Wengroove HIP-HOP Festiwal

755 zł  z 8 000 zł (Cel)
Wpłaciło 28 osób
Mateusz Majewski - awatar

Mateusz Majewski

Organizator zbiórki

Już 22 lipca 2017 roku na węgrowskim rynku odbędzie się DRUGA EDYCJA WENGROOVE HIP-HOP FESTIWALU! Wesprzyj nasz projekt!  
_________________________________________________________________________________________
KONKURS!
Spośród wszystkich wpłacających (bez względu na sumę) zostanie wylosowana jedna osoba, która podczas festiwalu będzie mogła spędzić 30 minut na backstage'u. Zapraszamy do wpłacania datków!
_________________________________________________________________________________________

W 2015 roku Fundacja Wengroove podjęła się organizacji unikalnego w skali naszego regionu wydarzenia - festiwalu muzyki rap. Wydarzenie cieszyło się dużym zainteresowaniem węgrowskiej społeczności. Wedle szacunków służb, w pierwszej edycji w kluczowym momencie uczestniczyło ok. 2 tys. osób. Po dwóch latach pojawiła się duża szansa na powtórzenie tej wyjątkowej imprezy. Jesteście nam potrzebni! 

Kilkanaście miesięcy po pierwszej edycji, komitet powołany przez Adriana Majewskiego przystąpił do pracy nad drugą odsłoną festiwalu, a głównym motywatorem dla fundacji jesteście właśnie Wy - młodzi mieszkańcy Węgrowa i okolic, którzy wręcz domagacie się, aby w najbliższe wakacje na węgrowskim rynku ponownie królował hip-hop, reprezentowany przez najwyższą półkę polskiej sceny.


Z radością informujemy, że nasze prace przynoszą efekty i już na dzień dzisiejszy wiele wskazuje na to, że II edycja Wengroove HIP-HOP Festiwalu stanie się faktem. W tym miejscu chcielibyśmy zaprosić Was do współtworzenia tego wydarzenia. Jak powszechnie wiadomo, największym przeciwnikiem dobrych pomysłów są zazwyczaj pieniądze. Wstępny kosztorys wydarzenia, które zaspokoiłoby nasze i Wasze apetyty, opiewa na ok. 54 tys. złotych. Wkładamy ogromną pracę, aby pozyskać te środki z rozmaitych źródeł - nie tylko prywatnych przedsiębiorców, ale także samorządów lokalnych i wyżej. Niestety, to nie wystarczy.
Poprzez powyższą zbiórkę dajemy Wam możliwość realnego wsparcia tej inicjatywy. Każda złotówka, którą przekażecie na rzecz festiwalu, będzie przybliżała nas do wspólnego świętowania w piękną lipcową sobotę. Bądźcie hojni i do zobaczenia 22 lipca!

Komitet Organizacyjny WHHF 17'

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Marta Jaźwińska - awatar

  Marta Jaźwińska

  19.07.2017
  19.07.2017

  Pozdrawiam serdecznie ^^ Zdrówka życzę :]

 • Rafał Siwek - awatar

  Rafał Siwek

  10.03.2017
  10.03.2017

  Wspierać oddolne inicjatywy!!!

755 zł  z 8 000 zł (Cel)
Wpłaciło 28 osób
Mateusz Majewski - awatar

Mateusz Majewski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 28

Natalia Jeżewska - awatar
Natalia Jeżewska
20
Marta Jaźwińska - awatar
Marta Jaźwińska
40
Kubuch - awatar
Kubuch
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Joanna Giers - awatar
Joanna Giers
100
SOWIN - awatar
SOWIN
5
Trojan - awatar
Trojan
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Emila Czubik - awatar
Emila Czubik
93

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij