Zbiórka Wrocławskie szczury z ulicy - zdjęcie główne

Wrocławskie szczury z ulicy

335 zł  z 331 zł (Cel)
Wpłaciło 9 osób

Wrocławski Dom Tymczasowy "Szczurza Ferajna" (https://www.facebook.com/szczurzaferajnaDTWroc/) zbiera na spłatę faktury za wizyty weterynaryjne swoich podopiecznych.

Szczury z Dworca Nadodrze

Na jednej z grup facebookowych pojawił się post o hodowlanym szczurze biegającym w okolicy Dworca Nadodrze. Na miejscu okazało się, że szczurów jest więcej. Nasze wolontariuszki postanowiły pomóc w ich złapaniu. Akcja łapania szczurów trwa do dnia dzisiejszego.

W "Szczurzej Ferajnie" przebywa 5 szczurów złapanych koło dworca: 3 dorosłe samiczki, jedna młoda samiczka i jeden samiec. Szczury przeszły podstawowy przegląd stanu zdrowia, zostały odrobaczone, u jednej z samic stwierdzono zapalenie dróg oddechowych i wprowadzono leczenie. Dorosłe samice ze względu na ryzyko ciąży z dzikimi szczurami, które żyją w pobliżu miejsca złapania, zostały wykastrowane. 

Pumpernikiel

Pumpernikiel również został znaleziony na dworze we Wrocławiu.  Niestety szczurek był skrajnie zaniedbany- wychudzony, odwodniony, wyłysiały miejscami i cierpiał na ciężkie zapalenie płuc, miał silne duszności i zmianę w płucach- najprawdopodobniej ropień.

Mimo podjętego leczenia nie udało się szczura uratować. Pumpernikiel został poddany eutanazji, aby ulżyć jego cierpieniu.


----------------------------------------------------------------------------------

Faktura:

Faktura za wizyty weterynaryjne szczurów została wystawiona na kwotę 331,02 zł.

Bardzo prosimy o pomoc w spłacie faktury!

Działamy tylko dzięki Waszemu wsparciu!

335 zł  z 331 zł (Cel)
Wpłaciło 9 osób

Wpłaty: 9

Angelika - awatar
Angelika
80
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anna - awatar
Anna
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
25
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij