Zbiórka Krasnalka za TM, dług w lecznicy - zdjęcie główne

Krasnalka za TM, dług w lecznicy

1 025 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciły 22 osoby
Szymon Ciurzyński - awatar

Szymon Ciurzyński

Organizator zbiórki

Za upoważnieniem kierowniczki schroniska w Krzesimowie, we wtorek podpisałem zgodę na eutanazję Krasnalki...Krasnalka trafiła do schroniska jako ok 7 miesięczny szczeniak... Miała 12 lat. 12 LAT W SCHRONISKU!!!

W niedzielę po 21 koleżanka z wolontariatu dostała telefon od kierowniczki schroniska. Z Krasnalką było bardzo źle... Nie jadła, to co zjadła to wymiotowała, nie chodziła, była bardzo słaba. O 23 razem z Teresa byliśmy z Krasnalką w lecznicy. Po przyjeździe natychmiast miała pobraną krew do badania. Miała podwyższone parametry, poziom cukru we krwi przy górnej granicy. Została w lecznicy. Zwracała wszystko co zjadła. Dzisiaj miała robione badania USG. Cytuje:

"Ciężkie, rozległe zapalenie trzustki. Lewy płat znacznie powiększony do wys 2cm otoczony intensywnie stanem zapalnym ze strony otrzewnej, sieci i krezki. Umiarkowana ilość wolnego, nieco mętnego płynu w jamie otrzewnej. Nerki intensywnie powiększone, dł 7,5cm o zatartym podziale korowo-rdzennym ze znacznie podwyższoną echogenicznością warstwy miąższowej- cechy śródmiąższowego zapalenia nerek. Liczny osad w pęcherzu moczowym. Znacznie powiększone ww chłonne przodobrzusza. Wątroba umiarkowanie powiększona, jednorodna. Cechy umiarkowanego stanu zapalnego pęcherzyka żółciowego."

Do tego mocznica... Eutanazja była najlepszym rozwiązaniem. Jakie to jest uczucie, poświęcając swój czas chcąc znaleźć dom psu, który 12 LAT SIEDZI W SCHRONISKU, kiedy chcesz uratować go od śmierci za kratkami, w środku nocy jedziesz po niego do schroniska, zawozisz go do lecznicy aby go ratować a drugiego dnia słyszysz że musisz podpisać zgodę na eutanazję...? Czujesz że zawiodłeś... To naprawdę okropne uczucie wiedząc że musisz podpisać wyrok śmierci dla psa, który przez kogoś głupotę/ignorancję trafił do schroniska jako szczeniak, spędził w nim 12 lat a teraz to Ty musisz dołożyć ręki aby zakończyć jego życie...

KRASNALKI JUŻ NIE MA... Niestety został dług do spłacenia w lecznicy na 778zł.

Prowizja portalu Pomagam.pl wynosi 7,5% czyli w naszym przypadku w zaokrągleniu 50zł. 

Zbiórka jest na 1000zł ponieważ w schronisku w Krzesimowie nadal są psy wymagające leczenia. Jednym z nich jest Bella (zdjęcie poniżej). 7 letnia suczka od szczeniaka w schronisku. Niestety wilczy pazur urósł tak długi że aż wbił się jej w palec. Palec cały czerwony i opuchnięty. Na pewno wdał się w stan zapalny. Razem z koleżanką z wolontariatu chcemy zabrać ją do lecznicy na badania i skrócenie pazura.

BARDZO PROSIMY WAS O POMOC

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  08.11.2018
  08.11.2018

  Ciezko o jakikolwiek komentarz w takiej sytuacji.....

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  07.11.2018
  07.11.2018

  💙

1 025 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciły 22 osoby
Szymon Ciurzyński - awatar

Szymon Ciurzyński

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 22

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Jagoda - awatar
Jagoda
70
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
ola bułka - awatar
ola bułka
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Artur Arent - awatar
Artur Arent
300
Julia and Kristi - awatar
Julia and Kristi
50
Kasia Sarnecka - awatar
Kasia Sarnecka
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij