Izabela Filipczak - awatar

Izabela Filipczak

Organizator zbiórki

Saba to cztero letnia sunia,mieszaniec amstaffa,radosna,mądra,pełna energii i bardzo kochająca ludzi.Niestety los nie był dla niej łaskawy i teraz na szali stoi jej dalsze życie,a jedynym ratunkiem jest pobyt w hotelu,gdzie pracować będzie z nią behawiorysta.

Miesięczny koszt pobytu z pełnym wyżywieniem,opieką weterynaryjną i nauką to tylko i aż 700 zł,a nie wiadomo czy miesiąc wystarczy...

Potraktowana jak zabawka,która się znudziła,pozostawiona przez młodego człowieka osiemdziesięcioletniej babci,która mimo ogromnej miłości do swojej "córuchny" i wielkiego wysiłku nie była w stanie właściwie jej wychować i się nią zająć,choć do ostatnich chwil swojego życia myślała tylko o tym,żeby po Jej śmierci suni sie nie stała krzywda i żeby pies nie trafił do schroniska.

Właścicielka kilka miesięcy temu zmarła,Saba została w mieszkaniu swojej Pani pod opieką osób przyjeżdżających do niej codziennie,by się nią zająć.W tym czasie intensywnie szukany był nowy dom dla Saby.Niestety mimo dużego zaintersowania adopcją,potencjanych nowych opiekunów przerasta konieczność pracy z psem,który ma braki wychowawcze i doznał wielu traum

Odizolowana od świata i innych zwierząt,niekiedy całe tygodnie nie wychodząca na dwór,ma problem w relacjach z innymi psami.

Prowokowana i drażniona przez bezmyślenego listonosza,który zabawę urządził sobie z pukania w okno,by rozzłoscić psa,nadpobudliwie reaguje teraz na pukanie.

Po stracie ukochanej Pani i długich godzinach w samotności od wielu miesięcy u Saby wystąpił lęk separacyjny,który z dnia na dzień się pogłębia.

Dlatego jedyne rozwiązanie,to pomoc i opieka dobrego behawiorysty.Zbieramy,więc na hotel ze specjalistą,który dzięki pracy z sunią da jej szansę na dobry ,kochający dom.

Saba ma ogromny potencjał,jest mądra, uczy się chętnie i szybko,uwielbia ludzi,pieszczoty,zabawę,jest delikatna wobec dzieci,więc jeśli da jej się szansę na 100% zazna jeszcze życia,na które zasługuje.

Sunia mieszka w Łodzi,a działamy przy wsparciu i pomocy  Towarzystwa Przyjaciół Zwierząt „ARKADIA” w Głownie i to własnie tam trafią pieniądze ze zbiórki,by właściwie nimi dysponować

Wpłat dokonywać mozna równiez bezpośrednio na konto Przytuliska "Arkadia" w Głownie koniecznie z dopiskiem "SABA Łódź "

Jeśli uda się zebrać więcej niż potrzebne będzie dla Saby,to pomożemy  też innym zwierzętom,bo takich psich i kocich historii niestety są setki.


Komentarze

 • Magda Wątroba - awatar

  Magda Wątroba

  19.08.18
  19.08.18

  Wszystkiego dobrego dla Saby!

  • Izabela Filipczak - awatar

   Izabela Filipczak - Organizator zbiórki

   19.08.18
   19.08.18

   Pani Madziu jest Pani Aniołem.Dziękuję za wpłatę,za pomoc i wsparcie menrtalne,za rady i wskazówki,a przede wszystkim za wiarę,że będzie dobrze.

Izabela Filipczak - awatar

Izabela Filipczak

Organizator zbiórki

Wpłaty - 5

Sylwia - awatar
50
Sylwia
Helena Nowacka - awatar
50
Helena Nowacka
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Magda Wątroba - awatar
50
Magda Wątroba
Natalia - awatar
10
Natalia

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij