Zbiórka Suka i szczenię z lasu! Pomocy! - zdjęcie główne

Suka i szczenię z lasu! Pomocy!

1 865 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 45 osób

Jesteśmy jedną z nielicznych organizacji na naszym terenie, która jako inspektorzy ds. ochrony zwierząt podejmuje interwencje tam, gdzie łamane jest prawo zwierząt. Często takie sprawy, mają swój finał w sądzie. Schronisko nasze ciągle się rozbudowuje, potrzeby stale rosną, a nasze możliwości są ograniczone, samą miłością do zwierząt nie damy rady podołać takim wyzwaniom.


Po raz kolejny poproszeni zostaliśmy o pomoc. Teren nie nasz, bardzo odległy, nikt za psy nie zapłaci. Każda pobliska organizacja odmówiła pomocy. Bezdomna suka z małym szczeniakiem, wałęsająca się po lesie. Szczeniąt na pewno było więcej, możemy się tylko domyślać jaki spotkał je los.. Tej małej, psiej rodzinie grozi ogromne niebezpieczeństwo. Suka zostawia szczenię obok jednej z posesji, a sama poszukuje pożywienia w pobliskich śmietnikach. Jej stan jest zły, ma zapalenie sutków, z których wycieka krew. Musi być to dla mniej bardzo bolesne. Jest chuda, zaniedbana. Pomimo próśb, nikt nie zaoferował pomocy, więc zgodziliśmy się, aby je do siebie przyjąć, ale potrzebujemy waszego wsparcia!

Musimy uzbierać fundusze na transport psów do naszego schroniska, na szczepienia, odrobaczenie i pomoc weterynaryjną dla suki. Prosimy, pomóżmy im razem. Razem możemy więcej!

Komentarze


 • Helena Bernhard - awatar

  Helena Bernhard

  19.03.2019
  19.03.2019

  Boze daj zdrowie tym ludziom co pomagaja

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  18.03.2019
  18.03.2019

  Dla suni i jej szczeniaka

1 865 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 45 osób

Wpłaty: 45

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Magdalena Bahrami - awatar
Magdalena Bahrami
100
Helena Bernhard - awatar
Helena Bernhard
100
Monika Mozdyniewicz - awatar
Monika Mozdyniewicz
50
Beata Falkowska - awatar
Beata Falkowska
20
Tomasz Kałużny - awatar
Tomasz Kałużny
150
Αννέτα Λοπινσκα - awatar
Αννέτα Λοπινσκα
50
Agnieszka Skoczylas - awatar
Agnieszka Skoczylas
18
Agnieszka - awatar
Agnieszka
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij