Zbiórka Opu, Biały i Ogonek - zdjęcie główne

Opu, Biały i Ogonek

300 zł  z 269 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby

Warszawski dom tymczasowy zbiera na spłatę faktury za wizyty weterynaryjne Opu i Białego.
Ostrołęcki dom tymczasowy zbiera na spłatę faktury za uśpienie Ogonka.

Opu i Białasek przebywały w Przystanek Rodentia (www.facebook.com/PrzystanekRodentia).
Ogonek przebywał w Przytulisko pod ogonem - dom tymczasowy dla gryzoni (www.facebook.com/przytuliskopodogonem)


OPU

Opu trafił do naszej wolontariuszki prosto ze sklepu zoologicznego. Jego historia jest nieciekawa, ale jednocześnie nie do końca znana. Sklep podawał różne wersje - że go ktoś oddał, że był u nich bardzo długo, że sobie z nim nie radzili, bo gryzł do krwi.

W domu tymczasowym okazało się, że to największy miziak jakiego znała planeta. Przekochany, łagodny, ale też zagubiony i chory :(.
Daleko posunięta encefalopatia wątrobowa, najprawdopodobniej guz przesadki mózgowej, problemy neurologiczne, starość.... Postanowiliśmy podjąć się leczenia! Jednak niestety... po jakimś czasie jasnym się stało, że nie można przedłużać mu życia w nieskończoność. Podjęliśmy trudną decyzję o eutanazji.


BIAŁY

Białasek miał bardzo brzydkiego ropnia pod pachą, który na stole operacyjnym okazał się połączeniem ropnia z nowotworem. Zmiana została wycięta. Niestety, jeśli zacznie odrastać, jest możliwość stracenia czucia w łapce. Na chwilę obecną jest dobrze, a nawet udało mu się rozkochać w sobie pewną osobę ;) Ma już znaleziony nowy dom!


OGONEK

Ogonek to szczur z głośnej interwencji Wrocławskiej. Maluch niestety miał nieoperacyjnego guza, który obejmował całą nogę, naciekał na podbrzusze, na cewkę. Szczur nie mógł oddawać moczu.
Musieliśmy podjąć trudną decyzję o eutanazji Ogonka.


------------------------------------------------------------------------------------------------

Prosimy o pomoc w spłacie faktur!

Łącznie za wizyty weterynaryjne, leczenie oraz eutanazje do zapłaty mamy 269 zł

Faktura powyżej wystawiona jest na kwotę 50 zł. Obejmuje ona eutanazję Ogonka.

Faktura powyżej wystawiona jest n kwotę 219 zł. Obejmuje ona leczenie Opu i Białego oraz eutanazję Opu.

------------------------------------------------------------------------------------------------


Pamiętajcie, że istniejemy i pomagamy tylko dzięki Waszemu wsparciu!
Bez Was nie było by VIVA Gryzonie!


------------------------------------------------------------------------------------------------

Wesprzyj również inne nasza zbiórki -> www.vivagryzonie.pomagam.pl


300 zł  z 269 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby

Wpłaty: 2

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij