Szymon Ciurzyński - awatar

Szymon Ciurzyński

Organizator zbiórki

Za upoważnieniem kierowniczki schroniska w Krzesimowie, we wtorek podpisałem zgodę na eutanazję Krasnalki...Krasnalka trafiła do schroniska jako ok 7 miesięczny szczeniak... Miała 12 lat. 12 LAT W SCHRONISKU!!!

W niedzielę po 21 koleżanka z wolontariatu dostała telefon od kierowniczki schroniska. Z Krasnalką było bardzo źle... Nie jadła, to co zjadła to wymiotowała, nie chodziła, była bardzo słaba. O 23 razem z Teresa byliśmy z Krasnalką w lecznicy. Po przyjeździe natychmiast miała pobraną krew do badania. Miała podwyższone parametry, poziom cukru we krwi przy górnej granicy. Została w lecznicy. Zwracała wszystko co zjadła. Dzisiaj miała robione badania USG. Cytuje:

"Ciężkie, rozległe zapalenie trzustki. Lewy płat znacznie powiększony do wys 2cm otoczony intensywnie stanem zapalnym ze strony otrzewnej, sieci i krezki. Umiarkowana ilość wolnego, nieco mętnego płynu w jamie otrzewnej. Nerki intensywnie powiększone, dł 7,5cm o zatartym podziale korowo-rdzennym ze znacznie podwyższoną echogenicznością warstwy miąższowej- cechy śródmiąższowego zapalenia nerek. Liczny osad w pęcherzu moczowym. Znacznie powiększone ww chłonne przodobrzusza. Wątroba umiarkowanie powiększona, jednorodna. Cechy umiarkowanego stanu zapalnego pęcherzyka żółciowego."

Do tego mocznica... Eutanazja była najlepszym rozwiązaniem. Jakie to jest uczucie, poświęcając swój czas chcąc znaleźć dom psu, który 12 LAT SIEDZI W SCHRONISKU, kiedy chcesz uratować go od śmierci za kratkami, w środku nocy jedziesz po niego do schroniska, zawozisz go do lecznicy aby go ratować a drugiego dnia słyszysz że musisz podpisać zgodę na eutanazję...? Czujesz że zawiodłeś... To naprawdę okropne uczucie wiedząc że musisz podpisać wyrok śmierci dla psa, który przez kogoś głupotę/ignorancję trafił do schroniska jako szczeniak, spędził w nim 12 lat a teraz to Ty musisz dołożyć ręki aby zakończyć jego życie...

KRASNALKI JUŻ NIE MA... Niestety został dług do spłacenia w lecznicy na 778zł.

Prowizja portalu Pomagam.pl wynosi 7,5% czyli w naszym przypadku w zaokrągleniu 50zł. 

Zbiórka jest na 1000zł ponieważ w schronisku w Krzesimowie nadal są psy wymagające leczenia. Jednym z nich jest Bella (zdjęcie poniżej). 7 letnia suczka od szczeniaka w schronisku. Niestety wilczy pazur urósł tak długi że aż wbił się jej w palec. Palec cały czerwony i opuchnięty. Na pewno wdał się w stan zapalny. Razem z koleżanką z wolontariatu chcemy zabrać ją do lecznicy na badania i skrócenie pazura.

BARDZO PROSIMY WAS O POMOC

Komentarze

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  08.11.18
  08.11.18

  Ciezko o jakikolwiek komentarz w takiej sytuacji.....

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  07.11.18
  07.11.18

  💙

Szymon Ciurzyński - awatar

Szymon Ciurzyński

Organizator zbiórki

Wpłaty - 22

Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Jagoda - awatar
70
Jagoda
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
30
Anonimowy Darczyńca
ola bułka - awatar
50
ola bułka
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
Artur Arent - awatar
300
Artur Arent
Julia and Kristi - awatar
50
Julia and Kristi
Kasia Sarnecka - awatar
100
Kasia Sarnecka
Anonimowy Darczyńca - awatar
10
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij