Zbiórka Schroniskowe dzieci - zdjęcie główne

Schroniskowe dzieci

5 257 zł  z 8 000 zł (Cel)
Wpłaciły 143 osoby

Szczeniaki, dużo szczeniaków. Bo aż 10! Dużo wszystkiego. Potrzebujemy funduszy na:
*podkłady
*karmę
*szczepienia

Pilnie potrzebujemy maty chłonne. Mamy możliwość kupienia ich bardzo tanio 0,56zł za 1 sztukę (normalnie jest ponad 1zł lekko) - karton 120 szt to koszt 68zł. Chcielibyśmy Was prosić o możliwość zrobienia dużego zapasu.
Oczywiście faktura zakupowa ląduje potem na tej zbiórce. Cenimy sobie Wasze zaufanie i wsparcie. I wiemy, że mimo, że istniejemy w tej odsłonie już 7 lat, zawsze musimy o Was dbać!
PS. Chyba przez wakacje nikt o szczeniaki nie pyta ;( - zero emaili. Jakby co, to kontakt [email protected]
PS1. Jeśli chcesz więcej fot naszych szczeniaków, to wpadaj na grupę https://www.facebook.com/groups/fotokorabiewice/ i w pisz w szukajkę wyraz szczeniak lub szukaj po hasztagu #szczeniakikorabkowe


Edycja:
1. Podkłady zakupione

Aktualizacje


 • Schronisko w Korabiewicach - oficjalna strona - awatar

  Schronisko w Korabiewicach - oficjalna strona

  17.07.2019
  17.07.2019

  Dziękujemy! Podkłady już do nas przyszły!

  Zdjęcie aktualizacji 34 368

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  28.10.2019
  28.10.2019

  dla kochanych kudełków małych i dużych

 • Marek - awatar

  Marek

  25.10.2019
  25.10.2019

  Przyjaciołom człowieka warto pomagać. :)

 • ANNA TYMCZYNA - awatar

  ANNA TYMCZYNA

  16.09.2019
  16.09.2019

  Z podziękowaniem dla opiekunów bezbronnych istot.Jesteście kochani!!!

 • Beata - awatar

  Beata

  17.07.2019
  17.07.2019

  Powodzenia w znalezieniu domku.

5 257 zł  z 8 000 zł (Cel)
Wpłaciły 143 osoby

Wpłaty: 143

jb__ - awatar
jb__
20
Patrycja - awatar
Patrycja
10
Czarek - awatar
Czarek
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
60
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Marek - awatar
Marek
20
Basia J - awatar
Basia J
20
Weronika Głowacka - awatar
Weronika Głowacka
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij