Szansa dla Afry

1 581 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciły 34 osoby
Klaudia Klaudunia - awatar

Klaudia Klaudunia

Organizator zbiórki

Kochani moi znajomi i przyjaciele... Ta oto słodka sunia ma na imię Afra💕 Jest to psiak naszego kolegi, który kocha tego psa ponad swoje życie, jednakże nie stać go na leczenie zwierzaka. Chłopak jest zchorowany i utrzymuje się tylko z renty, na dodatek jest zupełnie sam, gdyż jego matka zmarła kilka lat wstecz a tata odszedł 3 miesiące temu. Więcej rodziny nie ma i została mu tylko ta psinka🐕.Żyli skromnie ze swoim właścicielem ale miłości tam nie brakowało. Afra była zawsze okazem zdrowia aż do teraz. W poniedziałek 7 stycznia otrzymaliśmy telefon od właściciela Afry, iż był z nią u weterynarza, który rozpoznał wodę w brzuchu dał kilka leków i kazał umówić się na uspanie zwierzaka....cytuje:" Bo i tak jej już nic nie pomorze...."❗❗❗ Zapłakany i zrozpaczony właściciel prosił o pomoc... 😔 Oczywiście, natychmiast pojechaliśmy po Afrę i zawiezlismy do kliniki, w której jest ratowana... Dlaczego? Bo jest szansa że z tego wyjdzie.. 🤔 W chwili obecnej jej stan jest stabilny, na rokowania jeszcze za wcześnie ale.... Płyn, który gromadził się w jej brzuchu i płucach jest systematycznie usuwany, sunia jest stale monitorowania, ma robione usg, dostaje kroplówki. Za dwa, może trzy dni będziemy wiedzieli co dalej.. ❓ Jak wszyscy wiemy koszty będą spore... i tu właśnie wielka prośba❗❗❗❗❗ aby każdy kto ma choć troszkę dobrego serduszka💓 dołożył się do naszej zbiórki. Pieniążki można wpłacać na konto z dopiskiem : Dla AFRY lub osobiście zbieram u siebie w salonie Studio Fryzur i Urody Prestiż Plac Piastowski 16 Jelenia Góra Cieplice Pomagajmy🤞❣️Dobro zawsze wraca 💕❤️

Aktualizacje


 • Klaudia Klaudunia - awatar

  Klaudia Klaudunia

  19.01.2019
  19.01.2019

  Chciała bym wszystkim podziękować że uratowaliście mi życie 😘💕Już teraz będzie wszystko dobrze 😊

  Zdjęcie aktualizacji 24 614

Komentarze


 • Małgorzata Witek - awatar

  Małgorzata Witek

  10.01.2019
  10.01.2019

  Zdrowiej Kochana!!!

1 581 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciły 34 osoby
Klaudia Klaudunia - awatar

Klaudia Klaudunia

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 34

Ewa Han - awatar
Ewa Han
50
IPBDS - awatar
IPBDS
150
Jordan Plis - awatar
Jordan Plis
20
weronika subocz - awatar
weronika subocz
50
mika - awatar
mika
5
Sylwia - awatar
Sylwia
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Magda Lena - awatar
Magda Lena
50
Renata - awatar
Renata
200
Elżbieta - awatar
Elżbieta
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij