Zbiórka Sunia z Onkologii plus trzy :) - zdjęcie główne

Sunia z Onkologii plus trzy :)

2 100 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 40 osób
Tomasz Koperski - awatar

Tomasz Koperski

Organizator zbiórki

Kochani to"nasz" pierwszy pies, którym opiekujemy się do momentu DS. Potrzebujemy Waszego wsparcia.  Sunia z maluchami musi być zbadana,  muszą mieć co jeść i na co sikać. DT mamy tylko do 30.06. Być może następny będzie płatny. Do tego sterylizacja i inne rzeczy o których jeszcze nie wiemy. Pomożecie?

Komentarze


 • Eligiusz Mazur - awatar

  Eligiusz Mazur

  28.06.2017
  28.06.2017

  Widziałem ją kilka razy na parkingu. Bardzo mądry pies. Niech żyje długo i szczęśliwie

  • Tomasz Koperski - awatar

   Tomasz Koperski - Organizator zbiórki

   01.07.2017
   01.07.2017

   Mądra i dzielna. Dziękujemy! Jest w dobrych rękach.

 • Grażyna P. - awatar

  Grażyna P.

  19.06.2017
  19.06.2017

  Na nowe życie Misiu

 • Ewa Bogdaniuk - awatar

  Ewa Bogdaniuk

  19.06.2017
  19.06.2017

  😁😁😁😍

2 100 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 40 osób
Tomasz Koperski - awatar

Tomasz Koperski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 40

Grażyna - awatar
Grażyna
100
Iwona G-K - awatar
Iwona G-K
100
Eligiusz Mazur - awatar
Eligiusz Mazur
50
Anna - awatar
Anna
50
Joanna Szymańska - awatar
Joanna Szymańska
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Grażyna - awatar
Grażyna
100
Wiktor N. - awatar
Wiktor N.
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
40
Paweł Łukaszewicz - awatar
Paweł Łukaszewicz
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij