Zbiórka Nowy rok - nowa strona - zdjęcie główne

Nowy rok - nowa strona

3 030 zł  z 3 500 zł (Cel)
Wpłaciło 87 osób

Kim jesteśmy?

Na początek pragniemy się przedstawić - jesteśmy Stowarzyszeniem Pomocy Królikom.

Tak, wiemy, dla większości ludzi brzmi to śmiesznie. Nasza praca jest jednak potrzebna - rocznie pod nasze skrzydła trafia ponad 500! porzuconych królików. Ot, popularny prezent ze sklepu zoologicznego.

Zajmujemy się poszukiwaniem nowych domów dla naszych podopiecznych i staramy się rozpowszechniać wiedzę na temat królików.

Ta zbiórka jednak ma nieco inny cel niż nasi podopieczni. Jest to dla nas cel niezwykle ważny, bo jak wiecie, w dzisiejszych czasach jeśli nie ma Cię w internecie, to nie istniejesz.

Dlatego właśnie zbieramy na nową stronę internetową.

Zdjęcie opisu zbiórki Nowy rok - nowa strona

Dlaczego nowa strona?

Fakt - posiadamy już stronę, a tak naprawdę to nawet dwie.

Dwie, bo tak się po prostu złożyło, że swego czasu udało nam się je zbudować, ot tak po prostu żeby były i żebyśmy mogli funkcjonować. Jedna strona to: www.kroliki.net, a druga: www.adopcje.kroliki.net.

Strony są dosyć podstawowe i działają już od wielu lat... a właściwie w ostatnim czasie działają coraz mniej. Co jakiś czas, gdzieś coś się sypie. Często zdarza się, że strona adopcyjna "pada" i tym samym spada nam liczba adopcji.

Brak możliwości złożenia formularza adopcyjnego to niestety brak możliwości znalezienia nowego domu dla naszych podopiecznych.

Po 12 latach istnienia postanowiliśmy więc zrobić kolejny krok. Chcemy spełnić takie nasze małe marzenie i mieć porządną, jedną, ładną i funkcjonalną stronę!

Zdjęcie opisu zbiórki Nowy rok - nowa strona

Czemu taka kwota?

Za nową stroną rozglądamy się tak na prawdę od dwóch lat. Dowiadywaliśmy się u różnych firm jaki byłby szacowany koszt nowej strony, która spełniała by nasze wymagania. Bardzo chcemy zamówić ją u firmy, która profesjonalnie zajmuje się tworzeniem stron, ponieważ z doświadczenia już wiemy, że otrzymanie samej strony internetowej, bez wsparcia informatycznego jest dosyć problematyczne.

Chcemy, aby nowa strona była połączeniem dwóch starych stron. Miała nową szatę graficzną i jednocześnie "od zaplecza" miała funkcjonalności, które pomogły by naszym inspektorom adopcyjnym w zarządzaniu adopcjami i swoimi podopiecznymi.

Dwa lata przymierzaliśmy się do zamówienia nowej strony - jednak problemem zawsze są fundusze. A tak naprawdę to ich brak...

Nigdy nie stawiamy innych spraw ponad dobro naszych podopiecznych, stąd pomysł na założenie tej zbiórki, bo to dla nich ma powstać ta strona, im właśnie ma służyć.  

Bardzo prosimy Was o pomoc w zebraniu odpowiedniej kwoty. Pomóż nam pomagać!

Zdjęcie opisu zbiórki Nowy rok - nowa strona

Aktualizacje


 • Stowarzyszenie Pomocy Królikom - awatar

  Wciąż nam wiele brakuje

  13.06.2016
  13.06.2016

  Nadal brakuje nam bardzo dużo do uzbierania całości kwoty. Niewiele do jej połowy. Pomożecie uzbierać nam chociaż połowę?

Komentarze


 • Paulina - awatar

  Paulina

  24.08.2018
  24.08.2018

  Powodzenia

 • Śnieżka - awatar

  Śnieżka

  12.01.2018
  12.01.2018

  Ta jedyna, jedna z wielu.

 • Miguel Juan Sikora - awatar

  Miguel Juan Sikora

  21.09.2017
  21.09.2017

  🐇

 • Darek - awatar

  Darek

  10.08.2017
  10.08.2017

  Dobra strona www jest konieczna. Wpłacajcie choćby po 2-5 złotych.

 • Karolina - awatar

  Karolina

  21.07.2017
  21.07.2017

  Super inicjatywa. Działajcie dalej !!!!

3 030 zł  z 3 500 zł (Cel)
Wpłaciło 87 osób

Wpłaty: 87

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Paulina - awatar
Paulina
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
415
Sandra - awatar
Sandra
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Agata - awatar
Agata
3
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Małgorzata - awatar
Małgorzata
15
Jolanta - awatar
Jolanta
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij