.

JESTEŚMY ORGANIZATORAMI- ewentów, spontanicznych marszy, akcji otwierania biznesów oraz wielu inicjatyw,o których nie zawsze możemy informować, ze względu na powodzenie akcji oraz bezpieczeństwo zainteresowanych.

OTWIERAMY SZKOŁĘ- tworząc własny system edukacji obok chorego systemu, umożliwiając wszystkim chętnym dzieciom z okolicy edukację poza szkołą.

JESTEŚMY -gdy tylko możemy-DO DYSPOZYCJI WSZYSTKICH TYCH, którzy mają kłopoty w sądach, na komisariatach i innych kłopotliwych urzędach

KSZTAŁCIMY SIĘ, ROZWIJAMY, CZYTAMY- obcujemy z lekarzami, naukowcami z dziedziny medycyny, gospodarki i polityki, dzięki czemu niejednokrotnie pośredniczymy w pomocy innym ludziom


PAMIĘTAJCIE!!!

ONI MAJĄ MILIONY!!!

ONI MAJĄ NARZĘDZIA!!!

ONI SĄ BEZWZGLĘDNI!!!

NIE COFNĄ SIĘ PRZED NICZYM

Naszą bronią jest PRAWDA, ODWAGA oraz SZCZERE DOBRE INTENCJE

NIE POKONAMY ICH ICH BRONIĄ,ALE ZWYCIĘŻYMY

-bo nas jest więcej

-bo nasze cele są światłe

- bo na końcu .... 

WIEMY JAK TO WSZYSTKO SIĘ SKOŃCZY:

PRAWDA ZWYCIĘŻY !!!

https://straznicywolnosci.pl/wesprzyjnas/


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Grzegorz Hercuń - awatar

  Grzegorz Hercuń

  20.10.2021
  20.10.2021

  Budujemy nowy system, na gruzach starego. Dziękujemy za wsparcie!

Komentarze


 • N.R. - awatar

  N.R.

  14.10.2021
  14.10.2021

  Polacy mają dość! Szacunek. Pozdrowienia dla wszystkich Strażników.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  01.10.2021
  01.10.2021

  Dziękuję Wam

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  22.09.2021
  22.09.2021

  pomagam.pl/straznicy

 • Dorota Kemnitz-Ćwiklińska - awatar

  Dorota Kemnitz-Ćwiklińska

  24.08.2021
  24.08.2021

  Działać trzeba ... Wspieram z całego serca

 • Sylwia Cieluch - awatar

  Sylwia Cieluch

  18.08.2021
  18.08.2021

  Dziękuję i działajcie dalej!

13 569 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 190 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Grzegorz Hercuń - awatar

Grzegorz Hercuń

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 190

Alicja - awatar
Alicja
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
40
Józef Bieganowski - awatar
Józef Bieganowski
50
Marek Jakubowski - awatar
Marek Jakubowski
100
Rafal Prus - awatar
Rafal Prus
20
Malwina - awatar
Malwina
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Piotr Molka - awatar
Piotr Molka
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Bartlomiej Chechlowski - awatar
Bartlomiej Chechlowski
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij