Zbiórka Syriusz- Gdy życie sprawia ból - zdjęcie główne

Syriusz- Gdy życie sprawia ból

2 510 zł  z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciło 78 osób
Elżbieta Sokołowska - awatar

Elżbieta Sokołowska

Organizator zbiórki

Prosiłem śmierć, by po mnie przyszła, bo nie mam już siły żyć. Lecz nawet ona ze mnie zadrwiła, więc jedyne co mogłem, to przed całym światem się skryć. 

Każdy mnie przeganiał i patrzył na mnie z obrzydzeniem, a w rzeczywistości, to ja bardziej się ich bałem i uciekałem z przerażeniem.

Głód nie pozwalał mi zasnąć, a ból był nie do zniesienia, ale u ludzi brakuje empatii i nie obchodzi ich los cierpiącego stworzenia.

Syriusz to około 8 -letni pies w typie charta.  Nie znamy jego przeszłości, ale bez wątpienia to właśnie człowiek przyczynił się do jego obecnego stanu. Trafił do nas wycieńczony, wychudzony, pogryziony i z chorobą skóry. Podejrzewamy, że cierpi na nużyce lub świerzbowiec drążący, który jest bardzo trudny do wykrycia.

Błąkał się w poszukiwaniu schronienia, ale niestety był przeganiany przez ludzi. Będziemy walczyć o jego godne życie, ale potrzebujemy Państwa wsparcia.

Chcemy zabrać go do specjalisty w celu zrobienia szczegółowych badań.

Syriusz jest spokojnym, wspaniałym psem. Nadal nie dowierza, że jest już bezpieczny. Udowodnijmy mu, że nie każdy człowiek jest zły.

Komentarze


 • Iwona Lewkowska - awatar

  Iwona Lewkowska

  08.10.2017
  08.10.2017

  w dalszym ciągu można u nas dręczyć zwierzęta bezkarnie

 • Ewa Watson - awatar

  Ewa Watson

  08.09.2017
  08.09.2017

  Trzymaj sie chudelku..bedzie dobrze

 • Maciej - awatar

  Maciej

  08.09.2017
  08.09.2017

  Zdrowia...

 • Od Zenka - awatar

  Od Zenka

  08.09.2017
  08.09.2017

  Zdrowia Mały :)

 • cecylia zuk - awatar

  cecylia zuk

  07.09.2017
  07.09.2017

  Syriusz jeszcze będzie dobrze.

2 510 zł  z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciło 78 osób
Elżbieta Sokołowska - awatar

Elżbieta Sokołowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 78

Iwona Lewkowska - awatar
Iwona Lewkowska
10
Tomasz Iwański - awatar
Tomasz Iwański
80
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Domsi - awatar
Domsi
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Jolanta Brudzyńska - awatar
Jolanta Brudzyńska
40
MAGDALENA PRONOBIS - awatar
MAGDALENA PRONOBIS
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Karolina - awatar
Karolina
10
Julia - awatar
Julia
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij