Zbiórka Suka i szczenię z lasu! Pomocy! - zdjęcie główne

Suka i szczenię z lasu! Pomocy!

1 865 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 45 osób

Jesteśmy jedną z nielicznych organizacji na naszym terenie, która jako inspektorzy ds. ochrony zwierząt podejmuje interwencje tam, gdzie łamane jest prawo zwierząt. Często takie sprawy, mają swój finał w sądzie. Schronisko nasze ciągle się rozbudowuje, potrzeby stale rosną, a nasze możliwości są ograniczone, samą miłością do zwierząt nie damy rady podołać takim wyzwaniom.


Po raz kolejny poproszeni zostaliśmy o pomoc. Teren nie nasz, bardzo odległy, nikt za psy nie zapłaci. Każda pobliska organizacja odmówiła pomocy. Bezdomna suka z małym szczeniakiem, wałęsająca się po lesie. Szczeniąt na pewno było więcej, możemy się tylko domyślać jaki spotkał je los.. Tej małej, psiej rodzinie grozi ogromne niebezpieczeństwo. Suka zostawia szczenię obok jednej z posesji, a sama poszukuje pożywienia w pobliskich śmietnikach. Jej stan jest zły, ma zapalenie sutków, z których wycieka krew. Musi być to dla mniej bardzo bolesne. Jest chuda, zaniedbana. Pomimo próśb, nikt nie zaoferował pomocy, więc zgodziliśmy się, aby je do siebie przyjąć, ale potrzebujemy waszego wsparcia!

Musimy uzbierać fundusze na transport psów do naszego schroniska, na szczepienia, odrobaczenie i pomoc weterynaryjną dla suki. Prosimy, pomóżmy im razem. Razem możemy więcej!

Komentarze


 • Helena Bernhard - awatar

  Helena Bernhard

  19.03.2019
  19.03.2019

  Boze daj zdrowie tym ludziom co pomagaja

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  18.03.2019
  18.03.2019

  Dla suni i jej szczeniaka

1 865 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 45 osób

Wpłaty: 45

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Magdalena Bahrami - awatar
Magdalena Bahrami
100
Helena Bernhard - awatar
Helena Bernhard
100
Monika Mozdyniewicz - awatar
Monika Mozdyniewicz
50
Beata Falkowska - awatar
Beata Falkowska
20
Tomasz Kałużny - awatar
Tomasz Kałużny
150
Αννέτα Λοπινσκα - awatar
Αννέτα Λοπινσκα
50
Agnieszka Skoczylas - awatar
Agnieszka Skoczylas
18
Agnieszka - awatar
Agnieszka
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij