Zbiórka Opu, Biały i Ogonek - zdjęcie główne

Opu, Biały i Ogonek

300 zł z 269 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby

Warszawski dom tymczasowy zbiera na spłatę faktury za wizyty weterynaryjne Opu i Białego.
Ostrołęcki dom tymczasowy zbiera na spłatę faktury za uśpienie Ogonka.

Opu i Białasek przebywały w Przystanek Rodentia (www.facebook.com/PrzystanekRodentia).
Ogonek przebywał w Przytulisko pod ogonem - dom tymczasowy dla gryzoni (www.facebook.com/przytuliskopodogonem)


OPU

Opu trafił do naszej wolontariuszki prosto ze sklepu zoologicznego. Jego historia jest nieciekawa, ale jednocześnie nie do końca znana. Sklep podawał różne wersje - że go ktoś oddał, że był u nich bardzo długo, że sobie z nim nie radzili, bo gryzł do krwi.

W domu tymczasowym okazało się, że to największy miziak jakiego znała planeta. Przekochany, łagodny, ale też zagubiony i chory :(.
Daleko posunięta encefalopatia wątrobowa, najprawdopodobniej guz przesadki mózgowej, problemy neurologiczne, starość.... Postanowiliśmy podjąć się leczenia! Jednak niestety... po jakimś czasie jasnym się stało, że nie można przedłużać mu życia w nieskończoność. Podjęliśmy trudną decyzję o eutanazji.


BIAŁY

Białasek miał bardzo brzydkiego ropnia pod pachą, który na stole operacyjnym okazał się połączeniem ropnia z nowotworem. Zmiana została wycięta. Niestety, jeśli zacznie odrastać, jest możliwość stracenia czucia w łapce. Na chwilę obecną jest dobrze, a nawet udało mu się rozkochać w sobie pewną osobę ;) Ma już znaleziony nowy dom!


OGONEK

Ogonek to szczur z głośnej interwencji Wrocławskiej. Maluch niestety miał nieoperacyjnego guza, który obejmował całą nogę, naciekał na podbrzusze, na cewkę. Szczur nie mógł oddawać moczu.
Musieliśmy podjąć trudną decyzję o eutanazji Ogonka.


------------------------------------------------------------------------------------------------

Prosimy o pomoc w spłacie faktur!

Łącznie za wizyty weterynaryjne, leczenie oraz eutanazje do zapłaty mamy 269 zł

Faktura powyżej wystawiona jest na kwotę 50 zł. Obejmuje ona eutanazję Ogonka.

Faktura powyżej wystawiona jest n kwotę 219 zł. Obejmuje ona leczenie Opu i Białego oraz eutanazję Opu.

------------------------------------------------------------------------------------------------


Pamiętajcie, że istniejemy i pomagamy tylko dzięki Waszemu wsparciu!
Bez Was nie było by VIVA Gryzonie!


------------------------------------------------------------------------------------------------

Wesprzyj również inne nasza zbiórki -> www.vivagryzonie.pomagam.pl


300 zł z 269 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby

Wpłaty: 2

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij