Zbiórka Na transport dla ŚWINEK - zdjęcie główne

Na transport dla ŚWINEK

1 100 zł  z 1 100 zł (Cel)
Wpłaciło 41 osób

Mimo tego, że jesteśmy Fundacją zajmującą się zwierzętami towarzyszącymi, to w momencie, kiedy zobaczyliśmy dwie przerażone, brudne, potwornie głodne świnki....nie byliśmy w stanie przejść obok tego obojętnie !!!! Chciały żyć mimo wszystko .... z desperacji zjadając drewno koryta, byle by przetrwać kolejny dzień...choć nawet nie docierało do nich światło dzienne, bo żyły w ciasnej i ciemnej komórce. Patrząc na nie nie widzieliśmy „kotletów„  lecz co jest udowodnione naukowo wysoko inteligentne zwierzęta, które były świadome tego, że ich życie nie powinno tak wyglądać! Czuły się nieszczęśliwe, były przerażone ... jak małe dzieci rzucone w brudne pomieszczenie i karmione od czasu do czasu, byle czym...

Nie mieliśmy wiedzy, nie mieliśmy warunków, aby je przetrzymać, ale zdecydowaliśmy się je zabrać z tego koszmaru. Trwało to kilka dni, ale w końcu z pomocą pracowników Gminy, na której terenie znajdowały się zwierzęta, udało się je nam tymczasowo zabezpieczyć. Następnie zakolczykować i przebadać pod kątem chorób zakaźnych. 

Jednak w sprawie świnek jesteśmy laikami i potrzebowaliśmy dalszej pomocy, nie mogły z nami zostać. Pomocną dłoń w naszą stronę (i świnek rzecz jasna) wyciągnęło Stowarzyszenie na rzecz Azylu dla Świń "Chrumkowo". To Pani Kasia wraz z Panią Dobrawą od samego początku służyły nam radą i trzymały mocno kciuki. Bez ich wsparcia byłoby nam bardzo ciężko. Stowarzyszenie "Chrumkowo" zapewniło świnkom miejsce, gdzie otrzymają opiekę do końca swych dni, gdzie będą wychodzić na słoneczko, bawić się, ryć i taplać w błotku jak to świnki kochają robić ... po prostu ich bezpieczna przystań !!!! 

Niestety "Chrumkowo" znajduje się pod miastem, które słynie z wypieków cudownych pierników, a nasze "chrumki" przebywały na odległym Podbeskidziu i trzeba było je tam jakoś dostarczyć. Nie było to takie proste. Świnek nie można było ot tak wsadzić w fotelik dziecięcy, przypiąć pasami i wieźć tyle kilometrów. Musieliśmy zorganizować specjalistyczny transport, którego koszt wyniósł aż 1100 zł. To prawie siedem godzin podróży! Świnki musiały mieć zapewnione odpowiednie warunki, zwłaszcza przy tej pogodzie. Dlatego też musieliśmy "uszczknąć " z finansów naszej Fundacji, które mamy przeznaczone na leczenie kolejnych zranionych i chorych zwierząt, które trafiają pod naszą opiekę.

Dzięki Wam udało się już uratować wiele istot, a i kolejne czekają na naszą i Waszą pomoc. Więc jeżeli ktoś z Państwa zechciałby dorzucić się do pokrycia kosztów transportu świnek, żeby kolejne biedy mogły liczyć na naszą pomoc to bylibyśmy ogromnie wdzięczni ❤ ❤❤ ❤❤ ❤

Każdy grosz, każda złotówka będzie dla naszej Fundacji wielkim wsparciem.

Dziękujemy, że jesteście z nami ! :) 


ZDJĘCIA Z INTERWENCJI: 


ZDJĘCIE Z DNIU WYJAZDU - PULCHNE JUŻ ŚWINKI JADĄ DO RAJU !!! :) 

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  10.08.2019
  10.08.2019

  Dzielne swinki!!!!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  27.07.2019
  27.07.2019

  Niech Ryjki będą z Wami! ❤️😁

  • Fundacja Psia Ekipa - awatar

   Fundacja Psia Ekipa - Organizator zbiórki

   28.07.2019
   28.07.2019

   Haha, dokładnie :D

1 100 zł  z 1 100 zł (Cel)
Wpłaciło 41 osób

Wpłaty: 41

KIERO - awatar
KIERO
174
jolachw - awatar
jolachw
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Agnieszka - awatar
Agnieszka
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Dorota - awatar
Dorota
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij