Zbiórka Pomoc dla szczeniaków! - zdjęcie główne

Pomoc dla szczeniaków!

110 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby

Szczeniaki z pseudohodowli!

Wczoraj przejęliśmy interwencyjnie 4 szczeniaki 7 tygodniowe z pseudohodowli. Rodzice szczeniaków z rodowodami, jednak maluchy już nie, a jednak wołano za nie po 1000 zł! Sprawa została zgłoszona do prokuratury! 

Zdjęcie opisu zbiórki Pomoc dla szczeniaków!

Mieszkały w budzie, do okoła sam beton

Sunia z maluszkami trzymana była w kojcu i budzie. Zero trawy pod łapkami sam beton! Jak można tak trzymać psy? Na dodatek matkę ze szczeniakami 7 tygodniowymi! Na zdjęciach widać jak maluchy śpią na betonie oparte o mur i siatkę! Zero zabawek, kocyka czy czegokolwiek miękkiego by się położyć! 

Zdjęcie opisu zbiórki Pomoc dla szczeniaków!

Nie było kocyka, ani zabawek

Czy to są warunki dla psów tej rasy? Czy nie powinny być razem z człowiekiem w domu, mieć miękkie legowisko i kochającą rękę do głaskania, zabaw i karmienia? Czy od małego nie powinny zapoznawać się z warunkami domowymi? Najwyraźniej dla właściciela liczył się zysk a nie samopoczucie psiaków. Bo przecież musiałby sprzątać, a może by coś pogryzły, coś zniszczyły? Lepiej niech siedzą w kojcu na betonie, raz dwa się zleje wodą i będzie "czysto" , jak kto przyjdzie odebrać szczeniaka. 
Jakie to przykre...
A do tego....
Jest lato, dni upalne a kojec bez zadaszenia! Całe dni w słońcu! Skazywanie psa na takie warunki jest karygodne! 

Zdjęcie opisu zbiórki Pomoc dla szczeniaków!

Są już u nas

Maluchy są już pod naszą opieką. Bardzo potrzebujemy wsparcia finansowego by opłacić ich pobyt, kupić karmę dla szczeniaczków i witaminy, do tego podkłady. Psiaki mieszkające w kojcu od urodzenia nie mają jak przyuczyć się do czystości w domu. Musimy też maluszkom zapewnić miękkie posłania, których do tej pory nie zaznały i zabaweczki! 

Zdjęcie opisu zbiórki Pomoc dla szczeniaków!

Prosimy o pomoc!

Pomożecie? 

Malce za dwa tygodnie zostana przekazane do adopcji! Przez ten czas możecie wysyłać ankiety na adres mailowy [email protected]

Ankiety do pobrania 
httpa//fundacja-sos-amstaffy.pl/warunki-adopcji/:::http://fundacja-sos-amstaffy.pl/warunki-adopcji/

Wybierzemy najlepsze domy! Obowiązuje kastracja/sterylizacja.

Zdjęcie opisu zbiórki Pomoc dla szczeniaków!Zdjęcie opisu zbiórki Pomoc dla szczeniaków!
110 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby

Wpłaty: 2

Bozena - awatar
Bozena
100
Angelika - awatar
Angelika
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij