Zbiórka Buduj z nami Szkołę Akceptacji - miniaturka zdjęcia

Buduj z nami Szkołę Akceptacji Jak założyć taką zbiórkę?

Buduj z nami Szkołę Akceptacji

66 320 zł  z 700 000 zł (Cel)
Wpłaciło 657 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Kochani! Potrzebujemy pomocy by stworzyć szanse edukacyjne dla dzieciaków ze szczególnymi potrzebami, tak aby ich przyszłość była taka, jak rówieśników. WESPRZYJ NAS

KIM JESTEŚMY?

Jesteśmy Stowarzyszeniem, które prowadzi integracyjną szkołę podstawową oraz integracyjne przedszkole w Olsztynie (powiat olsztyński, województwo warmińsko-mazurskie). Nasze dzieci mają trudność w odnalezieniu się w szkołach powszechnych, a jednocześnie mają w sobie zbyt duży potencjał rozwojowy by trafić do szkoły specjalnej.

PLACÓWKA W LICZBACH

ogólna liczba dzieci  92         

liczba dzieci w klasach 1 - 3        28          

liczba dzieci w klasach 4 - 7        29          

liczba godzin zajęć rehabilitacyjnych realizowanych w ciągu tygodnia       240       

średnia liczba godzin rehabilitacyjnych przypadających na 1 dziecko/tygodniowo 5

liczba terapeutów      19

Co roku dołącza do nas kilku nowych uczniów – wszyscy potrzebują indywidualnego wsparcia.

Wielu naszych uczniów jest po przejściach i traumach. U nas odnajdują poczucie własnej wartości, bezpieczeństwo i przyjaciół.

Nie chcemy odmawiać przyjęcia do szkoły kolejnym rodzicom i dzieciom, dlatego potrzebujemy dodatkowej działki, na której postawimy nowy budynek szkolny, gdyż w obecnym nie ma już miejsca dla nowych klas.

Po wielu miesiącach starań udało nam się wynegocjować zakup działki obok obecnej lokalizacji, ale koszt zakupu przekracza nasze możliwości oraz możliwości finansowe rodziców. Całkowity koszt działki to  700 tysięcy złotych.

Aby pierwszy dzwonek w nowym obiekcie szkolnym mógł zabrzmieć dla naszych uczniów 1 września br. musimy podpisać umowę i wpłacić środki na jej zakup najpóźniej w czerwcu br.

 CO NAS WYRÓŻNIA?

 Indywidulane potrzeby dzieciaków są dla nas najważniejsze. To one wyznaczają nam kierunek rozwoju i to dla nich wciąż doskonalimy metody pracy. Naszym wyzwaniem jest zaspokojenie społecznej potrzeby indywidualizacji edukacji.

DLACZEGO?

Wierzymy w różnorodność i indywidualizację procesu edukacyjnego.

Wspieramy aspiracje edukacyjne uczniów, tworząc bezpieczne miejsce kreacji i rozwoju.

Wspólnota jest dla nas priorytetem – współtworzymy i współdziałamy.

KIM SĄ NASI UCZNIOWIE?

Dzieci normatywne, które potrzebują indywidualnego wsparcia edukacyjnego.

Dzieci z orzeczeniem, które wysoko funkcjonują, a jednocześnie mają szczególne potrzeby edukacyjne wynikające m.in. z zaburzonego przetwarzania wzrokowego i słuchowego, autyzmu, ADHD, FAS, Zespołu Downa czy też Zespołu Aspergera.

Cześć jestem Andrzej i chodzę do drugiej klasy. Moja mama porzuciła mnie i mieszkam z ciocią. W poprzedniej szkole była duża klasa i nikt nie rozumiał, że nie chcę mówić o mamie. Bo przecież byłem smutny i zły kiedy inni opowiadali o zabawie z rodzicami. Nie rozumiała mnie też Pani. Ciocia zmieniła mi szkołę i tu czuję się jak w domu, nikt się ze mnie nie śmieje, że mieszkam z ciocią. Lubię się uczyć a w przyszłości chcę być policjantem.

