Zbiórka Dla szczeniąt z lasu PODLASIE - zdjęcie główne

Dla szczeniąt z lasu PODLASIE

750 zł z 250 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób

Taki post daliśmy na naszym fanpagu ...


"We wsi pod Bielskiem Podlaskim, a dokładniej w lesie koczują te dwa szczeniaki. Było ich cztery, ale zostały znalezione dwa martwe ciałka:( Czy i te spotka taki los ?? Irena jeździ do nich 20 km w jedną stronę i daje im dwa razy dziennie jeść, ale jest to bardzo problematyczne. Na domiar złego zostaje na dniach bez auta, a z okolic Bielska nie ma nikogo do pomocy. Zdjęcie zrobione jak weszły na posesję i wędrowały po wsi.
Irena zabrać ich do siebie nie może, bo nie tak dawno było parwo.
PILNY RATUNEK dla szczeniąt"

I udało się znaleźć dla maluszków miejsce !! Za karmę, ale zanim tam dojadą to muszą zostać odpchlone, odrobaczone i muszą mieć kupioną karmę.
Ta zbiórka jest założona właśnie po to, abyśmy wspólnie uzbierali potrzebne fundusze i aby maluszki mogły wyjechać z tego lasu i jechać na dom tymczasowy.

Pomóżcie, prosimy bo Jedno Serce Nie Da Rady.Aktualizacje


  • Fundacja Dla Zwierząt Jedno Serce Nie Da Rady - awatar

    Fundacja Dla Zwierząt Jedno Serce Nie Da Rady

    30.07.18
    30.07.18

    Serdecznie dziękujemy za wszystkie wpłaty dla szczeniąt. Maluszki są już po szczepieniu, odrobaczeniu i odpchleniu. W tym tygodniu wyruszą do domu tymczasowego. Wstawimy o tym oddzielny post i będą też fotki na bieżąco z dt.

750 zł z 250 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób

Wpłaty: 6

Barbara Sydnes - awatar
Barbara Sydnes
500
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
175
Marta - awatar
Marta
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
magdalena sawa - awatar
magdalena sawa
30
Gosia - awatar
Gosia
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij