Zbiórka Zdążyć z pomocą dla suki z rowu - zdjęcie główne

Zdążyć z pomocą dla suki z rowu

553 zł  z 500 zł (Cel)
Wpłaciły 22 osoby

Wczoraj wieczorem daliśmy taki post na fb:
Dramat goni dramat ‼️Gmina Zambrów, Podlasie ‼️ Jak długo koczuje ta sunia ❓Nie mamy pojęcia. Niewielka ok. 13 kg, pękata, być może w ciąży. Teren podlega pod Radysy, jeszcze nie zgłoszona ale kto wie co będzie jutro.... Dobry człowiek z okolicy dokarmia i poprosił o pomoc, ale jak pomóc jak nie ma miejsca 😭😭 Mamy związane ręce, płaczemy z bezsilności, przyjęliśmy w ostatnim czasie za dużo zwierząt. Nie damy rady:(
Ratunek ❗ potrzebny dla tej suni. Błagamy inne fundacje i zwierzolubów o miejsce.

Jest dla suni miejsce. Musi zostać wysterylizowana, odpchlona i odrobaczona. I dojechać ... co zwykle jest kosztowne :(

Prosimy - pomóżmy jej wspólnie. Grosz do grosza i się uda.
Wszystko kosztuje, bez Państwa pomocy sami nie damy rady.
A sunia ma szansę na odmianę losu.

Aktualizacje


 • Fundacja Dla Zwierząt Jedno Serce Nie Da Rady - awatar

  Fundacja Dla Zwierząt Jedno Serce Nie Da Rady

  29.09.2019
  29.09.2019

  Fv za sterylizację suni na kwotę 260 złotych. Po odjęciu dwóch faktur zostaje 61 zł.

  Zdjęcie aktualizacji 37 761

Komentarze


 • Magda - awatar

  Magda

  23.08.2019
  23.08.2019

  bardzo proszę napisać co z sunia czy jej pomożecie

553 zł  z 500 zł (Cel)
Wpłaciły 22 osoby

Wpłaty: 22

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Jola Wiercińska - awatar
Jola Wiercińska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Marcin Pietrzycki - awatar
Marcin Pietrzycki
10
Ewa Idzi - awatar
Ewa Idzi
8
Agaa - awatar
Agaa
5
Magda - awatar
Magda
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Urszula Ostroowska - awatar
Urszula Ostroowska
10
Natalka - awatar
Natalka
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie lub ze wsparciem serwisu. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa i nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi opłatami. Jest to opcja polecana dla zbiórek na prezenty i spełnianie marzeń.

W ramach opcji prowadzenia zbiórki ze wsparciem Pomagam.pl serwis będzie przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać innych do wpłat poprzez media społecznościowe, reklamy internetowe oraz na stronie głównej serwisu. Otrzymasz również wsparcie merytoryczne i przydatne wskazówki zawarte w poradnikach stworzonych przez ekspertów Pomagam.pl. Wówczas portal pobiera automatycznie 12% od każdej wpłaty, aby pokryć koszty promocji zbiórki. Jest to opcja rekomendowana dla wszystkich zbiórek na leczenie, potrzeby, zwierzęta i inne ważne dla Ciebie cele.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij