Zbiórka Sterylizacja suni z Kazimierzowa - zdjęcie główne

Sterylizacja suni z Kazimierzowa

542 zł  z 500 zł (Cel)
Wpłaciły 23 osoby
Kamila Strąk - awatar

Kamila Strąk

Organizator zbiórki

Bardzo prosimy o pomoc w zbiórce !

KAŻDA złotówka ma znaczenie !

Parę dni temu jedna z mieszkanek Elbląga spotkała na starej siódemce tę sunię, widać było, że nie dawno urodziła. Dzięki niej udało się ustalić obecną opiekunkę suni oraz to, że tydzień temu urodziła....

Obecna opiekunka suczki mieszka w starym domu, który jest domem starszej Pani, którą się opiekowała, wspólnie z tą Panią 2 lata temu przygarneły sunię, ale stan właścielki domu się pogorszył i obecnie mieszka gdzie indziej. Obecna opiekunka suczki pracuje dorywczo i zwyczajnie nie stać jej na sterylizację.  Dba o psa oraz o szczeniaki.

Schronisko OTOZ Animals w Elblągu postanowiło pomóc, kierownik schronisko zawiozła jedzenie dla suczki, aby miała wartościowy pokarm dla małych, Karolina, która jako pierwsza poznała sunię i zainteresowała się psem również pomaga opiekunce psów. 

Za kilka tygodni będziemy szukać dobrych domów dla szczeniaków.

Za 2 miesiące będzie możliwa sterylizacja suczki, po to, aby w przyszłości nie doszło do takiej sytuacji. I tutaj pojawia się problem finansowy....

Bardzo prosimy o pomoc w zbiórce. 

Koszt sterylizacji wyniesie około 400 zł + badania, pozostałą kwotę chcemy przeznaczyć na odrobaczenie maluchów. 

Komentarze


  • Kasia - awatar

    Kasia

    26.07.2019
    26.07.2019

    Zaopiekujcie się proszę mamą i jej szczeniakami.Dziejuję za pomoc.

542 zł  z 500 zł (Cel)
Wpłaciły 23 osoby
Kamila Strąk - awatar

Kamila Strąk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 23

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Aleksandra Kwiatkowska - awatar
Aleksandra Kwiatkowska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
119
Gosia Wilk - awatar
Gosia Wilk
50
Agnieszka Marciniak - awatar
Agnieszka Marciniak
20
Jolanta Piotrowska - awatar
Jolanta Piotrowska
20
Joanna Czwarta - awatar
Joanna Czwarta
20
Kasia - awatar
Kasia
15

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij