Zbiórka Szagi potrzebuje rehabilitacji - zdjęcie główne

Szagi potrzebuje rehabilitacji

1 993 zł z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciły 32 osoby

Aktualizacja 22.05.2019: Szagi już po operacji dzięki Państwa hojności :) Teraz zbieramy środki na rehabilitację, która wg specjalisty ortopedii jest obowiązkowa. Prosimy o wsparcie i obiecujemy informować na bieżąco o postępach białasa :)

---------------------------------------------------------------------------------

Szagi jest dużym biało-biszkoptowym kundelkiemo dłuższej sierści. Został znaleziony na działkach, na szczęscie ktoś zauważył go w tym  miejscu i tak trafił pod naszą opiekę. 

Ma około dwóch lat i wiele zalet - jest wesoły, rozgadany i pocieszny. Wesoły, bo ma ciągle mordę uśmiechniętą - od futrzanego jednego do drugiegoucha. Radość w oczach na widok człowieka ma wypisaną na stałe. 

Rozgadany,ponieważ podczas spacerów lubi oznajmić swoje szczęście gaworząc po psiemu iszczekając. Pocieszny, ponieważ gdy się koło niego usiądzie lub położy, ten odrazu ładuje się na kolana, a najlepiej na całego człowieka. Chyba nie do końca zauważył, że gabarytowo podchodzi pod dużego psa i nie jest już małym szczeniaczkiem. 

Szagi to także bardzo pojętny pies, reaguje na komendę „siad“ i uczony jest spokojnego zostawania w boksie bo nie lubi zostawać w nim sam. Wówczas zaczyna rzewne ballady o samotności - tak bardzo pragnie być bliskoczłowieka. Prawie na medal udaje mu się czekanie na pozwolenie wyjścia przez drzwi i ogólnie bycie grzecznym psem. 

Nie przepuści powitania każdemu spotkanemu przechodniowi. Dobrze wie, że to okazja by zostać podrapanym zauchem lub poklepanym po przyjacielsku po boku. Nie dogaduje się za to z każdym rezydentem schroniska, ale przywołany do porządku uspokaja się. Jest bardzo ciekawy wszystkiego wkoło, typ eksplorera lub obieżyświata. 

W towarzystwie opiekuna lubi zabawy piłką. Aportuje, choć czasem przekornie nie przyniesiepiłki. Rozumie „Zostaw“ i wtedy ją oddaje. Pod okiem cierpliwego Opiekunamógłby zostać mistrzem aportowania. Ale … jeszcze nie teraz … Jest coś co staje na drodze do pełni jego szczęścia. Jest coś co sprawia że jest wyjątkowy.

Dlaczego? Z powodu swojej niepełnosprawności. Prawdopodobnie jest ofiarą wypadku samochodowego, co przyczyniło się do obrażeń powodujących jego nietypowy chód. Szagi nie staje do końca na prawą tylną łapę. Zdiagnozowano uniego zwichnięcie stawu biodrowego prawego oraz dysplazję obu stawów biodrowych.

Aby przywrócić mu pełną sprawność, powinien przejść kilkuetapową, złożoną operację. Bardzo byśmy chcieli by mógł w pełni cieszyć się życiem. To młody psiak i jeszcze całe życie przed nim.

W imieniu Szagiego prosimy Państwa o wsparcie pokrycia kosztów operacji oraz rehabilitacji psiaka. Niech cieszy się zabawą i piłeczką jak każdy inny młody psiak!

Aktualności


 • Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt Sopot - awatar

  Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt Sopot

  22.05.19
  22.05.19

  Szagi już po operacji. Wczoraj psiak udał się do dobrego lekarza / ortopedy w gdyńskiej lecznicy - Przychodnia weterynaryjna Benkowski i Hajdo - na umówiony zabieg operacyjny. Dzięki finansowemu wsparciu zbiórki przez Państwa, za co ogromnie i z całego serca dziękujemy, mogliśmy zrealizować zaplanowany zabieg Szagiego, który powinien mu przywrócić pełną sprawność ruchową. Szagi w najbliższym czasie zostanie poddany konsultacji u fizjoterapeuty zogdnie z zaleceniami lekarza ortopedy i rozpocznie rehabilitację w celu wsparcia wykonanego zabiegu. Jeśli zechcieliby Państwo wesprzeć nawet najmniejszą kwotą rehabilitację Szagiego - zapraszamy i serdecznie dziękujemy w imieniu psiaka!

  Zdjęcie aktualności 31 670

1 993 zł z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciły 32 osoby

Wpłaty: 32

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Agnieszka Muchowska - awatar
Agnieszka Muchowska
20
ilil - awatar
ilil
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Blanka Obrok - awatar
Blanka Obrok
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 czerwca zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij