Spraw by Studenci.info był darmo

55 zł  z 40 000 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Robert Mlynarczyk - awatar

Robert Mlynarczyk

Organizator zbiórki

Witajcie!                 *** in English, please read at the bottom ***

Jestem Robert, Robert Piotr Młynarczyk. 

Mam dwa ogromne marzenia. Poza tymi bardzo osobistymi, marzę by sukcesem okazał się serwis internetowy Studenci.info, który niedługo ujrzy światło dzienne. Bo jeśli nic się nie pochrzani, to powinien on ruszyć najpóźniej 1. października, czyli w pierwszy dzień nowego roku akademickiego.
Ale Studenci.info to tylko jedna „odsłona” z większej całości spięta wspólną koncepcyjno-biznesowa klamrą pod nazwą StormCafe.pl

Nie mogę Wam powiedzieć czym będzie StormCafe.pl, gdyż boję się, że ktoś mógłby skraść mi ten pomysł. Ale mogę ujawnić, że będzie to miejsce realizujące kilka ludzkich potrzeb, a slogan go promujący to:  " StormCafe.pl – wiedza, biznes, fun "


A na co ta kasa?
Chciałbym aby przynajmniej przez rok, a może dwa (a może permanentnie, jeśli serwis mógłby się utrzymywać z reklam) portal Studenci.info był bezpłatny. A to może być trudne, bardzo trudne finansując projekt z tego co zostaje mi z pensji inżyniera mechanika. Drugi aspekt to promocja. Na takową można wydać dowolne fundusze. Ale spokojnie, nie zamierzam przeholować nawet gdyby wspierali mnie milionerzy ogromnymi wpłatami. I mogę Wam obiecać, że żadna złotówka z tej zbiórki nie pójdzie na moje prywatne cele. 

Do dwuletniego prowadzenia mojego serwisu, czyli StormCafe.pl potrzebuję łącznie  kwotę rzędu 40… 50 tysięcy złotych. I liczę, że choć cześć z tego pomożecie mi uzbierać. Moje marzenia w tym aspekcie oceniam więc na 40000 zł. Tyle na pewno wystarczy.

Dziękuję jeśli dotrwaliście do tej linijki. 

Pozdrawiam wszystkich cieplutko
- robert
/marzyciel i optymista/

PS.
Każda kwota uzbierana dzięki Pomagam.pl będzie dla mnie cenna. Nie musi to być całe 40 tysięcy. Z jednego tysiąca też się będę bardzo cieszył, gdyż o tyle będzie wtedy mniejszy mój kredyt, który wezmę w jakimś banku.


*****  English version  *****

Welcome!

My name is Robert. Robert Piotr Młynarczyk.

I have two great dreams. In addition to these very personal dreams, I wish that the website Studenci.info, which will soon see the light of day, is successful. If all goes well, the portal should launch no later than on October 1 – on the first day of the new academic year.
 But Studenci.info is only one part of a larger whole, connected with a business and concept idea under the name StormCafe.pl

I cannot tell you what StormCafe will be, because I’m afraid that someone could steal my idea. I can reveal, however, that it will be a place to fulfill several human needs, and its promoting slogan is: " StormCafe.pl – knowledge, business, fun”


 And what about the money?
 I would like Studenci.info to be free of charge for at least a year, maybe two (or permanently, if it could be maintained with ads). It can be difficult, even very difficult when funding the project from what remains of my mechanical engineer’s salary. The second aspect is the promotion. Any amount of money can be spent on it. Don’t worry, I’m not going to go too far, even when supported by millionaires and their huge payments. I can promise you that no penny from this funding will go to my personal goals.

I need a total amount of 40-50 thousand zlotys to run my website StormCafe.pl for two years. And I hope that you will help you collect this amount. My dreams in this aspect cost 40 000 zlotys. It will be enough.

Thank you if stayed this far.

Warm greetings to all
 - robert
 /dreamer and optimist/

P.S.
Any amount collected thanks to Pomagam.pl will be valuable to me. It doesn't have to be all 40,000. I will also be very happy with one thousand, because then my loan will be smaller, which I will take in a bank.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Robert Mlynarczyk - awatar

  Robert Mlynarczyk

  07.01.2021
  07.01.2021

  Wczoraj, w święto Trzech Króli, chwilę przed północą, ruszył non-profit.eu . SERDECZNIE zapraszam! Poświęćcie dwie minuty aby zobaczyć, czym są serwisy: - BazaRzeczyZnalezionych.pl - Niezwyczajni.pl - 11Przykazanie.eu Szczególnie pierwszy z nich zasługuje na uwagę, jeśli coś zgubicie. Warto by aby ten adres znał każdy Polak. Inaczej jego znacznie nie będzie duże.

  Zdjęcie aktualizacji 61 091

55 zł  z 40 000 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Robert Mlynarczyk - awatar

Robert Mlynarczyk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 3

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
4
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij