Zbiórka SZARIK chudnie w oczach - zdjęcie główne

SZARIK chudnie w oczach

300 zł  z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Monika Stefaniak - awatar

Monika Stefaniak

Organizator zbiórki

NIESTETY NIE UDAŁO SIĘ POMÓC SZARIKOWI, PODDAŁ SIĘ.

W SOBOTĘ DOWIEDZIAŁAM SIĘ, ŻE JUŻ GO Z NAMI NIE MA, ZE SCHRONISKA DOSTAŁAM INFORMACJĘ, ŻE UMARŁ NA SERCE, TYLKO TYLE WIEM :'( PĘKŁO MU SERDUSZKO Z TĘSKNOTY :(

Zebrane pieniądze przekażę Fundacji, która czynnie działa w Schronisku w Sobolewie, w którym przebywał Szarik. Liczę, że za te pieniądze uda się pomóc innemu psiakowi. 


ZBIÓRKA DLA SZARIKA NA BADANIA KRWI, PREPARATY NA ODROBACZENIE I EWENTUALNĄ DIAGNOSTYKĘ WETERYNARYJNĄ.


BARDZO PROSZĘ O CHOĆBY KILKA ZŁOTYCH! Każda złotówka jest na wagę złota.

Zebraną kwotę przekażę fundacji, która opiekuje się Schroniskiem w Sobolewie, żeby mogli zabrać Szarika na badania krwi i wizytę u weterynarza. Może kilka słów o bohaterze tej zbiórki: 

Szarik, to jegomość, którego poznałam pół roku temu. Odsiaduje swój "wyrok" w Schronisku dla bezdomnych zwierząt w Sobolewie (okolice Garwolina, woj. mazowieckie).

Nie wiem jak długo mieszka już w schronisku, za kratami, ale wiem, że zdecydowanie za długo.

Szarik jest psem w typie owczarka kaukaskiego, ma ok 6-7 lat. Szerszy opis Szarika znajdziesz w wydarzeniu pod linkiem https://www.facebook.com/events/1944485502447051/

Pół roku temu, jak na psa mieszkającego w schronisku, wyglądał całkiem nieźle, ale ostatnio wolonatriusze zauważyli, że z tygodnia na tydzień strasznie chudnie, to prawie skóra i kości. Nie wiadomo jaka jest tego przyczyna. Chcemy sprawdzić czy w jego coraz słabszym ciele nie rozwija się jakaś choroba. 

Bez waszej pomocy nie będziemy mogli tego sprawdzić i pomóc Szarikowi. 

BĘDĘ WDZIĘCZNA ZA KAŻDĄ ZŁOTÓWKĘ, NIE WIADOMO ILE CZASU ZOSTAŁO NA URATOWANIE SZARIKA.


Zdjęcie 1 i 2 - Szarik pół roku temu.

Zdjęcia 3-6 Szarik obecnie :( mizerny, wychudzony, serce pęka.


300 zł  z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Monika Stefaniak - awatar

Monika Stefaniak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 6

Małgorzata - awatar
Małgorzata
30
Margareta Bengtsson - awatar
Margareta Bengtsson
50
Beata - awatar
Beata
100
Beata - awatar
Beata
20
Elżbieta Kostyra - awatar
Elżbieta Kostyra
50
Monika - awatar
Monika
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij