Zbiórka Leczenie 4 kotów z panleukopeni - zdjęcie główne

Leczenie 4 kotów z panleukopeni

2 090 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciły 43 osoby
Renata Poprawska - awatar

Renata Poprawska

Organizator zbiórki

Witam  nazywam się Renata Poprawska i ratuję bezdomne kotki z terenu Szprotawy. Niedawno walczyłam z panleukopenią u 4 kociaków (3 udało się uratować) i miałam nadzieję, że zła passa już się skończyła.

 Niestety panleukopenią zaraził się dziki kotek, który przebywa w jednym pomieszczeniu wraz z 3 kotkami (w tym 2 dzikimi). Kotek jest w stanie ciężkim i już od tygodnia walczy o życie. Koszty leczenia kotka są ogromne, dług w lecznicy na dzisiaj przekracza już 1000 zł, a to pewnie jeszcze nie koniec. 

Nieszczepione kotki dostały jedną dawkę surowicy (canglobu) i dostają antybiotyki. Nie było mnie stać na wyłożenie 550 zł na surowicę, więc za surowicę zapłaciły kochane dziewczyny z FAN z Opola, obiecałam że jak tylko dam radę oddam im tą kwotę. 

Niestety mimo codziennych kroplówek i antybiotyku stan kotka pogorszył się bardzo a wyniki krwi były na tyle tragiczne jeśli chodzi o poziom czerwonych krwinek, że wymagana była pilna transfuzja krwi. Koszt transfuzji to 900 zł, nie stać mnie na nią ale jak mam to powiedzieć kotu, dla którego to jedyna szansa na życie? 

Pożyczyłam pieniądze i kotek w dniu  (29.12) miał transfuzję krwi. Po transfuzji krwi kotek powoli wraca do zdrowia, ożywił się  nieco.Obecnie dostaje antybiotyki i  steryd na anemie hemolityczną. 

Systematycznie ma robione wyniki krwi, już trzykrotnie po transfuzji,po to  aby sprawdzić czy jego organizm sam zaczął już produkować  czerwone krwinki. Bardzo Was proszę o pomoc, tylko dzięki Wam udało mi się spłacić dług za leczenie kociaków, a teraz bez Waszej pomocy nie dam rady spłacić długu za leczenie kocurka i kotek.

Aktualizacje


 • Renata Poprawska - awatar

  Renata Poprawska

  13.01.2018
  13.01.2018

  Kochaniu jak wspomniałam dołączam dwa rachunki, za wizytę z kocurkiem w dniu 8 stycznia i dzisiejszym 12 stycznia. Wyniki krwi kocurka jak twierdzi pani weterynarz są obiecujące. Zmniejszyła mu dawkę sterydu lecz nadal przeciągnęła zażywanie antybiotyku unidoxsu i żelaza. W dniu jutrzejszym dołączę wyniki krwi kocurka.

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  10.01.2018
  10.01.2018

  Mam kochaną ZUZĘ, która przyszła do kompostownika na działce......i została

 • LUNA - awatar

  LUNA

  10.01.2018
  10.01.2018

  Lusia w podzięce za okazane jej wielkie serce w ciężkich chwilach przesyła 50zł. Życzymy wytrwałości i wielu szczodrych serc. MD

 • Ewa Ł. - awatar

  Ewa Ł.

  10.01.2018
  10.01.2018

  Mnóstwo zdrowia dla kotków!!!

 • Urszula Fabjan - awatar

  Urszula Fabjan

  03.01.2018
  03.01.2018

  20 zł wpłacone mam nadzieję że inne osoby też pomogą pani w walce o życie dla kotków

2 090 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciły 43 osoby
Renata Poprawska - awatar

Renata Poprawska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 43

Karolina - awatar
Karolina
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Beata Skafiriak - awatar
Beata Skafiriak
120
Dorota Nawrot - awatar
Dorota Nawrot
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
LUNA - awatar
LUNA
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij