Wengroove HIP-HOP Festiwal

owner

Mateusz Majewski

Organizator zbiórki

Zbiórka

Już 22 lipca 2017 roku na węgrowskim rynku odbędzie się DRUGA EDYCJA WENGROOVE HIP-HOP FESTIWALU! Wesprzyj nasz projekt!  
_________________________________________________________________________________________
KONKURS!
Spośród wszystkich wpłacających (bez względu na sumę) zostanie wylosowana jedna osoba, która podczas festiwalu będzie mogła spędzić 30 minut na backstage'u. Zapraszamy do wpłacania datków!
_________________________________________________________________________________________

W 2015 roku Fundacja Wengroove podjęła się organizacji unikalnego w skali naszego regionu wydarzenia - festiwalu muzyki rap. Wydarzenie cieszyło się dużym zainteresowaniem węgrowskiej społeczności. Wedle szacunków służb, w pierwszej edycji w kluczowym momencie uczestniczyło ok. 2 tys. osób. Po dwóch latach pojawiła się duża szansa na powtórzenie tej wyjątkowej imprezy. Jesteście nam potrzebni! 

Kilkanaście miesięcy po pierwszej edycji, komitet powołany przez Adriana Majewskiego przystąpił do pracy nad drugą odsłoną festiwalu, a głównym motywatorem dla fundacji jesteście właśnie Wy - młodzi mieszkańcy Węgrowa i okolic, którzy wręcz domagacie się, aby w najbliższe wakacje na węgrowskim rynku ponownie królował hip-hop, reprezentowany przez najwyższą półkę polskiej sceny.


Z radością informujemy, że nasze prace przynoszą efekty i już na dzień dzisiejszy wiele wskazuje na to, że II edycja Wengroove HIP-HOP Festiwalu stanie się faktem. W tym miejscu chcielibyśmy zaprosić Was do współtworzenia tego wydarzenia. Jak powszechnie wiadomo, największym przeciwnikiem dobrych pomysłów są zazwyczaj pieniądze. Wstępny kosztorys wydarzenia, które zaspokoiłoby nasze i Wasze apetyty, opiewa na ok. 54 tys. złotych. Wkładamy ogromną pracę, aby pozyskać te środki z rozmaitych źródeł - nie tylko prywatnych przedsiębiorców, ale także samorządów lokalnych i wyżej. Niestety, to nie wystarczy.
Poprzez powyższą zbiórkę dajemy Wam możliwość realnego wsparcia tej inicjatywy. Każda złotówka, którą przekażecie na rzecz festiwalu, będzie przybliżała nas do wspólnego świętowania w piękną lipcową sobotę. Bądźcie hojni i do zobaczenia 22 lipca!

Komitet Organizacyjny WHHF 17'

Komentarze

 • Rafał Siwek

  10.03.17
  10.03.17

  Wspierać oddolne inicjatywy!!!

owner

Mateusz Majewski

Organizator zbiórki

Wpłaty - 24

 • Avatar Joanna Giers
  100
  Joanna Giers
 • Avatar SOWIN
  5
  SOWIN
 • Avatar Trojan
  10
  Trojan
 • Avatar Anonimowy Darczyńca
  10
  Anonimowy Darczyńca
 • Avatar Anonimowy Darczyńca
  30
  Anonimowy Darczyńca
 • Avatar Emila Czubik
  93
  Emila Czubik
 • Avatar Maja Mączyńska
  10
  Maja Mączyńska
 • Avatar O. Ołowska
  50
  O. Ołowska
 • Avatar Tedzik
  50
  Tedzik
 • Avatar Ilonaa Odowska
  10
  Ilonaa Odowska

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe !

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Obróć, aby zobaczyć stronę