Strażnicy

17 120 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciły 242 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Grzegorz Hercuń - awatar

Grzegorz Hercuń

Organizator zbiórki

Walka o Wolność- Strażnicy Wolności!

Jeżeli uważacie Państwo,że to co robimy ma sens-prosimy o wsparcie naszych działań

Od ponad roku działamy na kilku płaszczyznach, walcząc o WOLNOŚĆ, GODNOŚĆ i PRZETRWANIE WOLNYCH LUDZI.

JESTEŚMY ORGANIZACJĄ- zrzeszamy Strażników nie tylko lokalnie, lecz również w Polsce i za granicami kraju. Stąd nasze częste wyjazdy do mniejszych i większych miejscowości, by się poznać, zintegrować, wymienić doświadczeniami-by następnie przedsiębrać kolejne działania

JESTEŚMY AKTYWISTAMI- początkowo incydentalnie, w weekendy ,raz w miesiącu-braliśmy udział w marszach, demonstracjach lub akcjach wsparcia dla potrzebujących. z czasem sytuacja przerodziła się w codzienny ciąg aktywności,które z całego serca wspieramy swoją obecnością i działaniem. Walka z wrogiem ale i z czasem oraz brakiem środków  i narzędzi jest obecnie naszym głównym planem. Pracujemy po godzinach, rezygnujemy z atrakcji, urlopów i zabaw, gdyż świadomość zniewolenia i na naszych oczach rozgrywającego się ludobójstwa tłumaczy nasze postępowanie.

JESTEŚMY ORGANIZATORAMI- ewentów, spontanicznych marszy, akcji otwierania biznesów oraz wielu inicjatyw,o których nie zawsze możemy informować, ze względu na powodzenie akcji oraz bezpieczeństwo zainteresowanych.

OTWIERAMY SZKOŁĘ- tworząc własny system edukacji obok chorego systemu, umożliwiając wszystkim chętnym dzieciom z okolicy edukację poza szkołą.

JESTEŚMY -gdy tylko możemy-DO DYSPOZYCJI WSZYSTKICH TYCH, którzy mają kłopoty w sądach, na komisariatach i innych kłopotliwych urzędach

KSZTAŁCIMY SIĘ, ROZWIJAMY, CZYTAMY- obcujemy z lekarzami, naukowcami z dziedziny medycyny, gospodarki i polityki, dzięki czemu niejednokrotnie pośredniczymy w pomocy innym ludziom


PAMIĘTAJCIE!!!

ONI MAJĄ MILIONY!!!

ONI MAJĄ NARZĘDZIA!!!

ONI SĄ BEZWZGLĘDNI!!!

NIE COFNĄ SIĘ PRZED NICZYM

Naszą bronią jest PRAWDA, ODWAGA oraz SZCZERE DOBRE INTENCJE

NIE POKONAMY ICH ICH BRONIĄ,ALE ZWYCIĘŻYMY

-bo nas jest więcej

-bo nasze cele są światłe

- bo na końcu .... 

WIEMY JAK TO WSZYSTKO SIĘ SKOŃCZY:

PRAWDA ZWYCIĘŻY !!!

https://straznicywolnosci.pl/wesprzyjnas/


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Grzegorz Hercuń - awatar

  Grzegorz Hercuń

  07.04.2022
  07.04.2022

  Zapraszamy na wspaniałą konferencję którą organizujemy w Sosnowcu!

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  27.08.2022
  27.08.2022

  Dziekuje za Wasza prace dla naszej ojczyzny. Z Bogiem!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  11.05.2022
  11.05.2022

  NIKT NIE CHCE NAM POMÓC. OSTATNI RAZ JADŁAM 2 DNI TEMU, ZA OSTANIE PIENIĄŻKI KUPIŁAM KARME DLA ZWIERZĄT. BŁAGAM ZLITUJCIE SIĘ. NIE MAM JUŻ NIC DO JEDZENIA DLA SIEBIE I MOICH ZWIERZĄTEK. MUSZĘ TUTAJ BŁAGAĆ BY ZJEŚĆ COKOLWIEK, WYKUPIĆ RECEPTĘ, KUPIĆ JEDZONKO DLA MOICH KOCHANYCH ZWIERZĄTEK. Bardzo się boję o kolejne dni i z tego strachu odważyłam się napisać. Nie mam co zjeść, chodzę do jadłodajni, nie mam w ogóle środków na podstawowe rzeczy. BŁAGAM O LITOŚĆ NADE MNĄ. https://zbieram.pl/9xkf2ve

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  30.04.2022
  30.04.2022

  5 ZŁOTYCH O TYLE BŁAGAM NA KOLANACH NA CHLEB. DZIEŃ DOBRY, JA PRZEPRASZAM, ŻE TU SIĘ PODPIEŁAM Z ZBIÓRKĄ, ALE CHCIAŁABYM COKOLWIEK ZJEŚĆ, NIE MAM NIC, A W KOSZACH OD KILKU DNI NIE MA NIC DO ZJEDZENIA. NIE STAĆ MNIE NA LEKI ANI NA JEDZENIE. MAM 56 LAT, OD KILKU LAT CHORUJE NIEULECZALNIE, NIE MOGĘ NAWET DOROBIĆ DO RENTY. BŁAGAM O POMOC NA JEDZENIE.http://pomagam.pl/c9rrky

 • N.R. - awatar

  N.R.

  14.10.2021
  14.10.2021

  Polacy mają dość! Szacunek. Pozdrowienia dla wszystkich Strażników.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  01.10.2021
  01.10.2021

  Dziękuję Wam

17 120 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciły 242 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Grzegorz Hercuń - awatar

Grzegorz Hercuń

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 242

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Malgkozata Olsefski - awatar
Malgkozata Olsefski
20
Daniel Galinski - awatar
Daniel Galinski
20
Piotr - awatar
Piotr
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Adam leszek - awatar
Adam leszek
100
Beata - awatar
Beata
50
wkurwiony przedsiębiorca polskim ładem i lockdownem - awatar
wkurwiony przedsiębiorca polskim ładem i lockdownem
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij