Zbiórka Kevin potrzebuje pomocy! - zdjęcie główne

Kevin potrzebuje pomocy!

350 zł z 350 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Maja Opp - awatar

Maja Opp

Organizator zbiórki

Kevin jest rocznym szczurzym samcem o bardzo przyjacielskim usposobieniu i uroczym wyglądzie. Już samo spojrzenie na niego wzbudza w człowieku uczucie sympatii. 

Takiego szczura jeszcze nie mieliśmy!

Pewnego dnia Kevin zaczął kichać. Z doświadczenia wiemy, że u szczurów nie należy ignorować takich oznak, bo są to wbrew pozorom bardzo delikatne zwierzęta.

Pojechaliśmy do weterynarza na wizytę, wróciliśmy nie z taką diagnozą jakiej się spodziewaliśmy.

Szczur jest przeziębiony, ale do tego wykryto u niego małego guza przy prawym jądrze oraz ropne wycieki z pęcherza. 

Na przeziębienie dostaliśmy leki, możliwe że ropny wyciek również jest spowodowany przeziębieniem.

Najgorszy jest guzek. Póki co jest mały, ale sprawia wrażenie w dotyku, że nalewa się na inny narząd. Na chwilę obecną mamy go obserwować, ale musimy być świadomi, że gdy zacznie rosnąć potrzebna będzie operacja.

Koszta takiej operacji nie są małe...

-250zł operacja na znieczuleniu wziewnym (najbezpieczniejsze dla szczurów)

-wizyty w celu podania leków przeciwzakrzepowych itp.

Jesteśmy już po operacji jednej szczurki, gdzie niestety wystąpiły komplikacje pooperacyjne. Łączny koszt jej leczenia wyszedł nas ponad 400zł. 

Dla porównania koszt szczura w sklepie zoologicznym to 10zł...

Ale życie nie ma swojej ceny. 

Jesteśmy odpowiedzialni za każde zwierzę które zostało przez nas oswojone!

Dlatego podjęłam decyzje o zbiórce. Jeżeli do operacji nie dojdzie, bo guzek nie będzie się powiększał to pieniądze zostaną przekazane na schronisko bądź na inny cel związany z ratowaniem zwierząt.

Serdecznie was proszę o pomoc!

Z góry bardzo mocno dziękuję.

Pozdrawiamy, Maja, Kevin i Remi, który bez swojego brata nie będzie umiał żyć :)


Komentarze


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    17.12.17
    17.12.17

    Pszczolko niech szczurek zdrowieje :) Pozdrawiam serdecznie.

    • Maja Opp - awatar

      Maja Opp - Organizator zbiórki

      17.12.17
      17.12.17

      Bóg Ci w dzieciach wynagrodzi! Pyskatych i grubych!

350 zł z 350 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Maja Opp - awatar

Maja Opp

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 3

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
99
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
250

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij