Mateusz Majewski - awatar

Mateusz Majewski

Organizator zbiórki

Już 22 lipca 2017 roku na węgrowskim rynku odbędzie się DRUGA EDYCJA WENGROOVE HIP-HOP FESTIWALU! Wesprzyj nasz projekt!  
_________________________________________________________________________________________
KONKURS!
Spośród wszystkich wpłacających (bez względu na sumę) zostanie wylosowana jedna osoba, która podczas festiwalu będzie mogła spędzić 30 minut na backstage'u. Zapraszamy do wpłacania datków!
_________________________________________________________________________________________

W 2015 roku Fundacja Wengroove podjęła się organizacji unikalnego w skali naszego regionu wydarzenia - festiwalu muzyki rap. Wydarzenie cieszyło się dużym zainteresowaniem węgrowskiej społeczności. Wedle szacunków służb, w pierwszej edycji w kluczowym momencie uczestniczyło ok. 2 tys. osób. Po dwóch latach pojawiła się duża szansa na powtórzenie tej wyjątkowej imprezy. Jesteście nam potrzebni! 

Kilkanaście miesięcy po pierwszej edycji, komitet powołany przez Adriana Majewskiego przystąpił do pracy nad drugą odsłoną festiwalu, a głównym motywatorem dla fundacji jesteście właśnie Wy - młodzi mieszkańcy Węgrowa i okolic, którzy wręcz domagacie się, aby w najbliższe wakacje na węgrowskim rynku ponownie królował hip-hop, reprezentowany przez najwyższą półkę polskiej sceny.


Z radością informujemy, że nasze prace przynoszą efekty i już na dzień dzisiejszy wiele wskazuje na to, że II edycja Wengroove HIP-HOP Festiwalu stanie się faktem. W tym miejscu chcielibyśmy zaprosić Was do współtworzenia tego wydarzenia. Jak powszechnie wiadomo, największym przeciwnikiem dobrych pomysłów są zazwyczaj pieniądze. Wstępny kosztorys wydarzenia, które zaspokoiłoby nasze i Wasze apetyty, opiewa na ok. 54 tys. złotych. Wkładamy ogromną pracę, aby pozyskać te środki z rozmaitych źródeł - nie tylko prywatnych przedsiębiorców, ale także samorządów lokalnych i wyżej. Niestety, to nie wystarczy.
Poprzez powyższą zbiórkę dajemy Wam możliwość realnego wsparcia tej inicjatywy. Każda złotówka, którą przekażecie na rzecz festiwalu, będzie przybliżała nas do wspólnego świętowania w piękną lipcową sobotę. Bądźcie hojni i do zobaczenia 22 lipca!

Komitet Organizacyjny WHHF 17'

Komentarze

 • Marta Jaźwińska - awatar

  Marta Jaźwińska

  19.07.17
  19.07.17

  Pozdrawiam serdecznie ^^ Zdrówka życzę :]

 • Rafał Siwek - awatar

  Rafał Siwek

  10.03.17
  10.03.17

  Wspierać oddolne inicjatywy!!!

Mateusz Majewski - awatar

Mateusz Majewski

Organizator zbiórki

Wpłaty - 28

Natalia Jeżewska - awatar
20
Natalia Jeżewska
Marta Jaźwińska - awatar
40
Marta Jaźwińska
Kubuch - awatar
30
Kubuch
Anonimowy Darczyńca - awatar
10
Anonimowy Darczyńca
Joanna Giers - awatar
100
Joanna Giers
SOWIN - awatar
5
SOWIN
Trojan - awatar
10
Trojan
Anonimowy Darczyńca - awatar
10
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
30
Anonimowy Darczyńca
Emila Czubik - awatar
93
Emila Czubik

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Pomagam.pl korzysta z plików cookie na zasadach opisanych w polityce prywatności, która uległa zmianie. Dowiedz się więcej.