CO PLANUJEMY?

Do nowego obiektu przeniesiemy edukację klas 4 – 8 oraz zajęcia rehabilitacyjne.

Wasze wsparcie pomoże nam:

 • zapewnić odpowiednią wielkość klas dla uczniów szkoły podstawowej, aby móc w pełni korzystać z pomocy naukowych i świadczyć wysokiej jakości usługi edukacyjne,
 • zapewnić odpowiednie warunki do prowadzenia rehabilitacji ruchowej, która pomaga naszym uczniom nabywać sprawność,
 • zapewnić odpowiednie warunki do prowadzenia rehabilitacji psycho-społecznej, która pozwala im zrozumieć otaczający ich świat,
 • zapewnić warunki do prowadzenia dodatkowych zajęć rozwijających pasje uczniów.

Mamy również pomysł na rozwój szkoły myśląc już o tym, że za chwilę nasi siódmoklasiści będą musieli podjąć dalszą naukę. Dlatego też w nowej lokalizacji powstanie liceum, w którym metody i narzędzia pracy będą dostosowane do potrzeb uczniów, a program nauczania połączymy z nauką nowoczesnych zawodów.

WSZYSTKIM DARCZYŃCOM Z GÓRY BARDZO DZIĘKUJEMY I POZDRAWIAMY!

BO DOBRO JEST W KAŻDYM Z NAS.Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • STOWARZYSZENIE "STRZAŁ W 10" W OLSZTYNIE - awatar

  STOWARZYSZENIE "STRZAŁ W 10" W OLSZTYNIE

  20.06.2022
  20.06.2022

  Mamy nowe zdjęcie startowe na naszej zbiórce, wskakuj, udostępniaj, ślij dalej do dobrych serc. Zostań Bohaterem naszych uczniów. Dziękujemy :)

  Zdjęcie aktualizacji 96 867

Komentarze


 • Łukasz Czmiel - awatar

  Łukasz Czmiel

  17.08.2023
  17.08.2023

  Ludzie, wspierajmy bo tak trzeba!!!!

 • Anna Hincman Gruchała - awatar

  Anna Hincman Gruchała

  28.04.2023
  28.04.2023

  Grill z Celinką

 • Anna Dembowska - awatar

  Anna Dembowska

  21.12.2022
  21.12.2022

  Aukcja charytatywna - maszynka do strzyżenia

 • AlicjaPN - awatar

  AlicjaPN

  09.09.2022
  09.09.2022

  Kurs terapia ped.

 • Izabela Bendyk - awatar

  Izabela Bendyk

  13.07.2022
  13.07.2022

  Powodzenia👋🏻🍀🙂

  • STOWARZYSZENIE "STRZAŁ W 10" W OLSZTYNIE - awatar

   STOWARZYSZENIE "STRZAŁ W 10" W OLSZTYNIE - Organizator zbiórki

   14.07.2022
   14.07.2022

   Dziękujemy ❤🙏❤

66 320 zł  z 700 000 zł (Cel)
Wpłaciło 657 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 657

Koźniewska zestaw noży - awatar
Koźniewska zestaw noży
40
Magda Białczak - awatar
Magda Białczak
105
Kornelia - awatar
Kornelia
25
Kasia Czerpak zakreślacze - awatar
Kasia Czerpak zakreślacze
25
Joanna Motylinska - awatar
Joanna Motylinska
35
Daria Szewczuk- zestaw cukierniczy - awatar
Daria Szewczuk- zestaw cukierniczy
30
Łukasz Kozikowski - zestaw cukierniczy - awatar
Łukasz Kozikowski - zestaw cukierniczy
50
Sylwia S-Cytrycka - awatar
Sylwia S-Cytrycka
45
Wiola Piankowska karty - awatar
Wiola Piankowska karty
20
Bogusia Tarasewicz - awatar
Bogusia Tarasewicz
70

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij