Zbiórka Leczenie 4 kotów z panleukopeni - zdjęcie główne

Leczenie 4 kotów z panleukopeni

2 090 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciły 43 osoby
Renata Poprawska - awatar

Renata Poprawska

Organizator zbiórki

Witam  nazywam się Renata Poprawska i ratuję bezdomne kotki z terenu Szprotawy. Niedawno walczyłam z panleukopenią u 4 kociaków (3 udało się uratować) i miałam nadzieję, że zła passa już się skończyła.

 Niestety panleukopenią zaraził się dziki kotek, który przebywa w jednym pomieszczeniu wraz z 3 kotkami (w tym 2 dzikimi). Kotek jest w stanie ciężkim i już od tygodnia walczy o życie. Koszty leczenia kotka są ogromne, dług w lecznicy na dzisiaj przekracza już 1000 zł, a to pewnie jeszcze nie koniec. 

Nieszczepione kotki dostały jedną dawkę surowicy (canglobu) i dostają antybiotyki. Nie było mnie stać na wyłożenie 550 zł na surowicę, więc za surowicę zapłaciły kochane dziewczyny z FAN z Opola, obiecałam że jak tylko dam radę oddam im tą kwotę. 

Niestety mimo codziennych kroplówek i antybiotyku stan kotka pogorszył się bardzo a wyniki krwi były na tyle tragiczne jeśli chodzi o poziom czerwonych krwinek, że wymagana była pilna transfuzja krwi. Koszt transfuzji to 900 zł, nie stać mnie na nią ale jak mam to powiedzieć kotu, dla którego to jedyna szansa na życie? 

Pożyczyłam pieniądze i kotek w dniu  (29.12) miał transfuzję krwi. Po transfuzji krwi kotek powoli wraca do zdrowia, ożywił się  nieco.Obecnie dostaje antybiotyki i  steryd na anemie hemolityczną. 

Systematycznie ma robione wyniki krwi, już trzykrotnie po transfuzji,po to  aby sprawdzić czy jego organizm sam zaczął już produkować  czerwone krwinki. Bardzo Was proszę o pomoc, tylko dzięki Wam udało mi się spłacić dług za leczenie kociaków, a teraz bez Waszej pomocy nie dam rady spłacić długu za leczenie kocurka i kotek.

Aktualizacje


 • Renata Poprawska - awatar

  Renata Poprawska

  13.01.18
  13.01.18

  Kochaniu jak wspomniałam dołączam dwa rachunki, za wizytę z kocurkiem w dniu 8 stycznia i dzisiejszym 12 stycznia. Wyniki krwi kocurka jak twierdzi pani weterynarz są obiecujące. Zmniejszyła mu dawkę sterydu lecz nadal przeciągnęła zażywanie antybiotyku unidoxsu i żelaza. W dniu jutrzejszym dołączę wyniki krwi kocurka.

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  10.01.18
  10.01.18

  Mam kochaną ZUZĘ, która przyszła do kompostownika na działce......i została

 • LUNA - awatar

  LUNA

  10.01.18
  10.01.18

  Lusia w podzięce za okazane jej wielkie serce w ciężkich chwilach przesyła 50zł. Życzymy wytrwałości i wielu szczodrych serc. MD

 • Ewa Ł. - awatar

  Ewa Ł.

  10.01.18
  10.01.18

  Mnóstwo zdrowia dla kotków!!!

 • Urszula Fabjan - awatar

  Urszula Fabjan

  03.01.18
  03.01.18

  20 zł wpłacone mam nadzieję że inne osoby też pomogą pani w walce o życie dla kotków

2 090 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciły 43 osoby
Renata Poprawska - awatar

Renata Poprawska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 43

Karolina - awatar
Karolina
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Beata Skafiriak - awatar
Beata Skafiriak
120
Dorota Nawrot - awatar
Dorota Nawrot
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
LUNA - awatar
LUNA
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij