Zbiórka Szczury z DT "Ogoniaste" - zdjęcie główne

Szczury z DT "Ogoniaste"

785 zł  z 763 zł (Cel)
Wpłaciły 34 osoby

Łódzki dom tymczasowy zbiera na spłatę faktury zbiorczej za wizyty weterynaryjne z ostatniego miesiąca.

Szczury przebywają w Ogoniaste-dom tymczasowy dla szczurów (www.facebook.com/Ogoniastelodz).


1. Milka i Vanilka

Szczurzynki zostały odebrane w wieku (wg informacji od poprzedniego właściciela) 1,5 roku. Obydwie w okropnym stanie.
Niestety Milki już z nami nie ma :(

Na zdjęciu wyżej widzicie Milkę, gdy otrzymała swój pierwszy hamak w życiu.

Vanillka i jej bagaż "doświadczeń", który przyniosła do domu tymczasowego.

Oto kart badań Milki i Vanillki:

23.03.2018 podjęto bardzo trudną decyzję o eutanazji Milki. Staraliśmy się, aby malutka wróciła do zdrowia, jednak niestety, nie udało nam się.

Vanilka na dzień dzisiejszy przyjmuje canaser oraz raz w tygodniu musi mieć skracane zęby w znieczuleniu.


O szczurzynkach możecie przeczytać na wydarzeniu -> www.facebook.com/events/442439902819013


2. Tequila

Tequila została przekazana do naszego domu tymczasowego razem z Chilli. Podczas przejęcia były brudne, śmierdzące, a do tego z pasożytami.

Tequila jest obecnie zdrowa. Wizyta kontrolna po zachłyśnięciu i powikłaniach po nim, czyli zapalenie płuc. Miała robione rtg klatki piersiowej.


3. Pinki i Rex

Chłopaki zostały oddane przez poprzedniego właściciela z "piękna" dwu piętrowa klatka i wszystkim "czego potrzebują szczury" czyli okropnie brudne, zasikane trociny i siano, a zamiast karmy same bobki. Pinki (husky) na 1,5 roku , Rex (fuzz) około 7 miesięcy.

Opisy wizyt Pinkiego:

Opisy wizyt Rexa:

Obecnie chłopaki mają świsty w płucach. Po przejęciu ogólna kondycja była zła. Wykryto pasożyty w kale oraz niedowagę.


4. Gruby

Gruby został odebrany interwencyjnie podczas wspólnej akcji VIVA Gryzonie oraz EKOSTRAŻY. Pewien chłopak za swoim domem miał "chatkę", w której rozmnażał różnego rodzaju zwierzęta na handel. Odebrano mu szczury, świnki morskie oraz ptaki w bardzo dużej ilości.

Ze względu na jego agresywną naturę, nie dopuszczanie innych szczurów do jedzenia, gryzienie i związany z hormonami stres Gruby został wykastrowany.


5. Denis

Denis został oddany przez właścicieli, którzy nie mieli czasu się nim zajmować. Jest to szczur bardzo terytorialny i gryzący rękę. Jesteśmy aktualnie w trakcie jego socjalizacji.

Denis został wykastrowany.


---------------------------------------------------------------


Prosimy o pomoc w spłacie faktur!

Łącznie do zapłaty mamy 763,02 zł


Pamiętajcie, że istniejemy i pomagamy tylko dzięki Waszemu wsparciu. Bez Was nie było by VIVA Gryzonie!


------------------------------------------------------------------------------------------------

Wesprzyj inne nasza zbiórki -> www.vivagryzonie.pomagam.pl

785 zł  z 763 zł (Cel)
Wpłaciły 34 osoby

Wpłaty: 34

Joanna Wziątek- Denisowa - awatar
Joanna Wziątek- Denisowa
100
edayta - awatar
edayta
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Ewa Zasłona - awatar
Ewa Zasłona
20
Małgorzata Suwalska - awatar
Małgorzata Suwalska
50
piotr jurek - awatar
piotr jurek
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Adam Radzik - awatar
Adam Radzik
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij