Zbiórka Sunia z Onkologii plus trzy :) - zdjęcie główne

Sunia z Onkologii plus trzy :)

2 100 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 40 osób
Tomasz Koperski - awatar

Tomasz Koperski

Organizator zbiórki

Kochani to"nasz" pierwszy pies, którym opiekujemy się do momentu DS. Potrzebujemy Waszego wsparcia.  Sunia z maluchami musi być zbadana,  muszą mieć co jeść i na co sikać. DT mamy tylko do 30.06. Być może następny będzie płatny. Do tego sterylizacja i inne rzeczy o których jeszcze nie wiemy. Pomożecie?

Komentarze


 • Eligiusz Mazur - awatar

  Eligiusz Mazur

  28.06.17
  28.06.17

  Widziałem ją kilka razy na parkingu. Bardzo mądry pies. Niech żyje długo i szczęśliwie

  • Tomasz Koperski - awatar

   Tomasz Koperski - Organizator zbiórki

   01.07.17
   01.07.17

   Mądra i dzielna. Dziękujemy! Jest w dobrych rękach.

 • Grażyna P. - awatar

  Grażyna P.

  19.06.17
  19.06.17

  Na nowe życie Misiu

 • Ewa Bogdaniuk - awatar

  Ewa Bogdaniuk

  19.06.17
  19.06.17

  😁😁😁😍

2 100 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 40 osób
Tomasz Koperski - awatar

Tomasz Koperski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 40

Grażyna - awatar
Grażyna
100
Iwona G-K - awatar
Iwona G-K
100
Eligiusz Mazur - awatar
Eligiusz Mazur
50
Anna - awatar
Anna
50
Joanna Szymańska - awatar
Joanna Szymańska
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Grażyna - awatar
Grażyna
100
Wiktor N. - awatar
Wiktor N.
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
40
Paweł Łukaszewicz - awatar
Paweł Łukaszewicz
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij