Zbiórka Faktura "Szczurzej Ferajny" - zdjęcie główne

Faktura "Szczurzej Ferajny"

170 zł  z 135 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób

Wrocławski dom tymczasowy - Szczurza Ferajna, zbiera na spłatę faktury za badania i leczenie swoich podopiecznych. 

Dziołszki:

4 samiczki oddane od osoby prywatnej do naszego domu tymczasowego- wymagały kontroli weterynaryjnej i leczenia przeciwko pasożytom wewnętrznym i zewnętrznym.

Bolek i Lolek:

Chłopcy trafili do nas jako tygodniowe maleństwa z matką, w której badaniu kału wykryto liczne jaja tasiemca. Po osiągnięciu odpowiedniej wagi szczury zostały odrobaczone. Przed wydaniem do domu stałego wymagały wizyty kontrolnej i badania parazytologicznego kału.

Kira:

Myszka, która trafiła do nas z wielkiej interwencji, gdzie została zabrana wraz z kilkusetnym stadem.

U myszki po czasie ujawnił się ropień zagałkowy, wymagała hospitalizacji.

 Oka nie udało się uratować, jednak myszka sobie doskonale radzi w nowym domu :)

Artur, Teodor i Romek:

Chłopcy odebrani ze sklepu zoologicznego w Zielonej Górze. Wymagali kontroli weterynaryjnej, w tym badania parazytologicznego kału- na szczęście okazali się zdrowi i mogli pojechać do nowych domów.

Esme i Alice:

Dziewczęta oddane z prywatnego domu. Wymagały kontroli weterynaryjnej i badania parazytologicznego kału.

Na szczęście również tutaj nie wykryto niepokojących objawów. Szczurzyce przebywają już w nowym domu.

Nadia:

Szczurzynka, która wróciła w tragicznym stanie z adopcji. Obecnie kończymy leczenie poważnego zapalenia płuc.

--------------------------------------------

Faktura:

Większość podopiecznych cieszy się życiem w nowych domach. Zostawili po sobie fakturę do spłaty. Pomożecie im zapomnieć o długach?

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    28.08.2019
    28.08.2019

    ❤️

170 zł  z 135 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób

Wpłaty: 7

Paweł - awatar
Paweł
35
Barbara Łapka - awatar
Barbara Łapka
35
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij