Szansa dla Afry

1 581 zł z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciły 34 osoby
Klaudia Klaudunia - awatar

Klaudia Klaudunia

Organizator zbiórki

Kochani moi znajomi i przyjaciele... Ta oto słodka sunia ma na imię Afra💕 Jest to psiak naszego kolegi, który kocha tego psa ponad swoje życie, jednakże nie stać go na leczenie zwierzaka. Chłopak jest zchorowany i utrzymuje się tylko z renty, na dodatek jest zupełnie sam, gdyż jego matka zmarła kilka lat wstecz a tata odszedł 3 miesiące temu. Więcej rodziny nie ma i została mu tylko ta psinka🐕.Żyli skromnie ze swoim właścicielem ale miłości tam nie brakowało. Afra była zawsze okazem zdrowia aż do teraz. W poniedziałek 7 stycznia otrzymaliśmy telefon od właściciela Afry, iż był z nią u weterynarza, który rozpoznał wodę w brzuchu dał kilka leków i kazał umówić się na uspanie zwierzaka....cytuje:" Bo i tak jej już nic nie pomorze...."❗❗❗ Zapłakany i zrozpaczony właściciel prosił o pomoc... 😔 Oczywiście, natychmiast pojechaliśmy po Afrę i zawiezlismy do kliniki, w której jest ratowana... Dlaczego? Bo jest szansa że z tego wyjdzie.. 🤔 W chwili obecnej jej stan jest stabilny, na rokowania jeszcze za wcześnie ale.... Płyn, który gromadził się w jej brzuchu i płucach jest systematycznie usuwany, sunia jest stale monitorowania, ma robione usg, dostaje kroplówki. Za dwa, może trzy dni będziemy wiedzieli co dalej.. ❓ Jak wszyscy wiemy koszty będą spore... i tu właśnie wielka prośba❗❗❗❗❗ aby każdy kto ma choć troszkę dobrego serduszka💓 dołożył się do naszej zbiórki. Pieniążki można wpłacać na konto z dopiskiem : Dla AFRY lub osobiście zbieram u siebie w salonie Studio Fryzur i Urody Prestiż Plac Piastowski 16 Jelenia Góra Cieplice Pomagajmy🤞❣️Dobro zawsze wraca 💕❤️

Aktualności


 • Klaudia Klaudunia - awatar

  Klaudia Klaudunia

  19.01.19
  19.01.19

  Chciała bym wszystkim podziękować że uratowaliście mi życie 😘💕Już teraz będzie wszystko dobrze 😊

  Zdjęcie aktualności 24 614

Komentarze


 • Małgorzata Witek - awatar

  Małgorzata Witek

  10.01.19
  10.01.19

  Zdrowiej Kochana!!!

1 581 zł z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciły 34 osoby
Klaudia Klaudunia - awatar

Klaudia Klaudunia

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 34

Ewa Han - awatar
Ewa Han
50
IPBDS - awatar
IPBDS
150
Jordan Plis - awatar
Jordan Plis
20
weronika subocz - awatar
weronika subocz
50
mika - awatar
mika
5
Sylwia - awatar
Sylwia
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Magda Lena - awatar
Magda Lena
50
Renata - awatar
Renata
200
Elżbieta - awatar
Elżbieta
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 sierpnia zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij