Zbiórka Remont mieszkania Rafała i mamy - zdjęcie główne

Remont mieszkania Rafała i mamy

11 400 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 213 osób
Super My - awatar

Super My

Organizator zbiórki

Witajcie.

Jesteśmy ekipą SuperMy, wolontariackim team' em działającym na terenie Kędzierzyna- Koźla, na rzecz chorych, niepełnosprawnych i ubogich rodzin. 

Postanowiliśmy tym razem pomóc Rafałowi i jego Mamie.

Rafał ma 19 lat jest uczniem III klasy technikum. 

Od 12 maja 2019 r. przebywa w specjalistycznym szpitalu we Wrocławiu, gdzie poddawany jest chemioterapii, ponieważ choruje na ostrą białaczkę szpikową. 

W jednym momencie całe jego życie wywróciło się do góry nogami. 

Dlaczego on? Zdrowy, silny, inteligentny...

Sytuacja finansowa jego rodziny jest bardzo trudna. Tato od kliku lat nie żyje. Mama Rafała od ponad roku również ciężko choruje. Rafał po wstępnym leczeniu wróci do domu rodzinnego. Wymaga on jednak natychmiastowego remontu, aby zapewnić Rafałowi właściwe warunki do dalszego życia i walki z chorobą nowotorową. Musi mieć zapewnione sterylne warunki mieszkaniowe. A to wiąże się z wieloma wydatkami na które rodzinę nie stać.

Zbiórka ta prowadzona jest w celu uzbierania kwoty na remont mieszkania i jego wyposażenie. fundusze zostaną przekazane m.in. na zakup rolet zewnętrznych, grzejników, paneli podłogowych, okna, łóżka, telewizora, biurka, pościeli, ręczników.

Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy. Razem możemy więcej. 

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  27.06.19
  27.06.19

  Załoga Pływadła "Wodna Riksza" życzy szybkiego powrotu do sił i zdrowia

 • Koleżanki z ZAKu - awatar

  Koleżanki z ZAKu

  17.06.19
  17.06.19

  Trzymamy kciuki!

 • Przemysław Stanek - awatar

  Przemysław Stanek

  14.06.19
  14.06.19

  Na zdrowie

 • rolik - awatar

  rolik

  13.06.19
  13.06.19

  Rafał, dasz radę !!! Wiara czyni cuda, mamy Cię w myślowej opiece !

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  13.06.19
  13.06.19

  Powodzenia

11 400 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 213 osób
Super My - awatar

Super My

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 213

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1 000
Irena Adler - awatar
Irena Adler
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Aneta Poznańska - awatar
Aneta Poznańska
100
Mateusz - awatar
Mateusz
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 sierpnia zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij