Zbiórka Stworzymy raj dla skrzywdzonych - zdjęcie główne

Stworzymy raj dla skrzywdzonych

0 zł  z 1 000 zł (Cel)
Alka Musiał - awatar

Alka Musiał

Organizator zbiórki

Witajcie! Głupio mi przyznać, ale nigdy nie wierzyłam w ludzi. Dopiero niedawno, kiedy zaznałam czegoś niezwykłego od zwykłego człowieka zrozumiałam, że bycie człowiekiem nie zmusza nikogo do przybierania negatywnej postaci. Więc jeśli zdecydujesz doczytać do końca, będę Ci bardzo wdzięczna.

Dziękuję.

Ostatnio bardzo dużo słyszymy o koniach, które wiele wycierpiały właśnie od ludzi. Więc czy możemy jakoś wynagrodzić im ten ból, którego zaznały za sprawą przedstawicieli NASZEJ rasy? Wiele o tym myślałam. Myślałam też o ludziach, którzy tak jak ja kochają zwierzęta, ale nie mają warunków, aby zrobić cokolwiek, dlatego postanowiłam się tym zająć.

Znalazłam człowieka, który skupuje i sprzedaje konie. Byłam tam i widziałam - konie znikają w dwa dni, w ich oczach widać strach- tych ludzi nie obchodzi gdzie trafią konie, byle był zysk.

Znalazły by się fundusze na wykup, ale problemem jest stajnia ( miałam już trzy swoje konie, ale musiałam je sprzedać właśnie z powodu braku odpowiedniej stajni). Moim największym marzeniem jest zrobienie z dużej stodoły bezpiecznej wiaty chroniącej konie przed pogodą z dostępem do dużych, leśnych pastwisk.

Więc jeśli uważasz, że jesteś miłośnikiem zwierząt i nie składasz pustych deklaracji, że zrobił byś dla nich wszystko a także jeśli możesz ruszać palcem lub klikać myszką to bardzo proszę Cię o przesłane mi jednej złotówki - jednej cegiełki z której z czasem powstanie przepiękny dom. 

1 zł = koniec cierpień

Konie otrzymają potrzebną pomoc i będą wysyłane do wcześniej sprawdzonych domów, aby coraz więcej koni mogło dostać szansę na nowe życie.

Każdy, kto zdecyduje się pomóc i podpisze się pod datkiem zostanie na długo zapamiętany ( tekst pod dowolnym datkiem zostanie oprawiony w piękną ramkę w złotym kolorze i powieszony w honorowym miejscu jako bohaterowie tej stajni)

0 zł  z 1 000 zł (Cel)
Alka Musiał - awatar

Alka Musiał

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij