Zbiórka Sterylizacja suni z Kazimierzowa - zdjęcie główne

Sterylizacja suni z Kazimierzowa

542 zł  z 500 zł (Cel)
Wpłaciły 23 osoby
Kamila Strąk - awatar

Kamila Strąk

Organizator zbiórki

Bardzo prosimy o pomoc w zbiórce !

KAŻDA złotówka ma znaczenie !

Parę dni temu jedna z mieszkanek Elbląga spotkała na starej siódemce tę sunię, widać było, że nie dawno urodziła. Dzięki niej udało się ustalić obecną opiekunkę suni oraz to, że tydzień temu urodziła....

Obecna opiekunka suczki mieszka w starym domu, który jest domem starszej Pani, którą się opiekowała, wspólnie z tą Panią 2 lata temu przygarneły sunię, ale stan właścielki domu się pogorszył i obecnie mieszka gdzie indziej. Obecna opiekunka suczki pracuje dorywczo i zwyczajnie nie stać jej na sterylizację.  Dba o psa oraz o szczeniaki.

Schronisko OTOZ Animals w Elblągu postanowiło pomóc, kierownik schronisko zawiozła jedzenie dla suczki, aby miała wartościowy pokarm dla małych, Karolina, która jako pierwsza poznała sunię i zainteresowała się psem również pomaga opiekunce psów. 

Za kilka tygodni będziemy szukać dobrych domów dla szczeniaków.

Za 2 miesiące będzie możliwa sterylizacja suczki, po to, aby w przyszłości nie doszło do takiej sytuacji. I tutaj pojawia się problem finansowy....

Bardzo prosimy o pomoc w zbiórce. 

Koszt sterylizacji wyniesie około 400 zł + badania, pozostałą kwotę chcemy przeznaczyć na odrobaczenie maluchów. 

Komentarze


  • Kasia - awatar

    Kasia

    26.07.2019
    26.07.2019

    Zaopiekujcie się proszę mamą i jej szczeniakami.Dziejuję za pomoc.

542 zł  z 500 zł (Cel)
Wpłaciły 23 osoby
Kamila Strąk - awatar

Kamila Strąk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 23

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Aleksandra Kwiatkowska - awatar
Aleksandra Kwiatkowska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
119
Gosia Wilk - awatar
Gosia Wilk
50
Agnieszka Marciniak - awatar
Agnieszka Marciniak
20
Jolanta Piotrowska - awatar
Jolanta Piotrowska
20
Joanna Czwarta - awatar
Joanna Czwarta
20
Kasia - awatar
Kasia
15

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij