Zbiórka Dla szczeniąt z lasu PODLASIE - zdjęcie główne

Dla szczeniąt z lasu PODLASIE

750 zł  z 250 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób

Taki post daliśmy na naszym fanpagu ...


"We wsi pod Bielskiem Podlaskim, a dokładniej w lesie koczują te dwa szczeniaki. Było ich cztery, ale zostały znalezione dwa martwe ciałka:( Czy i te spotka taki los ?? Irena jeździ do nich 20 km w jedną stronę i daje im dwa razy dziennie jeść, ale jest to bardzo problematyczne. Na domiar złego zostaje na dniach bez auta, a z okolic Bielska nie ma nikogo do pomocy. Zdjęcie zrobione jak weszły na posesję i wędrowały po wsi.
Irena zabrać ich do siebie nie może, bo nie tak dawno było parwo.
PILNY RATUNEK dla szczeniąt"

I udało się znaleźć dla maluszków miejsce !! Za karmę, ale zanim tam dojadą to muszą zostać odpchlone, odrobaczone i muszą mieć kupioną karmę.
Ta zbiórka jest założona właśnie po to, abyśmy wspólnie uzbierali potrzebne fundusze i aby maluszki mogły wyjechać z tego lasu i jechać na dom tymczasowy.

Pomóżcie, prosimy bo Jedno Serce Nie Da Rady.Aktualizacje


 • Fundacja Dla Zwierząt Jedno Serce Nie Da Rady - awatar

  Fundacja Dla Zwierząt Jedno Serce Nie Da Rady

  30.07.2018
  30.07.2018

  Serdecznie dziękujemy za wszystkie wpłaty dla szczeniąt.
  Maluszki są już po szczepieniu, odrobaczeniu i odpchleniu.
  W tym tygodniu wyruszą do domu tymczasowego.
  Wstawimy o tym oddzielny post i będą też fotki na bieżąco z dt.

750 zł  z 250 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób

Wpłaty: 6

Barbara Sydnes - awatar
Barbara Sydnes
500
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
175
Marta - awatar
Marta
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
magdalena sawa - awatar
magdalena sawa
30
Gosia - awatar
Gosia
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij