Zbiórka Faktura "Szczurzej Ferajny" - zdjęcie główne

Faktura "Szczurzej Ferajny"

170 zł  z 135 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób

Wrocławski dom tymczasowy - Szczurza Ferajna, zbiera na spłatę faktury za badania i leczenie swoich podopiecznych. 

Dziołszki:

4 samiczki oddane od osoby prywatnej do naszego domu tymczasowego- wymagały kontroli weterynaryjnej i leczenia przeciwko pasożytom wewnętrznym i zewnętrznym.

Bolek i Lolek:

Chłopcy trafili do nas jako tygodniowe maleństwa z matką, w której badaniu kału wykryto liczne jaja tasiemca. Po osiągnięciu odpowiedniej wagi szczury zostały odrobaczone. Przed wydaniem do domu stałego wymagały wizyty kontrolnej i badania parazytologicznego kału.

Kira:

Myszka, która trafiła do nas z wielkiej interwencji, gdzie została zabrana wraz z kilkusetnym stadem.

U myszki po czasie ujawnił się ropień zagałkowy, wymagała hospitalizacji.

 Oka nie udało się uratować, jednak myszka sobie doskonale radzi w nowym domu :)

Artur, Teodor i Romek:

Chłopcy odebrani ze sklepu zoologicznego w Zielonej Górze. Wymagali kontroli weterynaryjnej, w tym badania parazytologicznego kału- na szczęście okazali się zdrowi i mogli pojechać do nowych domów.

Esme i Alice:

Dziewczęta oddane z prywatnego domu. Wymagały kontroli weterynaryjnej i badania parazytologicznego kału.

Na szczęście również tutaj nie wykryto niepokojących objawów. Szczurzyce przebywają już w nowym domu.

Nadia:

Szczurzynka, która wróciła w tragicznym stanie z adopcji. Obecnie kończymy leczenie poważnego zapalenia płuc.

--------------------------------------------

Faktura:

Większość podopiecznych cieszy się życiem w nowych domach. Zostawili po sobie fakturę do spłaty. Pomożecie im zapomnieć o długach?

Komentarze


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    28.08.2019
    28.08.2019

    ❤️

170 zł  z 135 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób

Wpłaty: 7

Paweł - awatar
Paweł
35
Barbara Łapka - awatar
Barbara Łapka
35
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij