Niestety, wpłata na tę zbiórkę nie jest już możliwa.

Sosnowiecki Dom Tymczasowy zbiera na spłatę faktury za badania i leczenie swoich podopiecznych.
Szary i Czarny
Zostali oddani do domu tymczasowego przez osobę prywatną. Z rozmowy przeprowadzonej z osobą oddającą wynikało, że szczury znalazła i odkąd u niej przebywały były karmione parówkami i chlebem.
Są to młode samczyki, których życie ani trochę nie oszczędziło.
Szary i Czarny przeszli kontrolę stanu zdrowia, która wykazała wiele nieprawidłowości:
- Oba szczurki są jednostronnymi wnętrami, co oznacza, że jedno z jąder u obu szczurów nie znajduje się w mosznie, a w kanale pachwinowym. U Szarego jest to lewe jądro, u Czarnego prawe - szczurki będą wymagały kastracji po wyleczeniu innych schorzeń, ponieważ jądra znajdujące się w takim miejscu mogą być przyczyną nowotworów.


- Oba szczurki mają pasożyty zewnętrzne i zostały zakropione środkiem przeciwpasożytniczym.

- Oba szczury mają pasożyty wewnętrzne - tasiemce i Giardie, są w trakcie odrobaczania.


- Oba szczury mają zapalenie górnych i dolnych dróg oddechowych. U Czarnego infekcja jest bardziej zaostrzona. Szczury są w trakcie antybiotykoterapii.
- Szary ma ropnia w lewym kanale słuchowym i zmętniałą błonę bębenkową w prawym. Czarny ma zmętniałe obie błony bębenkowe.
-------------------------------------------------------------------------------------
Faktura:

Prosimy o pomoc w spłacie faktury!
Bez Was nie byłoby Vivy Gryzonie!
Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas


Gdy świat się wali, dajemy nadzieję ❤️ Pomagamy chorym i bezdomnym zwierzętom, ratujemy je w sytuacjach kryzysowych np. w czasie mrozów lub powodzi oraz wspieramy schroniska 🏠🐾
Jak odmienić los tysięcy potrzebujących za darmo?
✅ Wybierz Fundacja Pomagam.pl na liście OPP w rozliczeniu PIT.
✅ Wpisz nasz numer KRS 00 00 353 888 w deklaracji PIT.
Dla Ciebie to rubryka. Dla nich szansa, by przetrwać najgorsze.
Wpłata nie jest możliwa po końcu zbiórki.
Zrób jeszcze jeden mały krok.
Nawet 1 zł może pomóc!
